2023 Hazai Kalandírói Pályázatunk

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

Krisztoph Snow

Író
The West Csapat
Game Master
Wiki szerkesztő
Like Master
Kedves Kalandozó Bajtársak!

indi.png

Kutasd fel a világot, kutass át mindent legfőképp saját elmédet egy jó sztori után! Ezennel egy régóta nem látott verseny keretén belül létrehozunk számotokra egy vadonatúj pályázati lehetőséget. Amely ugyan a hazai szint végett játékba nem kerül be a végén, mint küldetés. De ez most a küldetések szerelmeseinek szól elsősorban.
S mindazoknak, akik szeretnek kiötletelni saját kalandtípusokat. Hát mutassátok meg a hazai Support csapatának mi bújik meg bennetek! Lássátok el kis hazánkat jobbnál is jobb kalandtervekkel, elvégre határ a csillagos ég is...

Cél: Teljesen egyszerű a célunk ezzel az egésszel, ugyanis most írásra van szükséged saját kútfő alapján egy olyan kalandsorhoz fogható alkotást, amelyet, úgy adsz elő bajtársaid felé, hogy tiszteletben tartod a kommunikációs szabályokat!

wkNwcWr.png

Követelmény:

Kalandsor információ: (a kalandsor rövid leírása)

• Kalandsor neve: (a kalandsor teljes neve)
• Játékos szint: (legalacsonyabb játékos szint, amivel el lehet fogadni a kalandsort)
Az alábbiakat minden egyes kalandhoz ki kell tölteni a kalandsorban:
• 1 Név: a kaland száma és megnevezése
• Kalandosztó: kalandosztó neve
• Kaland szövege: Minimum 50, maximum 150 szó
• Feltételek: elvégzendő munka/munkák, tárgyak, kaland elfogadva, stb.
• Jutalom: pénz, tapasztalat, stb.
• Befejező szöveg: minimum 5, maximum 150 szó

• A kocsmában található állandó kalandosztók használhatóak a kezdőkaland során (Maria, Waupee, John, Henry), továbbiakban már létező kalandosztókat felhasználhatóak.
• A Kalandsor minimum 3 maximum 16 Kalandot tartalmazhat.
line.png
Nyeremények:

A Support Csapat által 3 legjobbnak ítélt alkotás:
  1. Helyezett: 500 aranyrög + 500 kötvény
  2. Helyezett: 300 aranyrög + 300 kötvény
  3. Helyezett: 200 aranyrög + 200 kötvény
Várható egy különdíjasunk is, akit sorsolás alapján választunk, majd meg, hogy a legszerencsésebb küldetés után egy darab irogep.png-et kapjon jutalmul!


line.png

Szabályok:
  • A beküldést hozzászólás formájában kell ezen topic alá elküldeni, a megoldást bármilyen módszerrel elfogadjuk.
  • Minden játékos csak egy beküldést küldhet.
    • A beküldésed szerkesztésére vagy törlésére nincs lehetőség.
  • Minden játékos csak egy felhasználói fiókról játszhat, még akkor is, ha különböző fiókokkal rendelkezik különböző világokon.
    • Csak arra a fiókra írhatjuk jóvá a jutalmat, amelyikkel részt vesz a fórumos nyereményjátékban.
  • A nyeremény nem átruházható vagy beváltható egy másik jutalomra.
  • Az alkotásoknak meg kell felelnie a kommunikációs szabályoknak!
  • Jelen versenykiírás bármikor módosítható a The West Csapat által.
  • A játékon érvényesek a versenyszabályok.

line.png
Beküldési információk:

Beküldési Határidő: 2023. 04. 29. 23:59
Beküldés helye:
ebben a témában hozzászólásként.

Amennyiben kérdésetek van a nyereményjátékkal kapcsolatban, keressétek fel a kibeszélőt!

Kellemes alkotó munkát kíván,
A The West Csapata

o3rHbo5.png
 

ChickenMcGuy

Community Manager
The West Csapat
Community Manager
Az alábbi módosítások történtek a visszajelzéseitek alapján:

• Befejező szöveg: minimum 5, maximum 150 szó
• A kocsmában található állandó kalandosztók használhatóak a kezdőkaland során (Maria, Waupee, John, Henry), továbbiakban már létező kalandosztókat felhasználhatóak.
 

Lacx

Gold Rush Winner 2023 & 2x
Speed győztes 2022
Kalandsor információ: Maria nyomtalanul eltűnt. Ismeretlenek rabolták el, vagy elege lett a táncos karrierjéből? A kalandsor során kiderül az igazság a hollétével kapcsolatban.
• Kalandsor neve: Maria megmentése
• Játékos szint: 100.

• A beugrás (Maria megmentése)
• Kalandosztó: Henry
• Kaland szövege: Szia Lacx! Jó hogy erre jársz, nagy bajban vagyunk, mivel Maria nyomtalanul eltűnt és nincs táncoslányunk, a vendégek pedig már fel vannak háborodva, a rengeteg alkohol hatására meg már egyre türelmetlenebbek és látni akarnának egy táncot. Beugranál Maria helyére a mai napra? Nyom: Henry azt kéri, hogy táncolj. Csak úgy zárhatod le a kalandot ha megfelelő öltözékben vagy!
• Feltételek: 20:00-tól elfogadható 23:59-ig. 1 óra Tűzoltás 2 óra Munkavállalás előadóművészként. A kaland az elfogadás után eltűnik, és a lezárásához a nőknek teljes táncoslány szettbe kell öltözni, a férfiaknak pedig a Mexikói táncos szett a megfelelő.
• Jutalom: 50000 tapasztalat
• Befejező szöveg: Köszönöm Lacx, megmentetted az estét! Már a kocsma vendégei nagyon feltüzelt állapotban voltak. Szerencsére annyit ittak, hogy észre sem vették, hogy nem Maria lépett fel. A kocsmát sajnos nem zárhatom be napokra, amíg elő nem kerül Maria, addig lehet párszor helyettesítened kell majd.

• A részeg seriff (Maria megmentése)
• Kalandosztó: John
• Kaland szövege: Hé, Maria, pár napja már nem láttalak, jó hogy újra látlak! Gyere csak ide, beszélgessünk csak egy kicsit! Nagyon szép vagy, ma kifejezetten jól áll rajtad ez a ruha, viszont a parfümöd ma mintha más lenne! Hééé, várjunk csak, te nem is Maria vagy! Nyom: várd meg még John kijózanodik.
• Feltételek: 1 Alvás
• Jutalom: 5 csodaszer
• Befejező szöveg: Ne haragudj a tegnapiért, egy kicsit sokat ittam. Most mondta reggel Henry, hogy hogyan is viselkedtem. Még jó, hogy te józan voltál, és nem történt semmi megbocsáthatatlan dolog. Hogy micsoda, kihasználtál? Ne viccelj ilyennel. Viszont Mariaért nagyon aggódok, már három napja nem láttuk, és otthon sincs, senki nem tud róla semmit. Mit szólnál hozzá, ha megkeresnénk, benne vagy?

