Kérdések és válaszok

Dart Tyrannus

Well-Known Member
[SPOIL]
Ezidáig rengeteg időd volt költözni v1-ről, miért lett ennyire sürgős? :) Aki akart, elment eddig is. Aki nem akar elmenni, annak meg nem mindegy?
[/SPOIL]

Rég eljöttem volna v1-ről bármelyik neves világra ha tudta volna az ember hogy lesz bármikor is szerverösszevonás, v1-ről nem lehet Floridára menni se Eldora jelenleg, így lett volna értelme? Szerintem semmi, nem értem miért kell mindig eltitkolni minden infót a játékosok elől, mi meg le vagyunk tojva. Vagy beletörődsz vagy itt hagyod az egészet. És még csodálkoznak hogy fogy a népesség, lehet ha több infót kapnánk nem ment volna a fél világ vakációba vagy váltott volna napi 5-10 perces játékra ;)
 

Cherrug

Well-Known Member
[SPOIL][/SPOIL]

Rég eljöttem volna v1-ről bármelyik neves világra ha tudta volna az ember hogy lesz bármikor is szerverösszevonás, v1-ről nem lehet Floridára menni se Eldora jelenleg, így lett volna értelme? Szerintem semmi, nem értem miért kell mindig eltitkolni minden infót a játékosok elől, mi meg le vagyunk tojva. Vagy beletörődsz vagy itt hagyod az egészet. És még csodálkoznak hogy fogy a népesség, lehet ha több infót kapnánk nem ment volna a fél világ vakációba vagy váltott volna napi 5-10 perces játékra ;)

Milyen infót szeretnél kapni? Vagy milyen infót titkolunk? 2 napja tudok az egészről, nézz utána mikor is lett ide kiírva.
 

Silverhorse

Sugar Daddy
Sziasztok!
Ha tudtam volna hamarabb róla hogy lehetőség lesz a költözésre,nem fejlesztettem
volna sok sok ruhám/felszerelésem világ1-en.Megkértem volna valakit hogy tárolja
nekem ideiglenesen,s átvittem volna a Buffalo-n lévő karakteremet világ1-re,az ottanit meg
szintén továbbköltöztetés után töröltem volna...De mivel a fejlesztett cuccok nem eladhatóak,így sajnos marad minden a régiben... :( Max Floridára tudom átteleportálni
a Buffalo-s karimat...
 

DeletedUser13096

Vendég
Utazóvásár miért nincs? napok óta meg kellett volna jönnie :(

2.29-es frissítés:

Az utazó vásár érkezése
Eddig a vásár nem vette figyelembe az éppen zajló eseményeket és volt, hogy 1-2 nappal később már indult is, ami szintén nem volt szándékos. Mostantól az esemény lezárását követően egy-két héttel később fog kezdődni a következő építkezés.

Az eleve hasztalan tárgyakat mégtovább tart megkapni. :) Good job inno
 

DeletedUser8504

Vendég
én csak építeni akarom, de köszi a választ. Átsiklottam a pont felett, viszont sajnálom hogy nem futhat a két dolog párhuzamosan.
 

DeletedUser12080

Vendég
Csak mire indulhatna már itt lesz a karácsonyi event... :D
Frissítéshez:A párbaj akkor miben is fog változni?Ami ott volt link nem teljesen igazodtam ki rajta...
 

DeletedUser9349

Vendég
Tárgy kereső

Sziasztok,

régen játszottam a west-tel, és úgy emlékszem, hogy a hivatalos wiki oldalon kívül volt egy olyan oldal, ahol ügyesebben lehetett a tárgyakat, munkákat keresni.

Talán még szűrni is lehetett a tárgyakat, hogy melyik képességet növelik...
Még talán olyat is tudott, hogy egy tárgyról megmondta, hozzám képest hol a legközelebbi város, ahol be tudom szerezni.

Ebben tudnátok segíteni?

Előre is köszi a válaszokat!

Üdv. Peti
 

DeletedUser12080

Vendég
Van olyan érzésem erre majd olyasféle választ kapunk ,hogy teszteljétek le és rájöttök :D
 

kopoltyu

Active Member
Ez nálunk is kérdés volt, de a kiírásoknak határideje van, ezért ide így került fel. Azóta se tudjuk mi sem, hogy mi a változás...

Cherrug!

Annak van jelentősége, hogy a decemberi innotvben az összes inno játék nagy terve benne van csak a west nincs?
A játékosszám jelentősen lecsökkent a nagy eventezések bejöttével, van egyáltalán jövőkép? vagy csak vegetálás lesz és még egy pár bőr lenyúzása a játékosokról?
 

DeletedUser13096

Vendég
Nem ez az első videó amiből kimarad, egyszerűen csak itt nem lehet minden hónapban újat mutatni, szerény véleményem.
 

DeletedUser15763

Vendég
Cherrug!

Annak van jelentősége, hogy a decemberi innotvben az összes inno játék nagy terve benne van csak a west nincs?
A játékosszám jelentősen lecsökkent a nagy eventezések bejöttével, van egyáltalán jövőkép? vagy csak vegetálás lesz és még egy pár bőr lenyúzása a játékosokról?

Évente 2-3 (Shuftunning/PB módosítás/Erődharc verseny/Kalandok stb) nagy frissítés van, meg több tucat kicsi. A nagyokról szoktak hírt adni videó formájába, illetve 2-3 havonta az eventekről adnak hírt évek óta. Van mikor 2 hónapig semmi hír a westről. Én már rég megszoktam. Viszont az én osztályzatom szerint legalább itt a közepes frissítésekről legalább adnak hírt a külső fórumon, ha a minikről nem is.
 

DeletedUser

Vendég
Lehet,hogy nincs benne semmi a West-ről,viszont a leányzó egyre csinosabb lesz :D
 

Monó

Game Master
The West Csapat
Game Master
Hali

Az adventi kalendárum fog adni egybet is, mint az 1-1 szem krumpli, meg bogyó ?
 
Fent