Kibeszélő Függetlenség napja 2020

Pogues

Active Member
Úgy örülök, hogy a nagy nehezen összegyűjtögetett 48 ezer rakétámért ismét egy Újrakezdés italát kaptam, mint már annyiszor. (De hát én vagyok a hülye, jegyzem meg, mint már annyiszor.) Az event végéig talán összejön még 48 ezer. Remélem, azért meg majd egy Fényes prémium kazetta esik be, valami 12500 dolláros cipővel, amiből már van 42 darab.
 

DeletedUser17845

Vendég
Úgy örülök, hogy a nagy nehezen összegyűjtögetett 48 ezer rakétámért ismét egy Újrakezdés italát kaptam, mint már annyiszor. (De hát én vagyok a hülye, jegyzem meg, mint már annyiszor.) Az event végéig talán összejön még 48 ezer. Remélem, azért meg majd egy Fényes prémium kazetta esik be, valami 12500 dolláros cipővel, amiből már van 42 darab.

All in all, hasznosabb mint egy warren láda... :rolleyes:
 

Kasza1987

Veteran Member
Miután lassan vége az eseménynek,
Nem tetszett.
Értem, hogy túl sok cucc kerül be mindig egy ilyen eseménybe, de most sikerült átesni ló túloldalára. Nem azt szeretnénk, hogy minden cuccból 3 készlet kiessen, hanem hogy nem legyen olyan, hogy egyikből essen 4-5 darab a másikból meg semmi, hanem egyenlő esélyek legyenek minden szett darabra.
Pl nálam
John Marshall kabátja 4 darab,
John Marshall cipője: 3 darab
Se egy öv se egy nadrág.
Van olyan szerver ahol Paul Reaver nadrágjából esett 3 darab se öv se cipő se kabát.
Egy harmadik szerveren pl mindenből esett 1-2 darab.
Pontok kb ugyan az mindenhol.
(jó sok nyitásból valahol 1 darab 9000esből kaptam egy nyerget)
 

Mr. T.

THE DEVIL
Miután lassan vége az eseménynek,
Nem tetszett.
Értem, hogy túl sok cucc kerül be mindig egy ilyen eseménybe, de most sikerült átesni ló túloldalára. Nem azt szeretnénk, hogy minden cuccból 3 készlet kiessen, hanem hogy nem legyen olyan, hogy egyikből essen 4-5 darab a másikból meg semmi, hanem egyenlő esélyek legyenek minden szett darabra.
Pl nálam
John Marshall kabátja 4 darab,
John Marshall cipője: 3 darab
Se egy öv se egy nadrág.
Van olyan szerver ahol Paul Reaver nadrágjából esett 3 darab se öv se cipő se kabát.
Egy harmadik szerveren pl mindenből esett 1-2 darab.
Pontok kb ugyan az mindenhol.
(jó sok nyitásból valahol 1 darab 9000esből kaptam egy nyerget)

ez mindig is így volt.. az alap cuccokból rendszeresen sok van, a többiből ennek megfelelően alig..
 
Fent