• A nyom (Maria megmentése)
• Kalandosztó: John
• Kaland szövege: Örülök, hogy segítel nekem előkeríteni Mariat. Remélem ketten megtaláljuk. Először is mi lenne ha a szobájában szétnéznél? Amíg te nyomok után kutatsz a szobájában, addig én körbe kérdezősködök a kocsmában, hátha valami plusz információt megtudunk róla. Remélem legalább egyikünk sikerrel, és lesz egy nyom ami alapján elindulhatunk az ő keresésére.
• Feltételek: Vedd fel: Nagyítóüveg (ID 17026000), 4 óra felfedezőút
• Jutalom: 10% bölcsesség ital
• Befejező szöveg: Sajnos én nem tudtam meg semmit se róla. Jól látom azt a cetlit a kezedben? Hogy mi, Maria szobájából hoztad? Az ágyán találtad? És mi áll benne? Hogy még nem olvastad el? Akkor itt az ideje, hogy megnézzük, mi is áll azon a papírdarabon. "Ich habe einen netten Mann gefunden, der zu mir passt, mach dir keine Sorgen um mich, er wird sich um mich kümmern. Kuss: Maria"

• A német (Maria megmentése)
• Kalandosztó: John
• Kaland szövege: Sajnos semmit nem értettem abból a szövegből, valamilyen számomra ismeretlen nyelven volt. Egyedül annyi biztos, hogy Maria neve is megtalálható a szövegben. Ez egy nagyon fontos nyom. Derítsük ki, hogy mi áll azon a papíron. A közeli városban egész jó mesteremberek vannak, akik sokmindenhez értenek és sokféle nyelven beszélnek. Elkellene menned hozzájuk, és lefordíttatni azt a papírt.
• Feltételek: 12:00 és 20:00 között lezárható. Munkavállalás fordítóként 6 óra
• Jutalom: 50000 tapasztalat
• Befejező szöveg: Na végre, hogy már megjöttél, be is esteledett. Sikerült lefordítanod a szöveget? Találtam egy szép helyes hozzám illő férfit, ne aggódjatok értem, ő majd vigyáz rám. Puszi: Maria. Hogy micsoda, németül volt és hogy Maria ilyet írt volna? Kétlem, hogy ő volt! Mi az ott a papír hátulján, eddig, hogy nem vettük észre? Az egy vérfolt, nagyon rossz előérzetem van. Menjünk Henryhez, hátha tud valamit erről a németről.

• A második beugrás (Maria megmentése)
• Kalandosztó: Henry
• Kaland szövege: Nagyon jó, hogy hozzám jöttél, épp keresni akartalak. Még Maria mindig nem került elő, kérlek szépen megint segítsél ki a táncoddal. Ma is sokan vannak, táncoslányunk pedig még mindig nincs. Azt mondod, hogy keresitek Johnnal és információ kellene egy németről? Annak nagyon örülök, hogy próbáljátok előkeríteni. Amíg táncolsz, addig összeszedem a gondolataimat arról a németről, és zárásnál megbeszéljük. Nyom: Henry azt kéri, hogy megint segítsd ki. Megint táncolnod kell, ugyanúgy mint a múltkor.
• Feltételek: 20:00-tól elfogadható 23:59-ig. 1 óra Tűzoltás 2 óra Munkavállalás előadóművészként
• Jutalom: 250000$
• Befejező szöveg: Nem sok mindent tudok erről a németről. Viszont Maria eltűnésének napján volt a kocsmában egy idegen nyelven beszélő úriember. Egyáltalán nem tudtunk közös nyelven beszélni, de viszont a kommunikációval mégsem volt problémánk, mivel whiskeyt kért, az meg minden nyelven ugyanúgy van. Gazdagnak tűnt, nagyon sok pénzt itt hagyott. Fel sem tűnt neki, hogy még én is lehúztam a whiskey árával, 2x annyiért adtam fele annyit, mint nektek. Nagyon fűzögette Mariat, viszont ő lekoptatta. Annyira részegre itta magát, hogy utána bepróbálkozott Waupeenél is.

• A bűnös Waupee? (Maria megmentése)
• Kalandosztó: Waupee
• Kaland szövege: Ne is említsd nekem azt a németet. Nyugodtan ültem a helyemen, és szívtam a pipát, erre oda jött hozzám az a részeg és elkezdett nekem udvarolni, a hosszú hajam miatt azt hitte, hogy nő vagyok. Teljesen lesokkolt. Fizetni akart nekem bizonyos szolgáltatásokért, azt hitte, hogy megvehető vagyok. Egyébként nézd az új fegyveremet Lacx! Pár napja vásároltam. Nyom: Nagyon gyanús Waupee. Többet tud mint amennyit elárul. Honnan volt pénze az új fegyverre? Lehet, hogy még találkozni fog vele, talán becsapható.
• Feltételek: 12:00 és 12:20 között lezárható. Vedd fel: Német öv
• Jutalom: Waupee fényes szablyája, 1 Waupee varázselixíre
• Befejező szöveg: Te nem a német vagy! Most, hogy kiderült, hogy mégis tudok valamit Mariaval kapcsolatban, elmondok mindent. Sajnos elfogadtam a német ajánlatát akkor este, mivel nagyon kellett a pénz. Azt kérte tőlem, hogy mutassak neki egy két dolgot, kérte, hogy mutassam meg, hogy hol lakik Maria, én ezt megtettem. Nem gondoltam, hogy ilyen nagy problémát okozok a cselekedetemmel. Kérlek, ne mond el a többieknek, nem akarom, hogy megtudják, hogy engedtem a kísértésnek. Odaadom a szablyámat is amit abból a pénzből vettem. A német nekem azt mondta, hogy nyugaton a Gazdag Udvarházban szállt meg. Hogy honnan tudok németül? A varázselixírem mellékhatása. Adok belőle.

• Behálózva (Maria megmentése)
• Kalandosztó: Gazdag Udvarház
• Kaland szövege: Ahogy elérsz az udvarházhoz, látod a németet és Belle Starrt, a helyi kereskedőhálózat vezérét, illetve még egy valakit, aki valószínűleg a tolmács közöttük. Elfogyasztod Waupee varázselixírét, és közelebb lopózol hozzájuk, kihallgatod mit beszélnek, illetve körbe nézel az udvarház környékén és információkat szerzel. Nyom: a hallgatózás során megtudtad, hogy van egy embercsempész hálózat, amely gyanútlan csinos lányokkal kereskedik. Olyan információt is megtudtál, hogy keresnek még egy áldozatot. Mariaért bevállalod az áldozat szerepét.
• Feltételek: 20:00 és 23:59 között lezárható, táncoslány szett felvétele szükséges, férfiaknak mexikói táncos szett. 2 óra Munkavállalás előadóművészként, 1 db zsebkés.
• Jutalom: 5% bölcsesség ital
• Befejező szöveg: Sikerült lebeszélned a helyi táncoslánnyal, hogy ma este te lépj fel helyette. Eleinte nem akarta elhinni hogy tudsz táncolni, illetve az embercsempész hálózattal kapcsolatos információkat se hitte el, viszont később külön meghálálta neked. Ahogy eljött az este, megjelent a német is a helyi bárban. Szokásához híven most is whiskeyt ivott mint akkor Henry kocsmájában. Az előadásod nagyon tetszett a németnek. Ahogy számítottál rá, bepróbálkozott nálad, és hogy Maria nyomára akadjál, belementél a csapdájába, és hagytad, hogy elvigyen magával nyugatabbra.

