Kérdések és válaszok

DeletedUser9614

Vendég
Senki nem tud segíteni?:(

Kate

Ezt a kalandot csak a következő feltételek mellett lehet elvégezni: Van 300 dollárod, a szerveridő 19:00 és 23:50 között van és nincs fegyver a kezedben.
(ez kell a Tolvaj megjelenéséhez.)

Nem 200 hanem 300 kell. A Weststats szerint legalábbis. Én is úgy emlékszem hogy 300 kellett.

Ezt a küldetést csak Szerdán, fegyvertelenül, 5 ezüsttel a felszerelésed között végezheted el.
(ez pedig az árus megjelenéséhez kell) Tőle kapod a gyűrűt.
 

DeletedUser9747

Vendég
Valaki el küldené nekem azt a térképes kalandot pm-be:D Köszi:)Ja és van/lesz másik új kaland is?:shootout:
 

DeletedUser

Vendég
Bocs ha ezt már kérdezték:
A dobókockákat, hogy lehet/lehetett megszerezni?
 

DeletedUser

Vendég
A tolvajnál nem volt gyűrű! Ez volt A SZÖVEG:

Kate jegygyűrűje (A tolvaj)
John Fitzburn, a seriff: Egy nő volt. Kétségbeesetten kerestem egy férfit. Sajnos a gyűrű már nem volt nála.

Igy nem tudom megcsinálni?:eek:
 

DeletedUser

Vendég
Utána össze kell gyűjtened 5 ezüstöt.:censored:

Nem titkos kaland simán előjön
 

DeletedUser

Vendég
Segítség

Lehet hogy hülyének tűnök de valaki megmondaná, HOGY A FRANCBA LEHET KERESKEDNI?Csomó helyen látom hogy eladó, eladó, licit, licit DE HOGYAN?
 

DeletedUser2847

Vendég
Én azért írom ki, mert ha valaki akarja, akkor kérje, egyébként meg a levont adó (vagy ilyesmi) miatt nem fogok minden cuccot csak úgy kirakni, mert nem célom elbukni a pénzt (bár leeht hogy nem így lesz, de ez is elképzelhető)
 

DeletedUser11281

Vendég
A v5-ös karim újra akarom kezdeniés egy olyan gondom van,hogy 13:44-kor megnéztem,hogy lehet e újra kezdeni és ezt írta ki:A karaktered Világ 5-ban Ma 13:38-kor törlődni fog.Mi lehet a gond ?:(:(:(
 

DeletedUser

Vendég
A v5-ös karim újra akarom kezdeniés egy olyan gondom van,hogy 13:44-kor megnéztem,hogy lehet e újra kezdeni és ezt írta ki:A karaktered Világ 5-ban Ma 13:38-kor törlődni fog.Mi lehet a gond ?:(:(:(

Nekem ilyenkor mindig kell ezután egy napot várni és akkor lehet újra regisztrálni
 
Fent