Kérdések és válaszok

DeletedUser12080

Vendég
Türelem, próbálkozás :)
Majdnem mindegy milyen az ellenfél, ha a csapatod nem széthúz, hanem összetart és figyel egymásra - küllönben hiába kapnál 30-as szintű ellenfeleket is... :p

Azért a 18. meccs folyamán inkább a 3 ellenfélből 2-őt lefizettem és hagytak nyerni :D (elosztást tekintve az is nagy vereség lett volna.)
 

DeletedUser17463

Vendég
asszem még az első Halottak napi ingyenes szett volt ,a férfiaknak :X nőknek La Catrina
http://tw-db.info/?strana=item&id=955000


és az estire lesz másnak is esélye a lesben állókon kívül? 2 perccel a kiírás után néztem ide, de már mindet felhasználták ....

Rossz hírem van...én olyan 50 másodperccel a kódok megjelenése után néztem és már akkor mind felhasznált volt. :)
- majd lesz azért pár aprócska kérdésem, mert kíváncsi vagyok ám :D
 

DeletedUser16538

Vendég
Az nem lehetséges egyébbként, hogy a fórumnevet megváltoztasd? Értem itt hogy ha a régi névvel regisztrál a fórumra utána meg a Support megváltoztatta a neved játékon belül akkor fórumon még mindig a régit mutatja. Ha meg újból szeretnél regisztrálni ugyanazzal a felhasználóval akkor nem lehetséges...Törlésre meg nem láttam sehol sem lehetőséget...
 

DeletedUser17665

Vendég
Az nem lehetséges egyébbként, hogy a fórumnevet megváltoztasd? Értem itt hogy ha a régi névvel regisztrál a fórumra utána meg a Support megváltoztatta a neved játékon belül akkor fórumon még mindig a régit mutatja. Ha meg újból szeretnél regisztrálni ugyanazzal a felhasználóval akkor nem lehetséges...Törlésre meg nem láttam sehol sem lehetőséget...

Megtudjuk változtatni a nevedet, kérlek dobj egy levelet a Supportnak!
 

DeletedUser

Vendég
Miert nem egyenlo aranyban lettek meghirdetve a bonuszkodok? Fele delutan, fele este.

Ui.: ugyanitt floridan szajharmonikat keresek megvetelre. (Szanjon mar meg valaki, evek ota keresem:))
 

DeletedUser17463

Vendég
Magyarra ordítás :O
Az új frissítést mi jövő héten kapjuk!

Béta - jelenleg azt tervezzük, hogy a 2.61 verzióra frissítünk augusztus 21-én, hétfőn. Kérjük, vegye figyelembe, hogy a javítás dátuma, időpontja és tartalma változhat.

Kézműűves rangsor

Végrehajtottunk egy kézműves rangsorozást, amelyet a rangsor ablakában lévő új lapra kattintva megtalálhat. A ranglétszám és a játékos neve mellett láthatja a többi játékos készítésének pontját, hány elemet készített, hány receptet tanultak eddig és a játékosok szakmáját.

Erődharc pontszám

Most az erődharc-pontok egy új oszlopban jelennek meg az erődítmény-rangsorban, és a teljes harcok száma és a teljes győzelmek száma el lett távolítva.

Kalandsor "Prison Brothers"

A "Találkozó az elnöki csapattal" elnevezésű küldetés során már nem szükséges többé vásárolni a puskát. A játékosok választhatják, hogyan szerezzék be ezt az elemet vagy használják, ha már szerepelnek a készletben.

Ismétlődő kalandok

Fixáltunk néhány hibát, ami a legfontosabb kérdéseket eredményezte második alkalommal, amikor néhány küldetést végrehajtott. Érintett kalandok:

West Point
Oktoberfest jön
A háromnapos fiesta
Ded Moroz
 

DeletedUser17665

Vendég
csak arra mennyi esélyed van? o_O

Van esély rá, és más ritka tárgyakat is áthelyezünk, ha eme feltételek teljesülnek:

  1. legalább kettő van a zsákodban,
  2. ne legyen ilyen tárgya annak, akihez kéred az áttételt,
  3. kizárólag ugyanarra a világra,
  4. szerepeljen ezen a listán:
  • UFO bőrből készített nyaklánc
  • Yang kalapja
  • Ropogós keksz
  • Kocka
  • Skalp
  • Lókefe
  • Szájharmonika
  • TW-Times jubileumi kiadás
  • TW-Times írógép
  • Riporter kabát
  • Riporter kalap
 
Fent