• A német vége (Maria megmentése)
• Kalandosztó: Der Vorarbeiter
• Kaland szövege: Reggel mikor magadhoz tértél a német rejtekhelyén, látod magad körül a tucatnyi áldozatot, akiket elrabolt. Ott van köztük Maria is. Nem tűntél fel neki a ruhában. Ahogy levetted a táncosruhát, hirtelen megismert. Megörül neked, örül, hogy végre valaki olyat is láthat akit ismer és nem fél szembe szállni az elrablóval. Elmondtad neki, hogy hogyan és miért kerültél ide. A cipődben elrejtett zsebkést elveszi tőled, és kiszabadultok. A német menekülőre fogja. A nyomába eredsz! Nyom: ahogy utoléred, lekell győznöd párbajban.
• Feltételek: 06:00 és 10:00 között elérhető. Üsd ki párbajban a németet!
• Jutalom: 25% bölcsesség ital
• Befejező szöveg: Miután kiütötted párbajban a németet, úgy döntesz, hogy átadod a közeli newporti seriffnek, és elmeséled neki, hogy mi is történt. Már régóta Belle Starr és a német nyomában volt, örült, hogy elkaptad. Azonban Belle Starr nyomtalanul eltűnt. A többi táncoslánnyal jókedvűen elindultok biztonságban hazafelé. Mariaval megérkeztek Henry kocsmájába.

• A kívánság (Maria megmentése)
• Kalandosztó: Maria
• Kaland szövege: Nagyon szépen köszönöm, hogy segítettél nekem és a többi táncoslánynak. El sem tudom képzelni, hogy mi történt volna, ha te nem vagy. Örülök, hogy végre itthon lehetek, igazán bátor voltál, és nagyra értékelem, hogy a saját életedet kockáztattad azért, hogy engem megments. Kérhetsz tőlem bármit, én teljesítem. Akármit is kérsz, én nem mondok nemet.
• Feltételek: mond el a kívánságod
• Jutalom: 150000 tapasztalat
• Befejező szöveg: Hogy micsoda, mit szeretnél? Hát erre nem számítottam. Rendben van, végülis megoldható, belemegyek. Találkozzunk este a kocsmában.

• A harmadik felvonás (Maria megmentése)
• Kalandosztó: John
• Kaland szövege: Büszke vagyok rád, hogy előkerítetted Mariat, és lebuktattad ezt az embercsempész bűnhálózatot. Maria most pihen? Jól teszi, hisz ezek után azon se lepődnék meg, ha még pár napig nem lépne fel a kocsmában. Hogy mi, már ma este is fel fog lépni, és lesz egy meglepetése is? Kíváncsian várom, hogy mi lehet az.
• Feltételek: 20:00 és 23:59 között elérhető a kaland, táncoslány szett felvétele szükséges, férfiaknak mexikói táncos szett. 3 óra Munkavállalás előadóművészként
• Jutalom: 200000 tapasztalat
• Befejező szöveg: Hát ez elképesztő volt. Ahogy táncoltatok! Mintha a véredben lenne a táncolás képessége. Most így józanul azt kell hogy mondjam, nem akarok nagyon túlozni, de jobban táncoltál, mint Maria. De ezt neki nehogy elmondd, mert bezáratlak! Na jó, csak viccelek, nem csuklak le, de megharagudnák! Henry beszélni akar veled, megakarja köszönni, hogy megmentetted a kocsmáját, illetve egy üzenete is van a számodra.

• Waupee vezeklése (Maria megmentése)
• Kalandosztó: Henry
• Kaland szövege: Örülök, hogy visszahoztad Mariat a kocsmába. Már mindannyian nagyon hiányoltuk. Waupee elmesélte nekem, hogy miket csinált, nem akartam elhinni. Amíg távol voltál jobban utánajártunk, és kiderült, hogy a német a pipájába különféle növényeket csempészett, és azért volt ennyire befolyásolható. Elment a Szent kőhöz sprituálisan megtisztulni! Nyom: beszélj Waupeeval a Szent kőnél!
• Feltételek: Menj ide: Szent Kő, Zárd le a következő kalandot: Minden jó, ha a vége jó! (Maria megmentése),
Viseld: El Gringo szett
• Jutalom: 1 Whiskey
• Befejező szöveg:
Húha, hát ez nem semmi. Micsoda ruhákat adott és fegyvereket. Szerencsés cipőben járhatsz! Az övet viselve nem mondom 100%-ra, hogy nem lesz gondod azzal, hogy egy hozzád illő hölgyet találj, de legalábbis 60% esélyed biztos van rá! És az a sombrero! Nagyon tapasztaltnak tűnsz benne! Ha nő lennék én biztosan téged választanálak. Tessék, fogadd el tőlem ezt a whiskeyt, a vendégem vagy rá!

• Minden jó, ha a vége jó! (Maria megmentése)
• Kalandosztó: Szent kő
• Kaland szövege: Waupee: Vártalak már Lacx. Ugye hallottad, hogy mi történt velem, és hogy miért voltam magamon kívűl az elmúlt napokban. Ne aggódj, most már minden rendben lesz, a törzsfőnök javaslatára eljöttem ide a Szent kőhöz, hogy megtisztuljak a gonosztól. Még egy éjszaka itt a kőnél és minden rendben lesz. Van számodra egy meglepetésem. Kérlek, tarts velem az éjszaka, és reggel odaadom!
• Feltételek: 10 ima, 6 óra alvás, 06:00 és 10:00 szerveridő a lezárásra, Kaland elfogadása: Waupee vezeklése (Maria megmentése)
• Jutalom: El Gringo ládája
• Befejező szöveg: Jó reggelt Lacx! Ahogy ígértem van számodra egy ajándékom a törzsemtől. Azért mert megbízhatok benned, és hogy rávezettél a jóra, nem hagytad hogy rosszat cselekedjek tovább is, ezért kérlek fogadd el ezt a ládát. Mink indiánok ezeknek a tárgyaknak nem vesszük hasznát, neked viszont biztosan jól jönne a mindennapok során!




a német fordítás google fordítós, szóval ha nem az áll benne, amit magyarul fogalmaztam meg, akkor annak a hibája :D
 

Ghost of Red James

Well-Known Member
Hoztam egy lehetségeset a nagyobb szintű játékosok számára. :)



Nyugtalan Vadnyugat

Kalandsor leírása:
Az éjjeli órákban a városodat banditák lepik el. A kocsmai barátaiddal magatokra maradtok az ádáz küzdelemben, melyet a város megmentéséért kell megvívnotok. De vajon sikerülhet-e felülkerekedni az ádáz ellenségen?


Eléréshez feltételek:
  • Minimum szint: 150
  • 1500 kaland teljesítve (opcionálisan)


1.kaland Váratlan éjjeli támadás
Kalandosztó: John

Nyitószöveg:


Odanézzetek, a bekötőút végén! Látjátok ti is azokat a banditákat? Gyerünk, fegyverbe, most nincs idő tétovázni! A várost és a lakókat meg kell védenünk! A ládákból hozz fegyvereket a jobb fajtákból Maria-nak, Henry-nek és Wapuee-nak is! A lőszereket se feledd! Nincs időnk máshonnan erősítést kérni, ezt nekünk kell megoldanunk. Mindenkit élve szeretnék viszontlátni!

Követelmény:
  • 3 pontos schofield
  • 3 pontos sárkányos pisztoly
  • 3 pontos átalakított winchester
  • 3 pontos sörétes puska
  • 500 töltények
Zárószöveg:

Bújjatok fedezékbe, nyomás! Mindenki hozza ki magából a legjobbat, szükség lesz minden tudásotokra! Ne engedjétek őket a lakóépületek és a bank közelébe! Fegyverbe, béke lőporaikra!

Jutalom:
  • 10.000 tapasztalati pont
  • 1 acélkazetta

2.kaland Táncosnő fegyverben
Kalandosztó: Maria

Nyitószöveg:


Nem újdonság ám nekem a fegyver! Ahogy azt már többször mondtam, meg kell tudjam védeni magam. Meg amúgy is, szeretem a lőpor szagát. No, de ne a szánk járjon, szedjünk le egy párat, mielőtt ők nyírnak ki minket! Figyelj oda, nehogy idő előtt kifogyj a lőszerből! Ha vége ennek, csapunk egy hatalmas ünnepséget!

