Kérdések és válaszok

DeletedUser

Vendég
hol szerezhetek medvét, hálóinget és papucsot ? (konkrét munka)
előre is köszi! :)

Egyszer biztos te is meg fogod érteni, hogy nincs konkrét munka....
Csak az érték számít, azon belül nincs preferált, tárgyspecifikus munka..
 

DeletedUser3632

Vendég
tud valaki fellépést Buffalo Billnél?

igen, 91es szinten már tudtam, de tud valaki bandák szétverését?

lg részben igazad van, részben nem

abban igazad van hogy egy ellenséges város ellen egy tömeges támadás nagyon érdekes, összekovácsolja a bandát és a hatalmi vonalakat erősíti

a játék rendszere hibás
vannak szövetségek de nincsenek szövetségek közti kapcsolatok amik arra sarkalnák az embereket hogy szövetségekbe tömörüljenek és egymásnak essenek
se semmi balansz a maximális szövetségszámra

ez egy bug kihasználás úgymond, a párnacsata pont olyan mint a szabadkezes harc, sőt még jobban lelimitálva 0-1 sebzésre

ha közben valaki közétek csap, az meg teljesen szabályos

sajnos a játék eddig sem tett különbséget, amíg a gyenge fegyverek jók melóra és nincs olyan hogy mi a minimális fegyver a szinteden, addig szerintem nem lehetne ilyen kitétel, pl nincs pénzed más fegyverre vagy épp azt használtad- ez eddig is elég ok kellett volna legyen

az ilyan hülye szabályzatok amik nem a bug lényegét hanem aspektusát próbálják kontrolálni csak rontják a játékot, remélem az nem tilos hogy odamegyek 10 emberrel és egy várost szétverünk
 

DeletedUser3632

Vendég
Sziasztok! Olyan problámám van hogy nem tudom meg változtatni a város logóját a profil meg van ki töröltem a régi képet de az ujjat nem fogadja el pedig a méret is stimmel :(ha valaki tudd ebben segiteni meg köszöném;)

és a formátum? bár ha nincs hibaüzenet akkor jó kell legyen
töröld előbb majd rakd fel az újat
hanem törölj cache-et (gyorsítótárat) valszeg ugyanazon néven vannak és a memóriából tölti be

Mindegy hogy 10 x párbajozom, vagy 10 x dolgozom, elfogy a napi energiám, és mehetek aludni.

Akkor miféle "jogosulatlan" előnyökről beszélünk???

Mindemellett kockázatot is vállalok, mert vannak akik kihasználják hogy sav, csúzli, vagy épp párna van nálam, és csak akkor mernek támadni!

a kockázat nem épp ugyanaz a tényleges veszteségek vállalásával, gondolom nem akkor párnacsatázol mikor más épp arany coltal áll a városnál

pl én olyan 500, de max akár 2000 élet vesztést vállalok be egy adag tp miatt, addig te ugyanazon tp miatt maximum 8 életerő vesztést
 

DeletedUser

Vendég
lg részben igazad van, részben nem

abban igazad van hogy egy ellenséges város ellen egy tömeges támadás nagyon érdekes, összekovácsolja a bandát és a hatalmi vonalakat erősíti

a játék rendszere hibás
vannak szövetségek de nincsenek szövetségek közti kapcsolatok amik arra sarkalnák az embereket hogy szövetségekbe tömörüljenek és egymásnak essenek
se semmi balansz a maximális szövetségszámra

ez egy bug kihasználás úgymond, a párnacsata pont olyan mint a szabadkezes harc, sőt még jobban lelimitálva 0-1 sebzésre

ha közben valaki közétek csap, az meg teljesen szabályos

sajnos a játék eddig sem tett különbséget, amíg a gyenge fegyverek jók melóra és nincs olyan hogy mi a minimális fegyver a szinteden, addig szerintem nem lehetne ilyen kitétel, pl nincs pénzed más fegyverre vagy épp azt használtad- ez eddig is elég ok kellett volna legyen

az ilyan hülye szabályzatok amik nem a bug lényegét hanem aspektusát próbálják kontrolálni csak rontják a játékot, remélem az nem tilos hogy odamegyek 10 emberrel és egy várost szétverünk


Ezt én értem is csak a miértjére lennék már végre kiváncsi!

Hogy pontosan mi is az az indok melyszerint tiltott tömeges párnacsatán részt venni!

Sikerült módosítani a szabályzatot és odakerült a "párnacsata" szó :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
 

DeletedUser

Vendég
100-as szint, minden olyan kalandot lezártam ami valamilyen pontot ad:

Elosztott tulajdonságpontok:
113

Elosztott képességpontok:
339

Nekem nincs mind lezárva, és úgy ennyi.Attól is függ, milyen a karakterosztályod 8küldiben kapható pontok miatt), illetve milyen "idős" a kari, a régebbi, esetlegesen már nem élő pluszok miatt.
 

DeletedUser3368

Vendég
a kockázat nem épp ugyanaz a tényleges veszteségek vállalásával, gondolom nem akkor párnacsatázol mikor más épp arany coltal áll a városnál

pl én olyan 500, de max akár 2000 élet vesztést vállalok be egy adag tp miatt, addig te ugyanazon tp miatt maximum 8 életerő vesztést

Lényegtelen mennyi életem marad, ha nulla az energia, és tehetetlenségre vagyok ezáltal ítélve.

...a jelentéseimet pedig akár meg is nézheted, mi normálisan játszottunk saját szintünkön ahol ugye nincs túl sok tp....
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok.

Valaki megmondaná hogy erődharcon hogy lehet olyan ládát szerezni és mi lehet benne?:)
Előre is köszönöm
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok.

Valaki megmondaná hogy erődharcon hogy lehet olyan ládát szerezni és mi lehet benne?:)
Előre is köszönöm

ha ügyes vagy és sokat sebzel vagy sokat térsz ki akkor kaphatsz ládát. a ládában bármi lehet.
 

DeletedUser

Vendég
Mindenki ugyanazt látja a boltokban?
Úgy értem, hogy ha egy 15 szintű fegyverkovácsműhelyben nem találom meg azt, ami nekem kell, akkor hol keressem?
 

DeletedUser

Vendég
Mindenki ugyanazt látja a boltokban?
Úgy értem, hogy ha egy 15 szintű fegyverkovácsműhelyben nem találom meg azt, ami nekem kell, akkor hol keressem?

másik városban.
igen elég szemétség a játéktől, hogy egy bizonyos város boltjaiban mindenki ugyanazt látja :D
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!

Ha már jelentkeztem egy erődharcba akkor már nem lehet kilépni belőle?
 

DeletedUser

Vendég
ha elkezdődött a harc, akkor már nem. Ha még nem kezdődött el, akkor csak menj el az erődtöl, és kezdésig ne érj vissza
 

DeletedUser7820

Vendég
És elsőre ne valami távoli célpontra küld a karaktered, hanem a legközelebbi városhoz vagy melóhoz, mert ha úton van a harc kezdetekor, akkor is részt vesz a csatában.
 

DeletedUser

Vendég
Hogyan nezhetem meg hogy licitaltake a targyamra, ha nem tudom mennyi volt a kezdo osszeg?
 

DeletedUser9614

Vendég
Hogyan nezhetem meg hogy licitaltake a targyamra, ha nem tudom mennyi volt a kezdo osszeg?

Piac-->Eladási ajánlatok-->Ajánlat ott ráviszed az egeret a neved melleti darabszámra és kiírja hogy Nincs árajánlat vagy kiírja az összeget.
Ez az összeg szerepel a Licitálás alatt is.
 
Fent