Kérdések és válaszok

DeletedUser10023

Vendég
Elvileg igen, tegnap szépen oda is vittem a karit a kalandosztóhoz és ma reggel néztem ki a fejemből...
 

DeletedUser

Vendég
Arról hol és hogyan lehet tájékozódni, hogy mely scriptek használhatóak legálisan?
 

DeletedUser16402

Vendég
Üdvözlet :D
Azt szeretném kérdezni hogy van a Magányos kopó nevű kaland és ottan kér egy olyat hogy patkónyomok tudom hogy Nagyvadak vadászata munkán szerezhető de nem akarja adni a patkónyomot mit csináljak próbáltam már 15 másodperce és 1 órán is de nem adja .És az életet nagyon szedi :D
Előre is köszönöm segitségetek :D
 

DeletedUser

Vendég
Üdvözlet :D
Azt szeretném kérdezni hogy van a Magányos kopó nevű kaland és ottan kér egy olyat hogy patkónyomok tudom hogy Nagyvadak vadászata munkán szerezhető de nem akarja adni a patkónyomot mit csináljak próbáltam már 15 másodperce és 1 órán is de nem adja .És az életet nagyon szedi :D
Előre is köszönöm segitségetek :D

15s-os bőven elég, ha meg van a pozitív munkapontod hozzá. Valószínűleg viszont nincs, ha az életet ennyire szedi, szóval pontozz rá, vagy próbálj buffot. Negatív munkaponttal kisebb az esély egy questitem pottyanásának, de ha van időd és nem akarsz pontozni, akár szórakozhatsz vele.
 

DeletedUser16521

Vendég
Sziasztok. Ha az utazó vásárnál az egyik top terméket fullosan én rakom be, akkor hány kötit kapok kb ?
 

DeletedUser

Vendég
cF5rrpI.png


NEM ÉRI MEG! :)
 

DeletedUser12080

Vendég
Hellotok!
Csak nekem nem mennek a west világok?Ha be akarok jelentkezni csak a pisztoly jel forog és írja ,hogy kérlek várj.Vártam 5 percet de semmi és minden világomon.
 

DeletedUser

Vendég
Nálam is ugyan ez van, nem tudom miért.

Jó lenne ha valaki tudna segíteni.
 

DeletedUser

Vendég
Nos, nálam megoldódott a probléma , valószínűleg te is Chrome-ot használhatsz, mert csak Chrome-al fordul elő ez a probléma, szerintem pár óra múlva kijavul a dolog.

Addig is úgy tudsz bejelentkezni, hogy amikor kattintasz a világra tartsd lenyomva a bal CTRL-t és akkor be enged (nálam legalábbis bevált).
 

DeletedUser15030

Vendég

Te amúgy egy csomó satírozni valót megspórolhattál volna, ha szimplán bezárod a kaland könyvet, a chat ablakot is felesleges volt, mert a karakter profil lapján látszik melyik szöviben vagy és melyik város lakója... a tartozkodási helyedet meg boldog boldogtalan 1ms alatt meghatározza karakternév és ranglista alapján :D [Hmm vajon milyen lenne a játék ha a térképen lenne fog of war és előtte be kéne járni az egészet, hogy tudd mi hol van ? vicces lenne] Látom te is admin buffokat használsz :laugh: az én 2000% is lassan lejár még van 6 éve, de ideje lenne meghosszabítani...

Amúgy meg Dakota világ párbajosai gyülekezzetek ! Csupán csak 13k ÉP-t kell lepárbajozni 1 KO-ért :shootout::laugh:
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser16402

Vendég
Hello :D Azt szeretném kérdezni hogy van a Magányos Kopó nevű küldi ott meg kéne szereznem a második bizonyitékot de nem adja a megfelelő munkánál aminél kellene próbáltam már 15 másodpercen és 1 órán is de nem adja és a munka elég veszélyes is de már ha 10X nem próbáltam egyszer sem és mégse adja :(
Mit tudnék csinálni hogy megadja?
 

Joeworld

Well-Known Member
Hello :D Azt szeretném kérdezni hogy van a Magányos Kopó nevű küldi ott meg kéne szereznem a második bizonyitékot de nem adja a megfelelő munkánál aminél kellene próbáltam már 15 másodpercen és 1 órán is de nem adja és a munka elég veszélyes is de már ha 10X nem próbáltam egyszer sem és mégse adja :(
Mit tudnék csinálni hogy megadja?
Nem csinálsz semmit rosszul de mindkét bizonyíték megszerzése időt vesz igénybe. Nekem mondjuk 1 órás munkával sikerült megszereznem ha jól emlékszem 7. vagy 8. próbálkozásra.
 

DeletedUser

Vendég

Bemászott egy kis kártevő a gépedre. Nem kellene kétes oldalakon járnod, meg mindent felelőtlenül telepítened. :P
Vírusírtó futtatása megoldja. De ha nem akkor próbálkozhatsz ezzel is: malwarebytes. Vagy pedig kézzel megkeresed, hogy hol tanyázik. :D




Hello :D Azt szeretném kérdezni hogy van a Magányos Kopó nevű küldi ott meg kéne szereznem a második bizonyitékot de nem adja a megfelelő munkánál aminél kellene próbáltam már 15 másodpercen és 1 órán is de nem adja és a munka elég veszélyes is de már ha 10X nem próbáltam egyszer sem és mégse adja :(
Mit tudnék csinálni hogy megadja?

Nem árt, ha a munkapontod pozitív. Akkor hamarabb beadhatja. Negatívval tovább tart.
 

DeletedUser

Vendég
Üdvözlet :D
Azt szeretném kérdezni hogy van a Magányos kopó nevű kaland és ottan kér egy olyat hogy patkónyomok tudom hogy Nagyvadak vadászata munkán szerezhető de nem akarja adni a patkónyomot mit csináljak próbáltam már 15 másodperce és 1 órán is de nem adja .És az életet nagyon szedi :D
Előre is köszönöm segitségetek :D

15s-os bőven elég, ha meg van a pozitív munkapontod hozzá. Valószínűleg viszont nincs, ha az életet ennyire szedi, szóval pontozz rá, vagy próbálj buffot. Negatív munkaponttal kisebb az esély egy questitem pottyanásának, de ha van időd és nem akarsz pontozni, akár szórakozhatsz vele.

Nem árt, ha a munkapontod pozitív. Akkor hamarabb beadhatja. Negatívval tovább tart.

1 oldalt kellett volna csak visszamennie az előző ugyanilyen témájú kérdésére való válaszhoz. Ha azt nem fogta fel, vagy ahhoz lusta volt, te sem tudsz segíteni rajta.
Mondjuk az ilyen nem is értem miért kér segítséget.
 

DeletedUser

Vendég
Bemászott egy kis kártevő a gépedre. Nem kellene kétes oldalakon járnod, meg mindent felelőtlenül telepítened. :P
Vírusírtó futtatása megoldja. De ha nem akkor próbálkozhatsz ezzel is: malwarebytes. Vagy pedig kézzel megkeresed, hogy hol tanyázik. :D



Lefuttattam egy gyors írtást már rendben is van,köszi a gyors segítséget :)
 
Fent