Követelmény:
  • üss ki 15 banditát
Zárószöveg:

Maria-t találat éri és összeesik melletted. Késlekedés nélkül visszahúzod a fedezék mögé. Gyors orvosi segítségre lesz szüksége. Miközben a megoldáson agyalsz, golyók garmada suha a fejed fölött. Kilépsz a fedezékből, hogy viszonozd a tüzet.

Jutalom:
  • 20.000 tapasztalati pont
  • 2 db spenótkonzerv

3.kaland Indián fegyverben
Kalandosztó: Waupee

Nyitószöveg:


Éppen a sírfeliratod szövegét tervezed, amikor Waupee a segítségedre siet. Tudtad, hogy gyors az indián barátod, de mégis elcsodálkozol azon, ahogy forgatja a fegyverét. A banditák elérték a lakóházakat, gyorsan odaszaladtok, hiszen ezekben az órákban mindenki ott tartózkodik. Biztosak vagytok benne, hogy a lakók nem fogják tudni megvédeni magukat, ezért erőtökön felül harcoltok.

Követelmény:
  • üss ki 15 banditát
Zárószöveg:

Hősiesen igyekeztetek helytállni, de nem sikerült megakadályoznotok a gazfickókat. A banditák bejutnak a lakásokba.

Waupee felrohan az egyik épület emeletére, majd azt látod, hogy az egyik rablóval az erkélyen viaskodik. Az indián alul marad, lezuhan az erkélyről a semmibe…


Jutalom:
  • 20.000 tapasztalati pont
  • 3 napos VIP bónusz


4.kaland Csapos fegyverben
Kalandosztó: Henry

Nyitószöveg:


A városban valóságos a káosz. Fegyverropogást hallasz mindenhonnan. A lakosok kétségbeesetten próbálnak menekülni a városból.

Ezek a semmirekellők a földdel akarják egyenlővé tenni a városod. Nem fogod hagyni, és szerencsére az öreg bajszos barátod is ugyanígy vélekedik. Látod, ahogy mindkét kezében fegyverrel igyekszik védeni a bankot. A széfekben az előző heti nagyszabású nyereményjátékok miatt igen sok az arany…


Követelmény:
  • üss ki 15 banditát
Zárószöveg:

Fülsüketítő robbanást hallasz a bankból. Bejutottak, és dinamittal nyitották ki a széfet. Az épület oldaláról banditák veszik körbe Henry-t, és nem kérdeznek sokat…

Jutalom:
  • 20.000 tapasztalati pont
  • 5x folyékony élet
  • 5x bölcsesség itala


5.kaland Seriff fegyverben
Kalandosztó: John

Nyitószöveg:


Ketten maradtatok. Vagyis azt hitted. A seriff megjelenik az oldalán a szomszéd város seriffjével és helyetteseivel. Felcsillan a remény. A poros utakon a lódobogás olyan port kavar, hogy már csak a hangokból tudnád megítélni, hogy honnan érkeznek a lövések. Utolsó energiáidat felhasználva csatlakozol a törvény embereihez, hogy együttes erővel vessetek véget ennek.


Követelmények:
  • üss ki 15 banditát
  • veszítsd el az eszméleted banditák ellen egy alkalommal

Zárószöveg:

A remény fénylő csillaga hamar tovaszáll. Van egy gatling-juk, ami pont felétek néz. Mielőtt bármit is tehetnél, érzed, ahogyan a földre zuhansz. Utolsó pillantásod a melletted csilingelő kopottas seriffcsillagra vetül.

Jutalom:
  • 50.000 tapasztalati pont
  • Karaktercím: A város védelmezője


6.kaland Új remény
Kalandosztó: John

Nyitószöveg:


A következő pillanatban meglátsz egy ismerős csuklyás alakot kaszával a kezében. Feléd sétál, majd megáll előtted. Nem látod az arcát. Bosszúsan megrázza a fejét, majd kikerül, és távozik a végtelenbe.

Közvetlenül ezután arra eszmélsz, hogy a földön heversz, melletted pedig a sokat megélt seriff próbálja felrázni eszméletlen társait. A banditákat nem látod semerre. Összeszeded magadat, felkelsz, majd a seriff társaságában elindulsz megkeresni a barátaidat. Szerencsével jártok, azonban mindannyian súlyos sérüléseket szenvedtek, el kell látni sebeiket. Szerencsére van rutinod ebben is.


Követelmény:
  • Munkavállalás orvosként 25 óra

Zárószöveg:

A barátaid a gyors beavatkozásoknak hála idővel ugyan, de teljesen fel fognak épülni.

A városod teljesen romokban hever, újjá kell építeni. És van itt még valami, ami nem hagy nyugodni.. kik voltak ezek, és hová tűntek?


Jutalom:
  • 20.000 tapasztalati pont
  • Fényes prémium kazetta


7.kaland Egységben az erő
Kalandosztó: Henry

Nyitószöveg:


Kedves barátom, hálával tartozunk Neked mindannyian, hogy a szükség óráiban mellettünk voltál! Mi jobban leszünk, de mi lesz a várossal? Porig rombolták ezek a gazfickók… a lakosok elmenekültek, az épületek valósággal megsemmisültek. Kellene egy halom építőanyag, hozd néhány barátodat, és kezdjétek el az újjáépítést, hogy kicsiny városunk mihamarabb újra régi dicső fényében tündökölhessen.

Követelmények:
  • 5x barátok meghívása
  • 500 szögek
  • 500 vasrudak
  • 500 fa
  • 500 kövek
  • 50 kalapács
  • 50 nagykalapács
  • 50 szerszámosláda
  • 100 dróttekercs
  • 50.000 bevitt építési pont

Zárószöveg:

Pompásan néz ki. Tudom, sok idő és energia volt, de nézd csak, talán még a templom tornya is szebb, mint valaha bármikor. Mi pedig már remekül vagyunk, szervezzünk egy csodás ünnepséget a túlélés örömére. Remélem, a régi lakosok is visszaköltöznek egyszer…

Jutalom:
  • 4x jó nagy adag bölcsesség itala
  • 1x újrakezdés itala


8/A kaland Halálos iramban
Kalandosztó: John
Nyitószöveg:


Szóval téged sem hagyott nyugodni, hogy kik voltak ezek a nyomorultak. Küldtem telegramot a megyei hivatalnak, ahonnan aggasztó válasz érkezett. Prériszerte támadás érte a városokat, a háttérben az “Új világ” nevű szekta áll, akiknek az a céljuk, hogy a Vadnyugaton porig romboljanak mindent, majd a saját képükre formálják a térségeket.

Jómagam a hivatal kérésére útnak indulok, csatlakozok a fegyveresekhez, hogy véget vessünk törekvéseknek. Velem tartasz? Jól fontold meg, ez egy nagyon kemény feladat.

Követelmény:
  • üss ki 250 banditát
  • üss ki 100 játékost párbaj során
  • nyerj meg 50 erődharcot
  • okozz 150.000 sérülést erődharc során
  • üss ki 20 játékost erődharc során
  • üsd ki Black Bill szektavezért

Zárószöveg:

Győzelem! Gratulálok, a préri megmenekült!
Azt hiszem, a jutalmad nem maradhat el. Készültünk neked valamivel.

