Kérdések és válaszok

Szani423

Member
puskapor

Sziasztok!
A női karakternek milyen ruhát kell felvenni a tökéletes rablás kalandban? Már próbáltam mindent, cilinderrel, de semmi. A tesómnak az úri szettre és a Lincoln cilinderre egyből beadta.
Most már csak a puska por a kérdés!
A puskaporhoz valók szerintem: 7 salétrom, 2 szén /esetleg fa-szén/ és 1 kén. Nade hol keverjem össze? Hova kell mennem összekeverni? Mit tegyek a tárgy helyébe? valaki tudna mondani konkrétumot?
Előre is köszönöm!:unsure:
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser

Vendég
Bétán lehet, nálunk egyelőre ezt írja:

Nálunk is hétfő éjjelt ír, ennek ellenére tegnap többen megakadtak itt, mert nem adott kalandot. A külső fórumon említették, hogy valaki vasárnap éjjel próbálkozott és le tudta zárni...
 

Cherrug

Well-Known Member
Nálunk is hétfő éjjelt ír, ennek ellenére tegnap többen megakadtak itt, mert nem adott kalandot. A külső fórumon említették, hogy valaki vasárnap éjjel próbálkozott és le tudta zárni...

Nálunk tegnap 10:00-kor indult a kaland, hogy zárták volna le vasárnap éjjel? :)
 

DeletedUser

Vendég
Találtam 1 hibát a játékban,bár lehet nem hiba csak nekem nem megy valami :D
amikor be szeretnék jelentkezni(helyes adataimmal,leellenőriztem többször is) ezt írja: {"error":true,"msg":"A bel\u00e9p\u00e9si adataid hib\u00e1sak"}
 

DeletedUser5922

Vendég
Találtam 1 hibát a játékban,bár lehet nem hiba csak nekem nem megy valami :D
amikor be szeretnék jelentkezni(helyes adataimmal,leellenőriztem többször is) ezt írja: {"error":true,"msg":"A bel\u00e9p\u00e9si adataid hib\u00e1sak"}

Szerintem próbálj írni a Support-nak, de olvasd el előtte ezt: http://wiki.the-west.hu/wiki/Support

A fenti linken is találsz Support-os linket, de a játék kezdőlapjáról is ugyanúgy megoldható.
 

DeletedUser16101

Vendég
Nem találom a Tökéletes rablás kalandban a Gazdag Udvarház nevezetű kalandosztót!
Valakinek van valamilyen ötlete? ( Az nem segít ha belinkeled a wikiről vagy tw-dbről a kalandot.. én is néztem.)
 

DeletedUser4479

Vendég
Nem találom a Tökéletes rablás kalandban a Gazdag Udvarház nevezetű kalandosztót!
Valakinek van valamilyen ötlete? ( Az nem segít ha belinkeled a wikiről vagy tw-dbről a kalandot.. én is néztem.)

bal alsó sarok, ahol a kereskedős kalansor volt. ott van, ha felvetted a kalapot és a ruhát
 

DeletedUser

Vendég
Senki nem olvassa a kalandszövegeket? :D

Köszi Cherrug, most már egyértelmű az kiírás "vegyél fel kettőt" Most már csak azon bánkódok, hogy elköltöttem több mint 30000 $-t cilinderekre, de sebaj, legalább van egy csomó cilinderem :D
 
Fent