Kérdések és válaszok

Zaszi

Veteran Member
Az jutott eszembe, hogy IFBCre a részvételi díj miatt egy off csapatot létre kellene hozni. Akik csatlakoznak azok nem számíthatnának jó harcra, ugyanis OFF csapat lenne, aminek a lényege hogy csak elküldjük a karit a harcra... Valakinek lenne kedve? 50 ember kell a csapathoz, máskülönben egyénileg kellene jelentkezni és valami random csapatnak nem szívesen rontanám el a játékát -1 emberként... :)
Én is jövök, majd írd meg melyik városhoz kell csatlakozni.
Ezeket már megkaptam. :D
 

Rocker71

Member
Sziasztok!
A mesterségben elértem 301 pontig; viszont minden receptem szürke, tehát esélyem sincs további pontokat szerezni.
A kérdés az, hogy van lehetőségem tovább lépni és megtanulni a 350-es recepteket? Amennyiben van akkor mi a módja?
A válaszotokat előre is köszönöm.
Üdv: Rocker71
 

Pedro José Donoso

Veteran Member
Sziasztok!
A mesterségben elértem 301 pontig; viszont minden receptem szürke, tehát esélyem sincs további pontokat szerezni.
A kérdés az, hogy van lehetőségem tovább lépni és megtanulni a 350-es recepteket? Amennyiben van akkor mi a módja?
A válaszotokat előre is köszönöm.
Üdv: Rocker71
Valoszinuleg van olyan 300as recept amivel tovább tudsz haladni.
Google sokat segít,keress rá a szakmádra ,és nézd meg 300tól milyen recivel lehet tovább haladni.
 

Mr. T.

THE DEVIL
Sziasztok!
A mesterségben elértem 301 pontig; viszont minden receptem szürke, tehát esélyem sincs további pontokat szerezni.
A kérdés az, hogy van lehetőségem tovább lépni és megtanulni a 350-es recepteket? Amennyiben van akkor mi a módja?
A válaszotokat előre is köszönöm.
Üdv: Rocker71


bal oldalt, mesterségek.. google helyett ez is megteszi.. :)
 

Rocker71

Member
Köszi a segítséget, átböngésztem a magyart is és 300-as recept soha nem volt a játékban. Szóval itt már bukta.
Sarlatán lévén a bálvány készítésnél olvastam olyat, hogy bizonyos mennyiség után elvileg ad 100 pontot. Ez igaz???
Ha nem tudok tovább haladni a mesterségben akkor már nincs értelme a játéknak; szóval törlés lesz a vége.
 

Lacx

Gold Rush Winner 2023 & 2x
Speed győztes 2022
Köszi a segítséget, átböngésztem a magyart is és 300-as recept soha nem volt a játékban. Szóval itt már bukta.
Sarlatán lévén a bálvány készítésnél olvastam olyat, hogy bizonyos mennyiség után elvileg ad 100 pontot. Ez igaz???
Ha nem tudok tovább haladni a mesterségben akkor már nincs értelme a játéknak; szóval törlés lesz a vége.
Elem
 
Fent