Jutalom:
  • Karaktercím: A vadnyugat megmentője
  • Tárgy: megyei seriffhivatal csillaga
  • 150.000 tapasztalati pont

VAGY


8/B kaland Az élet dala
Kalandosztó: Maria
Nyitószöveg:


Kedves <játékosnév>! Megtettél minden tőled telhetőt a városért és annak lakóiért, nem utolsó sorban pedig köszönettel tartozunk mi, a barátaid, hogy mellettünk voltál a halál küszöbén is! Remélhetőleg a törvény emberei mielőbb kézrekerítik a gazfickókat, de te most ne ezzel foglalkozz, gyere, ünnepeljük meg együtt az új esélyt az életre!

Követelmények:
  • Semmi

Zárószöveg:

Te és a barátaid az újjáépített kocsmában mulatjátok az időt. Maria táncol, Henry sört csapol, Waupee a pipáját tölti, John pedig lassan szürcsölgeti a whiskey-jét, miközben a zongora felől lágy dallamok idézik a béke pillanatait. De valahol a távolban, egy másik város kapujában a horda arra vár, hogy leszálljon az éj…

Jutalom:
  • Karaktercím: Városi hős
  • 100.000 tapasztalati pont
 

Kasza1987

Veteran Member
Mérgezés

Kalandsor leírása:
Valaki megmérgezte a kocsma alkohol készletét. Segíts megtalálni a tettest!

Eléréshez feltételek:
  • Minimum szint: 120
1.kaland: Új készlet
Kalandosztó: Henry
Nyitószöveg:


Jó hogy jössz. Nagyon nagy baj. Reggel ahogy nyitom a ki a kocsma ajtót, egy cetlit találtam. Az ital készlet meg van mérgezve. A sheriff már keresi a bűnözőket. Addig te segíthetsz nekem, új készletet beszerezni, lehet a átverés a cetli de nem merek kockáztatni, ki kell dobni mindent.
Követelmény:
  • 40 tequila
  • 40 whisky
  • 40 rum
Zárószöveg:
Nagyon szépen köszön a segítséget, fizetni sajnos most nem tudok értük, de ígérem meghálálom.
Jutalom:
  • 5.000 tapasztalati pont

2.kaland További termékek
Kalandosztó Henry
Nyitószöveg:

Gondolkoztam ezen a cetlin, biztosan a kocsma jó hírét akarják tönkre tenni. Mindazonáltal, nem szeretném bezárni a kocsmát, igy szeretnék egy nagy bulit csapni, és szükségem lenne a további dolgokra.

Követelmény:
  • 10 házi pálinka
  • 10 grog
  • 10 házi pálinka
  • 10 gyümölcslikőr
  • 10 különleges likőr
  • 5 célzóvíz
  • 5 mézbor
  • 5 koktél
Zárószöveg:
Sose fogom tudni meghálálni a segítséget, de remélem azért kárpótol a fáradalmaidért.
Jutalom:

  • 30.000 dollár
  • 1 képesség pont kitartásra

3.kaland Meghívók
Kalandosztó: Henry
Nyitószöveg:

Már csak a vendégek hiányoznak írtam össze néhány meghívót szeretném ha elmennél hozzájuk és személyesen hívnád meg őket

Követelmény:
  • 1000 mérföld gyalog megtétel
  • 1 képesség pont lovaglásra
Zárószöveg:
A lábad már sajog a sok gyaloglástól, de végre vissza érkezel Herny-hez. Boldogan újságolod, hogy út közben találkoztál a kormányzóval és meghívtad őt is és elfogadta.

Jutalom:
  • 1 képesség pont fellépésre
4.kaland VIP vendég
Nyitószöveg:

Mit tettél?! A kormányzó nem jön egyedül és őt nem lehet egyszerű itallal kínálni. Sürgősen szükségem van valami nagyon különleges italra vagy kettőre

Követelmény:
  • 1 Mézlikőr
  • 1 Tokjai
Zárószöveg:
-Még időben megtaláltad őket, már csak be kell pakolni mindent a raktára.
Pakolás közben véletlenül leversz egy dobozt. Összetörik a tartalma a feszálló gőz hatalmas fejfájást okoz és elveszted az eszméleted.


Jutalom:
  • 10.000 tapasztalati pont
  • -50 energia
5.kaland Bizonyíték de ki ellen

Kalandosztó: Henry
Nyitószöveg:

Mikor felébredsz éppen belép Henry a raktárba.
-Látom megtaláltad mérgezett alkoholt. Elmesélek mindent. A kocsma az utóbbi időben nem megy olyan jól mint ahogy látszik. Máshonnan kellett alkoholt vennem és átvertek. Ha kiderül, hogy pancsolt alkoholt adok vendégeknek végleg csődbe megyek. Ez az életem nagyapámtól örököltem kocsmát nem hagyhattam, hogy tönkre menjek. Ezért írtam a cetlit és dúltam fel a kocsmát, hogy új készlettel legyen.
-Hogy derült ki, hogy pancsolt az alkohol?
Nyelt egyet és folytatta, a dolgot.
-Egyik éjszaka bejött három fickó mikor már éppen záróra volt, nekik adtam az italból é egyből rosszul lettek, nagy nehezen elvittem őket haza és én próbálom ápolgatni őket, hogy legalább gyilkossági úgy ne legyen belőle, de egyre jobban romlik az állapotuk.
Tanácstalanul nézed magad elé.


Követelmények:
-nincs
Zárószöveg:
Rövid gondolkozás után három ember jár a fejedben, mi lehet velük.

Jutalom:
  • 5.000 tapasztalati pont
6.kaland Gyógyszer
Kalandosztó: Wapuee
Nyitószöveg:

Utánna jársz, hogy még a három férfi még életben van. Már csak gyógyszerre van szükségük, orvoshoz nem viheted őket, mert egyből kiderülne, hogy meg lettek mérgezve és lehetséges, hogy a barátod is lecsukják. Nincs más választásod mint a Wapuee beszélni, hátha ismer az ősitől megoldást a kezelésükre.

Követelmény:
  • 12 gyógynövény
  • 9 répa
  • 3 állati csontok
  • 3 paprika
  • 1 tűz
  • 1 fazék

Zárószöveg:

Nagyon betegek, de a medve szellemes segíteni fog neki, hogy felépüljenek.

Jutalom:
  • 10.000 tapasztalati pont
7.kaland Hallgatás ára
Kalandosztó: Henry

Nyitószöveg:

A három bandita majdnem egyszerre ébredet fel. Azonnal elmondok mindent a Sheriffnek mondták.

Követelmények:
Zárd le a következő kalandokat

Kalandosztó: Henry

7/1 Az első bandita.
Követelmény:

-50000 dollár

7/2 Második bandita
Követelmény:

-
10 arany
-10 csiszolt gyémánt

7/3 Harmadik bandita
Követelmény:

-50 féldrágakő
-10 nyers rubint

-10 nyers smaragd

Jutalom:
  • 1x újrakezdés itala
Zárószöveg: -Végre minden helyére került és végre leültök egy pillanatra, mikor a Sheriff belép a kocsmába


8/A kaland Őszinteség

Kalandosztó: John
Nyitószöveg:


El kell mindent mondani, neki, hogy feleslegesen kereste bűnözőket, akik tönkre tették a kocsmát, és alkohol sem mérgezett már
Követelmény:

  • 1 üveg whisky

Zárószöveg:

Még mielőtt meg tudtál volna szólalni John közbe vág. -Ti meg mit kerestek itt ünnepi bulira készülve. Inkább segítenél megkeresni a banditákat nem régen egy másik város kocsmáját is kifosztottak.
Jutalom:

  • 1500 tapasztalati pont

VAGY

8/B kaland Falazni minden áron
Kalandosztó: John
Nyitószöveg:

Megbeszélitek Herny-val hogy John sose tudja meg, hogy mi történt itt valójában.



