Új ötlet Hfbc-hez

Etheryon

Veteran Member
Speed győztes 2022
Nem tudom milyen topichoz kéne írnom, szóval ide kerül.
Szeretném javasolni, hogy azok a játékosok akik inaktívitás miatt nem vettek rész legalább 2 harcon, ne legyenek a végső sorsolás részesei.
Kezdeti csapatomban ( köszi hogy lehetett váltani) elég sok off volt , olyan is akad aki összesen 1x lépett be, nyílván 1-2 embernek jöhet közbe vmi,de 10-15nek nem igazán.
Elég bosszantó hogy a nem törődömség miatt lettek élvezhetetlenek a harcok. Meg hogy valaki csak a jutalom lehetőségért jelentkezett.
 

Kanyim

Veteran Member
Azt én is vallom hogy pl aki a harcok feléről hiányzott az ne vehessen részt a jutalmak sorsolásában.
Valamint szerintem túlzottan elnyújtott, hosszú lett ez túl nagy üresjáratokkal közben a csapatoknak.. vagy nem is tudom de ennyi időn át nehéz fenntartani folyamatosan a csapatok létszámát aktivitását. Emiatt lényegében a harcok jó része már a kezdeténél eldőlt a létszámhiányok miatt.

Emellett én ezt a csapatok feltöltögetését sem nagyon támogatom.. azaz persze a második sanszot kapott játékosok örülnek.. de ez olyan mintha a rájátszásban lehetne igazolni és felborulnak emiatt az erőviszonyok és már nem ugyanaz a csapat. Amikor a csapatok a létszámokkal és az aktivitással küszködnek nagyon nagy segítség ha hirtelen valaki kap még xx hadra fogható játékost. Kb borítékolható hogy feltöltögetés nélkül máshogy alakul ez a párharc, bár a végső győzelemre nem lett volna sanszunk szóval mind1. De ha jövőre is lenne ilyen erődharc bajnokság akkor ne legyen ilyen feltöltögetősdi.
 

Kanyim

Veteran Member
Meg egyeztek a csapatok vezetői, tehát ez azt jelenti mindenki egyetértett vele. Ezt csapaton belül kellett volna nektek megbeszélni. Ha volt ilyen gondolom kisebbségben voltál mert a feltöltés megtörtént.
Nálunk nem volt erről megbeszélés.. az meg hogy a csapatok vezetői megegyeztek messze nem azt jelenti hogy mindenki egyetért hisz pl a politikai vezetőket is válasszuk és ők határozzák meg mi legyen, azt mégsem értünk egyet rengeteg döntésükkel......
 

Pedro José Donoso

Veteran Member
Nem tudom milyen topichoz kéne írnom, szóval ide kerül.
Szeretném javasolni, hogy azok a játékosok akik inaktívitás miatt nem vettek rész legalább 2 harcon, ne legyenek a végső sorsolás részesei.
Kezdeti csapatomban ( köszi hogy lehetett váltani) elég sok off volt , olyan is akad aki összesen 1x lépett be, nyílván 1-2 embernek jöhet közbe vmi,de 10-15nek nem igazán.
Elég bosszantó hogy a nem törődömség miatt lettek élvezhetetlenek a harcok. Meg hogy valaki csak a jutalom lehetőségért jelentkezett.
Támogatom
 

Pantheon

New Member
Azt én is vallom hogy pl aki a harcok feléről hiányzott az ne vehessen részt a jutalmak sorsolásában.
Valamint szerintem túlzottan elnyújtott, hosszú lett ez túl nagy üresjáratokkal közben a csapatoknak.. vagy nem is tudom de ennyi időn át nehéz fenntartani folyamatosan a csapatok létszámát aktivitását. Emiatt lényegében a harcok jó része már a kezdeténél eldőlt a létszámhiányok miatt.

Emellett én ezt a csapatok feltöltögetését sem nagyon támogatom.. azaz persze a második sanszot kapott játékosok örülnek.. de ez olyan mintha a rájátszásban lehetne igazolni és felborulnak emiatt az erőviszonyok és már nem ugyanaz a csapat. Amikor a csapatok a létszámokkal és az aktivitással küszködnek nagyon nagy segítség ha hirtelen valaki kap még xx hadra fogható játékost. Kb borítékolható hogy feltöltögetés nélkül máshogy alakul ez a párharc, bár a végső győzelemre nem lett volna sanszunk szóval mind1. De ha jövőre is lenne ilyen erődharc bajnokság akkor ne legyen ilyen feltöltögetősdi.
Szerintem a feltöltés által nem felborulnak az erőviszonyok, hanem pont hogy kiegyenlítődnek. Ha adott csapatokban különböző okok miatt több inaktív/off játékos lesz, akkor a harc már nem felvehető egy teljes létszámú, on csapattal szemben.

Azon a személyeknek, akik cserben hagyták a csapatjukat, vagy komolyabb okok miatt nem tudtak résztvenni a harcokon véleményem szerint ne járjon jutalom.
Az inaktivitás miatt legyengűlt csapatok összevonása viszont véleményem szerint nagyon is helyénvaló. Hiszen alapból ilyen csapatok kellett volna legyenek csak. Egy olyan harc, ahol egyik csapatnak kezdésből kevesebb embere van, illetve több offja, nyilvánvalóan könnyebben legyőzhető, tehát az ilyen harc az én meglátásom szerint, nem is fair play.


(Az inaktivitás nem kiszámítható, bárkinek közbe jöhet valami, de nem lenne szabad ennek mérvadónak lennie egy bajnokságon! Gondolom abban az esetben, ha a te csapatodban állt volna fennt az, hogy több tíz ember hiányzik és további 4-5 off, akkor nem elleneznéd a "feltöltögetést". A csapatok inaktív embereinek a helyettesítése nem felborítja az erőviszonyokat, hanem kiegyenlíti!)
 
Fent