Kérdések és válaszok

DeletedUser

Vendég
Tevét acélkazival?
Az a gyüjtők szett nyergesállata, hogy lehetne már acélkazival szerezni...
 

DeletedUser

Vendég
sziasztok!
tábori szakács vagyok, de nem tudom hogy az egyik termék előállításához szükséges serpenyőt hogy tudom megszerezni.
válaszotokat nagyon szépen köszönöm.
 
Szerintetek igazságos az, hogy valaki nem adott el a kereskedőnek 1 milla értékben és megkapta a tevét?
/Mástól vett egy aranyszamarat./

Lehet későn érkezik a válasz de mind1 :D
Aranyszamarat nem lehet árverezni így ebből következik, hogy venni se lehet...
Így ha valakinek nincs meg az az eredmény amiben el kell adni 1M$ értékben cuccot a kereskedőnek akkor nincs meg neki az Aranyszamár és nem lehet meg neki a teve :cool:
 

DeletedUser13388

Vendég
Lehet későn érkezik a válasz de mind1 :D
Aranyszamarat nem lehet árverezni így ebből következik, hogy venni se lehet...
Így ha valakinek nincs meg az az eredmény amiben el kell adni 1M$ értékben cuccot a kereskedőnek akkor nincs meg neki az Aranyszamár és nem lehet meg neki a teve :cool:

V7-en tudok olyanról, aki eladott 1M értékben, másnap prémkaziból arany szamarat nyitott, ha 2db van belőle (mint annó sokaknak) szánkóból, akkor 1 átruházható, és gondolom az illető megkéri az árát, így lehet aranyszamarat adni-venni :)
 

DeletedUser14411

Vendég
aranypisztoly

segitsetek.Már harmadszor csinálom az aranypisztolyt,de ennyi gondom még sosem volt vele.Már 12 van a motivációm a lőszerszállitásnál és még nem adja be.Van 10 bolondok aranya a zsákomban,be is raktam terméknek a pisztolyt,és nem akarja beadni.Mit csinálok rosszul?
 

DeletedUser

Vendég
Semmit, valamikor sokáig kell keresni, mint pl. a 3. kulcsot, lehet, hogy 2 hónap múlva találod csak meg, vagy lehet, hogy reggel az 1. órában.
Türelem.:)
 

DeletedUser

Vendég
Prémium küldés

Hogyan lehet küldeni prémiumopt ??? más játékosnak persz van prémiumom akkor lehet csak :D sürgösen kéne elöre is köszi
 

Winnetuu

Active Member
Képességek és Tulajdonságok

Láttam valahol egy oldalt ahol le volt irva az összes képesség- és tulajdonságpont ami megszerezhető kalandokból vagy valami ilyesmi .

Valaki tudna segiteni ? :)

W.
 

NeverendingRoad

Well-Known Member
Láttam valahol egy oldalt ahol le volt irva az összes képesség- és tulajdonságpont ami megszerezhető kalandokból vagy valami ilyesmi .

Valaki tudna segiteni ? :)

W.
Szövifórumról másoltam, mrudi tollából:

Új kaland megkezdése(1.) - 3 képességpont
- dohány, deszka, 2 bőr, pulykacomb, első képeséghez nem kell semmi - ez lehet már más azóta

Tüzes szív (5.) - 4 életerőpont
- 4 dohány, hollótoll, 3 bab, 5 cukor, pulykacomb

A marhacsorda (8.) - 1 javítás
- kalapács

Függeltelnség napja (10.) - 2 karizma
- június 4-én kezdhető, sínfektetés, 4 szén

Ruha teszi az embert (27.) - 2 kézügyeség
- anyaghenger, tehénszarv, dróttekercs

A szerelem angyala (30.) - 1 karizma
- kereskedés, pisztráng, drágakövek, koporsókészítés

A nagy utazás (35.) - 1 ügyesség
- 10 fa, fafűrészelés, patkolás, 7 lazac, 10 bogyó, 5 meleg étel, 10 pohár víz, 5 kancsó, felfedezőút, bölényvadászat

A kommunikáció útjai (35.) - 1 mozgékonyság
- 5 dróttekercs, lovak befogása, 2 nyereg, lovasszekér javítása, postakocsiőrzés

Április (37.) - 1 építés
- csak áprilisban kezdhető el, kalapács, lovasszekér javítása, öntözőrendszer építése

Henry Walker különlegessége (42.) - 3 szívósság
- 5 bogyó, 4 pohár víz, 3 cukor, szivarok, szén

A vasút hódító útja (45.) - 2 fellépés vagy 1 karizma
- sínfektetés, vasútállomás építése, 10 fa, béketárgyalás, rajtaütés vagy banditavadászat

Kate jeggyűrűje (46.) - 2 karizma vagy erő
- 5 ezüst

Kincskeresés (47.) - 3 fellépés
- 2 pisztráng, szerszámosláda, térkép, grizzli trófea, 2 ásó, 2 pulykacomb

A portya (67.) - 1 mozgékonyság vagy karizma, 3 képesség
- rengereg minden kell hozzá lásd twdb


Szint nélkül:
Hálaadás - 1 karizma -
- hálaadáskor kezdhető, 3 bogyó, 6 narancsok, 4 kukorica, sínfektetés, 10 pulykacomb

Apróságok december - 1 ütőerő
- decemberben kezdhető, 4 fa, favágás

Karácsony - 1 kitartás vagy 1 erő
- karácsonykor kezdhető, deszka, sírásás, 3 liszt, gabonaszedés
- 1 kitartáshoz - drágakövek, 2 bolondok aranya, 2 narancsok, 5 dohány
- 1 erőhöz - felfedezőút, cukor, narancsok, negyeddolláros, szivarok, kincskeresés

Apróságok húsvét - 1 rejtőzködés
- húsvétkor kezdhető, madarak elkergetése

+ Hackett földje +1 pont
http://tw-db.info/?strana=quest&serie=qs_65

+ állatszellemek 4x 3 tulajdonságpont

+ charlie 1 pont

ha valamit kihagytam akkor elnézést
 
Utoljára szerkesztve:

Hobo West

Member
Ulysses Simpson Grant tábornok
segitsetek:shootout: sorozatban 72 párbajom volt vele,leszedtem róla 6168 ép-et mégse tudom kiütni az én ép-em 2000 alatt van,van valami jó ötlet,tipp?
köszi...: Hobo West:shootout:
 

krcsirke

el pollo diablo
Ulysses Simpson Grant tábornok
segitsetek:shootout: sorozatban 72 párbajom volt vele,leszedtem róla 6168 ép-et mégse tudom kiütni az én ép-em 2000 alatt van,van valami jó ötlet,tipp?
köszi...: Hobo West:shootout:

750 élete van, 1 párbaj alatt próbáld leszedni. Én ütősként lőfegyverrel fejre célzással ütöttem ki, képességpontjaidat másolja ha jól emlékszek és a párbajbeállításokat is.
 
Fent