Követelmények:
  • Semmi
Zárószöveg:
-Ti meg mit kerestek itt ünnepi bulira készülve. Inkább segítenél megkeresni a banditákat nem régen egy másik város kocsmáját is kifosztották kezdte mondani valóját John.


Jutalom:
  • 1500 tapasztalati pont
9.kaland: A banditák keresése

Kalandosztó: John

Nyitószöveg:


Nem tudom miért kell most bulit tartani, nincs ok az ünneplére, mikor három veszélyes bandita járja városokat és fosztogatnak igen szép fejpénz van a fejükön.
Követelmény:

  • 50000 dollár értékben kitűzött fejpénz
  • 4 óra felfedező út
Zárószöveg:

Biztosra akartál menni fejpénz terén ezért a szomszéd városban teszel még rájuk néhány ezer dollárt


Jutalom:
  • 5.000 tapasztalati pont
10.kaland: A csapda
Kalandosztó: John
Nyitószöveg:


De most csapdát állítunk a bűnözőknek, a meghívó sok mindenkihez eljutott, remélhetőleg zárás után a banditák is itt lesznek.
Követelmény:

  • 20:00-06-00 között
  • 3 eszméletre vert bandita
  • 1 alvás
Zárószöveg:
Sikerült a csapda elkaptuk a banditákat. Már a sírásló várja őket.
Jutalom:
  • 3.000 tapasztalati pont
11.kaland: A megbánás
Kalandosztó: Maria
Nyitószöveg:


Most már tényleg vér tapad a kezünkhöz, három kis bűnöző halállal lakolt, hogy mentsük a bőrünket. Nem érdemeltek meg ezt a sorsot. Hirtelen kinyílik az ajtó és megjelenik a 3 bandita. Hirtelen fegyverhez nyúlsz és újra rájuk lösz, de ők csak közelednek feléd és a kocsmában nevetés tör ki.
Követelmény:

- tedd le a fegyvert

Zárószöveg:
Nem értesz semmit mi történik. Aztán Maria közbe szól, most már mondjuk el a teljes történet. Néhány hete vettem észre, hogy Henry pénz problémákkal küzd és elkezd gyanús alakkal beszélgetni, hogyan lehetne olcsón alkohol jutni. Beszéltem Johnnal, hogy és ezt nem hagyhattuk. Ekkor megbeszéltük, hogy megkérem három régi színész társam, hogy játssza el, szeszcsempész szerepét. és olcsón adjon el neki alkoholt. És igen őket ápoltátok mikor Henry azt hitte az alkoholtól lettek rosszul. Hirtelen Wapuee felé fordulsz.


Jutalom:
  • 3.000 tapasztalati pont
  • szerencse süti
12. Kalandosztó: Wapuee
Nyitószöveg:

Igen benne voltam én is,

Követelmény:

- tedd le a fegyvert

Zárószöveg:
John elmesélte, hogy mi történt és megkért, hogy keverjek ki neki egy jó erős álom főzetet, hogyha isztok belőle vagy belélegzitek csak elaludjatok, de ne essen bajotok, úgy gondolt elég lecke
-És mi van második főzettel, amit neki csináltál.
Nagymamán erőleves receptje volt.

Jutalom:
  • 3.000 tapasztalati pont
  • szerencse süti
12. Kalandosztó: John
Nyitószöveg:

Nézel rá értetlenül

Követelmény:

- tedd le a fegyvert

Zárószöveg:
Igen egész nap azért rohangáltam, hogy mindenkivel, tudjak beszélni milyen tréfát is találtunk ki nektek. A legnehezebb vaktöltényre cserélni töltényeidet volt. De többit már sejted.
Csináltattam pár körözést a szomszéd sheriffel és köszönjük a nagylelkű adományt, árva gyerekekhez kerül. Aztán már csak meg kellett szervezni a színészekkel, hogy játsszák el az áll támadást, a kocsma ellen és ma délben jöjjenek be.
Nézel körbe úgy érzed megérdemelted az árverést.


Jutalom:
  • 5.000 tapasztalati pont
  • 12 éves whisky
  • Karaktercím Átverve
 

Deleted member 19008

Vendég
Folytatva a kalandsoromat elkészítettem hozzá az ismételhető (bővített) kiadást.

Kalandsor információ: (a kalandsor rövid leírása és feltételek)Kalandsor neve:
• Kaland szövege, kalandosztók, feltételek, jutalom, befejező szöveg bővebben lejjebb.
• Játékos szint (legalacsonyabb játékos szint, amivel el lehet fogadni a kalandsort): 150
• 1 Név: a kaland száma és megnevezése (Összesen 10)
Kalandsor neve: Telihold a vadnyugaton (Full moon on the west)
A kalandsor leírása: Szörnyű lények támadtak meg minket! (We were attacked by terrible creatures!)

• 1. : Telihold a vadnyugaton (Full moon on the west)
• Kalandosztó: Henry (Kocsma)
• Kaland szövege: Üdv, (játékos neve)! Az a rémisztő pletyka terjed hogy ma láttak valakit a kocsmában vért inni, kérdezd meg Máriát mi történt. (Howdy, (player name)! The terrifying rumor is spreading that someone was seen drinking blood in the pub today, ask maria what happened.)
• Feltételek:
-Eléréshez szükséges: Intézd el: Halloween
-Lezáráshoz szükséges: Intézd el: Alkonyat éjszakai harcosa
• Jutalom: 300 kötvény és 250.000$
• Befejező szöveg: Köszönöm hogy meg mentettél minket. (Thank you for saving us.)

• 2. : Bűbáj és varázslat (Charm and magic)
• Kalandosztó: Maria (Kocsma)
• Kaland szövege: Mi tartott ilyen sokáig? már vártalak! Az egyik vendég azt mondta hogy bejött valaki és el kezdett vért inni, elég elszomorító hogy a sheriff itt iszik minden nap és nem tesz semmit mert olyan részeg hogy meg se bír mozdulni. (What took you so long? I've been waiting for you! One of the guests said that someone came in and started drinking blood, it's quite sad that the sheriff drinks here and doesn't do anything because he's always so drunk.)
• Feltételek:
-Eléréshez szükséges: Kaland elfogadva: Telihold a vadnyugaton
-Lezáráshoz szükséges: Építés: Templom (6 óra)
• Jutalom: Piros mágikus bájital vagy Kék mágikus bájital
• Befejező szöveg: Waupee hátha tud valamit. (Waupee may know something.)

• 3. : Csak időpazarlás (Just a waste of time)
• Kalandosztó: John (Kocsma)
• Kaland szövege: Hé, mit gondolsz, hova mész! (H-h-heeeeey! Wheeere d'ya think yeeeer goin'!)
• Feltételek:
-Eléréshez szükséges: Intézd el: Bűbáj és varázslat
-Lezáráshoz szükséges: Pohár víz (1)
• Jutalom: 1.000 tapasztalati pont, Gyümölcskoktél (1)
• Befejező szöveg: Most már kezdek jobban lenni. (I'm getting better now)
(Opcionális, kihagyható)


• 4. : Nagyon drága drágakövek (Very expensive gems)
• Kalandosztó: Waupee (Kocsma)
• Kaland szövege: Ha hozol ritka drágaköveket lehet feltudunk bérelni egy démonvadászt, de el kell menned a szellemvárosba segítened neki megölni azokat vérszívókat. (If you bring rare gems, we might be able to hire a demon hunter, but you have to go to the ghost town to help killing those bloodsuckers.)
• Feltételek:
-Eléréshez szükséges: Intézd el: Bűbáj és varázslat
-Lezáráshoz szükséges: Nyisd ki: Egy gyakori terméket rejtő hátizsák: 0/100, Nyers rubin (30), Nyers smaragd (30), Nyers gyémánt (30)
• Jutalom: 4.000 tapasztalati pont, Indián szertartási nyakpánt (1)
• Befejező szöveg: Vérszomjas sápadt arcúak fognak érkezni nemsokára. (Bloodthirsty pale faces will arrive soon.)

