Kérdések és válaszok

DeletedUser15638

Vendég
És az új, bejeletkezéskor kapott fegyverek, részei valaminek? Vagy mire jók? :D
 

Kel Marston

Active Member
azok aki most jelentkeztek be először a frissítés után kaptak fegyvert :)
én inkább arra lennék kiváncsi aki már a frissítés előtt volt fent az mikor kapja meg?
 

DeletedUser13388

Vendég
És az új, bejeletkezéskor kapott fegyverek, részei valaminek? Vagy mire jók? :D

Úgy vettem észre, ha szintet lépek a fegyver(ek) sebzése nő (1-1-t) ... :D
Ha jól értelmezem 1-10 az alapsebzése, akkor a végén 120-as szinten lesz egy 121-131-t sebző fegyverünk? :)
 

DeletedUser15638

Vendég
Úgy vettem észre, ha szintet lépek a fegyver(ek) sebzése nő (1-1-t) ... :D
Ha jól értelmezem 1-10 az alapsebzése, akkor a végén 120-as szinten lesz egy 121-131-t sebző fegyverünk? :)

De ha a profilomat nézem, akkor miért azt írja ki, hogy 1-10 alapsebzés, és miért nem azt, amit a felszerelésemben mutat? Melyiket kell komolyan venni?
 

DeletedUser10206

Vendég
Új fegyverek

Sziasztok!

1. Ma délután, amikor beléptem (Arizona) a karbantartás után kaptam TP-t és 2 új fegyvert mint napi belépési bónusz.

Ez várható mindennap vagy visszaáll a 1,2,3,4% TP + 5. napon kötvény/rög rendszer?

2. Ezt az idegesítő "Letzte Nachricht war um ...." kiírást el lehet majd tüntetni? Amúgy is látni, hogy mikor jött az utolsó chat hozzászólás, felesleges ezt kiírni német nyelven és piros színnel.

Köszi!
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser15638

Vendég
Sziasztok!

1. Ma délután, amikor beléptem (Arizona) a karbantartás után kaptam TP-t és 2 új fegyvert mint napi belépési bónusz.

Ez várható mindennap vagy visszaáll a 1,2,3,4% TP + 5. napon kötvény/rög rendszer?

2. Ezt az idegesítő "Letzte Nachricht war um ...." kiírást el lehet majd tüntetni? Amúgy is látni, hogy mikor jött az utolsó chat hozzászólás, felesleges ezt kiírni német nyelven és piros színnel.

Köszi!

A fegyvereket csak egy alkalommal tudod megszerezni.
 

Nationalelf

Well-Known Member
Nem kaptam meg a kitüntetést érted???? :)

Megvan az 1500 párbajom,de az eredményeknél még sötét vagyis nem kaptam meg,mert valamiért nem érzékelte a rendszer....

Nem ez az első eredményem, csak ezt nem kaptam meg ezért nem értem miért nem adta meg, azért is kérdeztem hátha valaki tud rá magyarázatot és nem hülyegégeket ír, mert nem érti a kérdést.
 

DeletedUser13096

Vendég
Nem kaptam meg a kitüntetést érted???? :)

Megvan az 1500 párbajom,de az eredményeknél még sötét vagyis nem kaptam meg,mert valamiért nem érzékelte a rendszer....

Nem ez az első eredményem, csak ezt nem kaptam meg ezért nem értem miért nem adta meg, azért is kérdeztem hátha valaki tud rá magyarázatot és nem hülyegégeket ír, mert nem érti a kérdést.

Ebben az esetben írj a supportra, akik frissítik a karaktered.
 

DeletedUser16101

Vendég
Hali!

Elértem az 1500 párbajt az eredményeknél, már egy ideje de a barbár címet nem kaptam meg.
ilyenkor mi van? :)

Szia 2 világon is ugyan ez volt a helyzet velem... a Barbár cím nekem sosem működött, ha ráírsz a suppra azonnal megadják! :)
 

DeletedUser

Vendég
Akik még a frissités elött beléptek és megkapták a belépési bonuszt, azok a fegyvereket a holnapi belépési bonusszal fogják megkapni ? :)
 
Fent