Kérdések és válaszok

NeverendingRoad

Well-Known Member
Némi költői kérdés : ha 25-ös szinttől lehet erődharcolni, akkor miért lehet már tizenpár szinttől erődharcos fegyvert viselni? :D
 

DeletedUser

Vendég
Némi költői kérdés : ha 25-ös szinttől lehet erődharcolni, akkor miért lehet már tizenpár szinttől erődharcos fegyvert viselni? :D

-"Hé' hallode Jóska?"
-"Mivan?"
-"Van egy íjam!"
-"S mit érsz vele csak 10-es vagy!"
-"Semmit, DE van!"



I.U. Az alkohol nagyban kásoritja a normális posztok irásának paramétereit. :D
 

DeletedUser16101

Vendég
Célzós-Kitérős párbajosnak mi lehet a jobb párbajra? Howdah+ Gyűjtő balkezes vagy Frank fegyverszett. Érdemes beáldozni a howdah +sebzését a frank +10-10 célzás-kitérése miatt? :)
 

DeletedUser

Vendég
Új világ mikorra várható ? Csak mert már lassan hónap vége van (ha nem tévedek).Választ előre is köszi.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

NeverendingRoad

Well-Known Member
Célzós-Kitérős párbajosnak mi lehet a jobb párbajra? Howdah+ Gyűjtő balkezes vagy Frank fegyverszett. Érdemes beáldozni a howdah +sebzését a frank +10-10 célzás-kitérése miatt? :)

300+ célzásnál és 300+ kitérésnél szerintem igazán nem számít még 20 pont... nem beszélve arról, hogy azonos számú találatnál bizony 80%-ban a howdah lesz a nyerő.
 

DeletedUser

Vendég
az előörsnél van két lehetőség. van/lesz olyan kaland, amely valamelyik lehetőség szükséges?
 

DeletedUser4479

Vendég
az előörsnél van két lehetőség. van/lesz olyan kaland, amely valamelyik lehetőség szükséges?

már kérdeztem én is. állítólag még kész sincsa kaland többi része.

én megálltam a választás előtt, nehogy hernando kardja dolog legyen a szituból
 

DeletedUser

Vendég
Hali! Ha például csinálok egy erődharcost, akkor nehezen fogom tudni csinálni a kalandokat és a munkákat, mivel ép-re kell tenni. Ezt, hogy tudom megoldani, hogy oldják meg a profi erődharcosok, hogy tudjanak kalandokat is csinálni?
Vagy az megoldható, hogy kalandort csinálok, de, úgy, hogy jó erődharcra is a karakterem és kalandozni is(főként erődharcra)?
 

DeletedUser

Vendég
Hali! Ha például csinálok egy erődharcost, akkor nehezen fogom tudni csinálni a kalandokat és a munkákat, mivel ép-re kell tenni. Ezt, hogy tudom megoldani, hogy oldják meg a profi erődharcosok, hogy tudjanak kalandokat is csinálni?
Vagy az megoldható, hogy kalandort csinálok, de, úgy, hogy jó erődharcra is a karakterem és kalandozni is(főként erődharcra)?

csinálsz tp-s munkákat és kalandokat, aztán 3. kulcsra kereskedelem, végül vissza kell pontozni
 

DeletedUser4479

Vendég
Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy miért van az, hogy (firefoxot használok) egy idő után frissítenem kell az oldalt, ha látni akarom mi történik az oldalon. pl. nem működik a chat, ha befejezi az emberkém a munkát nem frissül a pénz, nem jelzi bal oldalon a munka befejeztét, nem viszi a figurát a következő munkahelyre. frissítés után minden adat helyreáll.

A rendszer 1 napja van felrakva.

Másnál is van ilyen probléma?

probléma megoldva. hulladék wifikulcs. csere, és most jó közel 2 órája :) legalábbis remélem jó marad :)
 

NeverendingRoad

Well-Known Member
hogy érted, hogy tp-s munkákat? tapasztalatpontos? és ez alatt milyen munkákat értesz?

Kalandoknál már nem fontos, hogy meglegyen a munkapontod (kivéve persze az aranyszett küldetéseinél), így ha sérülsz is, nyugodtan lehet nyomni utána is, ha kiütne, csak 12 energiáig vidd fel, benyomod a következő órát és meg fogja adni ugyanúgy.

tp-s meló alatt tapasztalatpontost ért, erődharcosok erő alapon vannak, így a könnyebb építős munkák ruhában már kényelmesen végezhetőek 40-50-es szinttől (ranch, udvarház, szélkerék, vasútállomás építése, palánkfal építése), 90-100 körül (ebben már nem vagyok annyira biztos) pedig a kaszinó és a templomépítés. 15 másodperceseket nyomj, minden napon 13 darabot, addig ugyebár nem megy le a tapasztalati érték, ezek a munkák többnyire egyébként sem a termék vagy a tárgyak miatt éri meg, hanem a masszív tapasztalat miatt. Így egy reggeli meló így nézne ki nekem 100-as szint környékén, erő alapon, némi irányítással:

13 x 15 másodperc kaszinó
13 x 15 másodperc templom
13 x 15 másodperc udvarház
a maradék pedig ranch, vagy palánkfal, esetleg terméket szedhetsz belőle, napi küldik - 2 energia híján 2 órányi munkát még be tudsz tenni.

Ha csak az első 3 sorozatot nézem, akkor ez 3263 tapasztalatot jelent (munkásnak még többet), amit alig 10 perc alatt meg tudsz csinálni, még reggel is simán beleférhet iskola/munka előtt.

Ha pedig győzöd motitöltővel, energiatöltővel, esetleg találsz ezüst melót valamelyikből, akkor naponta ennek többszörösét is összeszedheted és csak 10-20 perc aktív játékot vár el (nyilván többet, ha töltesz motit, energiát).

Persze érdemes a lehető legjobb ruhákat megvenni.
 
Fent