• 5. : Volt egyszer egy Szellemváros (Once upon a time in Ghost Town)
• Kalandosztó: Von Helsing (Szellemváros)
• Kaland szövege: Von Helsing vagyok, úgy hallottam szüksége van a segítségemre, mielőtt indulunk kelleni fog elég arany rengeteg ezüst meg egy kis csiszolt gyémánt. (I'm Von Helsing, I heard you need my help, before we go you'll need to get enough gold, lots of silver and a few polished diamonds.)
• Feltételek:
-Eléréshez szükséges: Intézd el: Nagyon drága drágakövek
-Lezáráshoz szükséges: Menj el ide: Szellemváros, Csiszolt gyémánt (5), Arany (100), Ezüst (200)
• Jutalom: 5.000 tapasztalati pont, Rózsavíz (2)
• Befejező szöveg: Az ezüst jó a sebre ha megsérülünk, ellenük is hatásos. (Silver is good for wounds if we get injured, it is also effective against them.)

• 6. : Sírásónaplók (Grave digger diaries)
• Kalandosztó: Von Helsing (Szellemváros)
• Kaland szövege: Volt már halál közeli élményed? Ha nem akkor el se kezdjük, ismerned kell a halált ha le akarod győzni a csatlósait, nem hiszem el hogy legyőzted a halált amíg nem látom a saját szemeimmel mit tudsz. (Have you ever had a near death experience? If not then don't even start, you need to know death if you want to defeat its minions, I don't believe you beat death until you showed me what you can do.)
• Feltételek:
-Eléréshez szükséges: Intézd el: Volt egyszer egy Szellemváros
-Lezáráshoz szükséges: Elvesztettem az eszméletem: 1 alkalommal
• Jutalom: 20.000 tapasztalati pont, Orvosság kínok ellen (1)
• Befejező szöveg: Szereted ha fáj, igaz? (You like it when it hurts, right?)

• 7. : Hamuból hajnalig (From dust till dawn)
• Kalandosztó: Von Helsing (Szellemváros)
• Kaland szövege: Mutasd meg nekem hogy kell legyőzni a halált. (Show me how to beat death.)
• Feltételek: Időpont: 21:00 - 06:00
-Eléréshez szükséges: Intézd el: Sírásónaplók
-Lezáráshoz szükséges: Győzd le: Halál
• Jutalom: A felejtés itala vagy A gyengülés itala
• Befejező szöveg: Látok néhány vámpírt előttünk. (I see some vampires towards us.)

• 8. : A holtak nem haltak meg (The dead are not dead)
• Kalandosztó: Von Helsing (Szellemváros)
• Kaland szövege: A vámpírok élőholt lények akik utálják a napot szóval csak este fogod tudni őket megtalálni. Gyors, erős és vérszomjas lények, vigyázz velük nehogy megharapjanak mert megfertőznek. (Vampires are undead creatures which hate the sun so you can only find them at night. They are fast, strong and blood-thirsty entities, be careful not to get bitten because they will infect you.)
• Feltételek: Időpont: 21:00 - 06:00
-Eléréshez szükséges: Intézd el: Hamuból hajnalig
-Lezáráshoz szükséges: Győzd le: Vámpír
• Jutalom: 1 képességpont
• Befejező szöveg: Jönnek a vérfarkasok. (The werewolves are coming.)

• 9. : A farkasok testvérisége (Brotherhood of the wolves)
• Kalandosztó: Von Helsing (Szellemváros)
• Kaland szövege: A vérfarkas más néven likantróp olyan egyed aki alakváltozhat farkassá, szándékosan vagy azért mert elátkozták. A telihold közeledtével egyre erősebbek. (A werewolf or occasionally lycanthrope is an individual that can shapeshift into a wolf, on purpose or because they were cursed. They get stronger as the full moon approaches.)
• Feltételek: Időpont: 21:00 - 06:00
-Eléréshez szükséges: Intézd el: A holtak nem haltak meg
-Lezáráshoz szükséges: Győzd le: Vérfarkas
• Jutalom: 1 tulajdonságpont
• Befejező szöveg: Vissza küldtük mindet a pokolba és nem hinném hogy újra látjuk őket egy ideig. (We sent them all back to hell and I don't think we'll see them again for a while.)

• 10. : Alkonyat éjszakai harcosa (The twilight night fighter)
• Kalandosztó: Von Helsing (Szellemváros)
• Kaland szövege: Most kiderítjük kettőnk közül ki győz nem maradt más csak te meg én. (Now we'll find out who wins between the two of us, there's no one left but you and me.)
• Feltételek: Időpont: 21:00 - 06:00
-Eléréshez szükséges: Intézd el: A farkasok testvérisége
-Lezáráshoz szükséges: Győzd le: Von Helsing
• Jutalom: 125.000 tapasztalati pont, és egy cím: Alkonyat éjszakai harcosa (The twilight night fighter)
• Befejező szöveg: Gratulálok, nyertél. (Congratulations, you won.)

Elérhető: 10.27. 00:01 - 11.04. 23:59

- Nincs Helsing alternatív névként lehetne Von Helsing is. Mert lehet hogy a Nincs Helsing név is copyright védelem alatt áll.
- A vámpírnál lehetne Hombre vámpír coltja, a vérfarkasnál pedig a Farkasember dárdája. Legyenek erősek hogy 200-as szint alatt kihívás legyen legyőzni őket(vámpír: kitérős/taktikás vérfarkas: szivós/refis), a farkast erősebbre a gyengébb fegyver miatt vagy egyéni saját fegyvereket (fogakat,karmokat) nekik.
- Ismételhető ugyan ez annyi különbséggel hogy a 9. kalandban már megvan a cím jutalomnak így azt lecserélni egy bölcsesség italára. (Minimum 5%)
- Ha szeretnétek még kalandsort látni tőlem jelezzétek vagy el rakom a következő ilyen nyereményjátékra.
(Eddig 4 kaland van meg belőle az 1.-2.-3.-4. típusú találkozások címen. UFÓ bőrből készült nyakláncot és Galaktikus Kotyvalékot lehetne kapni érte.)
- A kalandsor a The-West és Innogames számára készült és teljes mértékben rendelkezésükre áll a továbbiakban ha továbbítjátok feléjük.
 

senki600

Egy vasútbarát
Próbáljuk ki magunkat kalandírásban is...

Kaland neve: John táppénzen
Ismertető: Johnt az előző munkájában kis baleset érte. Tégy meg mindent, hogy a városban rend legyen.
Szükséges szint: 150

1. Mi történt Johnnal?
Kalandosztó: Henry
Nyitó szöveg: Jó reggelt! Nem tudod mi lett a jó öreg seriffünkkel? Nem jött már nyitáskor meginni a whiskyjét. Utána tudsz nézni, merre jár? Remélem nincs nagy baja, egyrészt a város miatt, másrészt mivel ő a legtöbbet fizető vendégem. Addig is, nem mész be az irodába, hogy hátha tud ott valaki valamit?
Feladat: Munkavállalás Sheriffként 4 óra
Sheriff ablak megnyitása
Jutalom: 10000 tapasztalati pont, 5000$
Zárószöveg: Megsérült? Mennyire súlyos? Túl fogja élni? Mi lesz vélünk nélküle?

2. Látogasd meg Johnt
Kalandosztó: Henry
Nyitószöveg: Nyugodjunk meg. Annyit tudunk, hogy az előző párbajban kapott egy találatot egy gazembertől. Szerencsére vele volt az egyik helyettese, aki lelőtte a bűnözőt, és ellátta John sérülését. A helyettese elvitte Doktor Janehez, aki rengeteget tud a gyógyításról. Ha mész meglátogatni Johnt, viszel neki pár apróságot? Meg persze a doktornőnek is vihetnél valamit.
Feladat: 10 répa, 15 bab, 15 T-bone steak, 40 pohár víz, 1 fazék, 5 lótuszszirom, 5 békevirág
Menj el ide: Doktor Jane
Jutalom: 5000$, 20000 tapasztalati pont
Zárószöveg: Köszönöm az alapanyagokat, ebből egy nagyon finom levest készítettem Johnnak, tele marhahússal. Látom szedtél pár virágot a doktornőnek, remélem tetszeni fog neki

3. Érkezés a doktornőhöz
Kalandosztó: Doktor Jane
Nyitószöveg: Szia [játékos neve]! Mi szél hozott erre? Jöttél meglátogatni Johnt? Ma még biztosan nem tudod meglátogatni, elég súlyos találatot kapott, a helyettese mentette meg. Biztosan fel fog épülni, de pihennie kell még egy kicsit. A hozott levesét félreteszem, biztosan örülni fog neki. A virágokat is szintén köszönöm, legalább ki tudom cserélni a régi virágokat. Ha be szeretnél menni hozzá, várj vele holnapig kérlek, hagyjuk pihenni.
Feladat: 1 alvás
Jutalom: 20000 tapasztalati pont
Zárószöveg: Ha be szeretnél menni hozzá, most megteheted, de kérlek, ne izgasd fel, és ne adj neki alkoholt!

4. Látogatás Johnnál
Kalandosztó: John
Szia [játékos neve]! Ez az átkozott kisgyerek folyton kirabolja a városi üzleteket, a piacot is meglopja, és már a bankra is szemet vetett. A helyettesemmel megpróbáltuk elkapni, de nem sikerült. Eltalált. A doktornő szerint ha a helyettesem nem kezdi el az elsősegélynyújtást, akkor biztosan ottmaradtam volna. De most kérlek, helyettesíts pár napig, és adj egy üveg whiskyt.
Feladat: Munkavállalás seriffként (12 óra), 1db whiskey
Jutalom: 10000$, 50000 tapasztalati pont
Zárószöveg: Köszönöm szépen, barátom. Ez a whisky nagyon jó.

5: Jane mérges
Kalandosztó: Doktor Jane
Nyitószöveg: Mit csináltál? Nem megmondtam, hogy nem adhatsz alkoholt a Seriffnek? Hogy merted? Miért akarod kockáztatni, hogy hamar felépüljön? Nem mentség az, hogy nem tudtad, hogy az alkohol gátol a gyógyításban, továbbá az sem, hogy John ettől működik csak. Ezt még megbánod, No megállj csak, te szégyentelen! Úgy tűnik, ez fájni fog...
Feladat: 300 szívósság (bónusszal)
Jutalom: 30000 tapasztalati pont, -200 életerő pont
Zárószöveg: Ez nagyon fájt, de ebből tanultál. Az orvos veszélyes állatfaj.

6: Támadás a Kocsma ellen
Kalandosztó: Henry
Nyitószöveg: John hogy van? Hála égnek megmarad. Az orvos szerint még 2 hét, mire újra munkába állhat. Tényleg hatalmas szerencséje volt. Tessék, itt egy pohár whisky.
Eközben a John által emlegetett kisgyerek bejött a kocsmába
Kisgyerek: Add ide a pénzt, különbe lelőlek!
Henry: Kérlek ments meg!
Előveszed a fegyvered, viszont ettől a bűnöző elmenekült. Utánarohansz, hátha sikerrel jársz.
Feladat: Banditavadászat (8 óra), Munkavállalás eladóként (4 óra), Munkavállalás szabóként (4 óra), Munkavállalás utazó kereskedőként (4 óra)
Jutalom: 10000 tapasztalati pont, 5000$
Zárószöveg: A kereskedők szerint a Szellemváros környékén vert tábort. Ha elkapod, hatalmas fejpénzt kapsz utána

7. Leszámolás az ellenséggel
Kalandosztó: Szellemváros
Nyitószöveg: Lám lám, itt egy ember, aki azt hiszi le tudna győzni. Hát nagyot tévedsz! (hangos nevetés) Én vagyok a Vadnyugat legjobb párbajosa! Lelőttem a seriffedet is! A lövéseim kivédhetetlenek! Nem hiszed? Úgysem győzöl le, de próbáld meg! Gyere gyere, nem mersz? Úgyis legyőzlek!
Feladat: győzd le Kisgyereket
Jutalom: 20000 tapasztalati pont
Zárószöveg: Lehúzod róla az álarcát, látod, hogy egy éppen alig felnőtt ember követte ez ezeket a szörnyűségeket.Hogy mertél legyőzni? Ezt még megkeserülöd!

8. John újra munkában
Kalandosztó: John
Nyitószöveg: Köszönöm Barátaim, hogy gondoskodtatok rólam, amíg gyógyultam. Henry, nagyon finom levest készítettél nekem. [játékos neve] köszönöm szépen, hogy helyettesítettél engem. Hallottam, hogy elkaptad, aki a bajokat okozta a környéken. Egy ideig biztosan nem szabadul ki a börtönből. Sajnálom, ugyanakkor, hogy bajt okoztam neked, engem is jól leszidott a doktornő. Kárpótlásom jeléül, fizetek neked 5 kört, továbbá odaadom a fejpénzt is.
Feladat: semmi
Jutalom: 100000$, 200000 tapasztalati pont, 50 aranyrög (ha ez nem lehet, Arany levél)
Zárószöveg: Egy nagy partit csaptok John visszatérésére. Örülsz, hogy egy bűnözőt eltávolítottál az utcáról, illetve, hogy a barátod teljesen felépült.

Karaktercím: Tartalék seriff
 

Krisztoph Snow

Író
The West Csapat
Game Master
Wiki szerkesztő
Like Master
Kedves Játékosok és írótársak! :boone:

Nagy örömömre szolgált ezt a játékot elindítani és most az eredményeket is hálás szívvel teszem közzé, köszönjük a türelmeteket.

Jó arra gondolni, hogy a kreativitás, még nem veszett ki a világból! :pifpaf:


Csapatunk által a bűvös hármas vagyis, a 3 legjobbnak ítélt kalandsor büszke tulajdonosai, akik megnyerték a jutalmakat:

1. @senki600 500 aranyrög + 500 kötvény
2. @Kasza1987 300 aranyrög + 300 kötvény
3. @Ghost of Red James 200 aranyrög + 200 kötvény

A különdíjat (írógépünket) pedig szintén @senki600 igényelheti tőlünk! :)

A nyereményeiteket a Support rendszeren keresztül kérelmezzétek a Versenyek kategóriában, amelyet 2023.06.03. 23:59-ig tehettek meg.

Gratulálunk minden sorstársnak! :)

Üdvözlettel:

A The West Csapata

:indian:
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent