Kibeszélő Erődharcok szabályozása a Spam harcok ellen

Etheryon

Veteran Member
Speed győztes 2022
Büntetési tételeink azért nem nyilvánosak, mivel lehetőséget biztosítanának a kijátszásukra, ami jelentősen csökkentené a szabályozás hatékonyságát.
Emellett minden ügyet egyenként bírálunk el, helyzetnek megfelelően, figyelembe véve az emberi mivoltukat, akár csak a való életben is.
Legalább ne írnád le, hogy részrehajlóak vagytok....
Amúgy hogy tudom attól jobban kijátszani a szabályt hogy tudom hogy 3 vagy 7 nap kizárást ér, mert ezt jelenleg nem tudom elképzeli.
 

Bogyó

Game Master
The West Csapat
Game Master
Fórum Moderátor
Esetleg úgy, hogy ha “csak” 1 nap jár akkor bevállalod, úgy is az nap nem leszel gépközelben. Ellenben ha 7 nap akkor már nem. :)

Egyébként ez egy innos bevett gyakorlat, hogy a büntetési rend nem publikus. Az okát nem tudom, de több játéknál is el kellett távolítani a publikus részét a központ kérésére.

Hidd el nekünk is egyszerűbb lenne, ha “átláthatóbbak” lehetnénk. Ugyan ez igaz arra is, hogy a rendszerben rögzített csalásokat sem oszthatjuk meg… kevésbé kellene bíznotok bennünk :p
 

ChickenMcGuy

Community Manager
The West Csapat
Community Manager
Legalább ne írnád le, hogy részrehajlóak vagytok....
Amúgy hogy tudom attól jobban kijátszani a szabályt hogy tudom hogy 3 vagy 7 nap kizárást ér, mert ezt jelenleg nem tudom elképzeli.

Kifejtésre került ez alatt mit értettem, mivel teljes mértékben új szabályozásról van szó, és nálunk szerencsére ritkán okozó gondról. Többire @Bogyó kolléga válaszolt :)
 

Etheryon

Veteran Member
Speed győztes 2022
Esetleg úgy, hogy ha “csak” 1 nap jár akkor bevállalod, úgy is az nap nem leszel gépközelben. Ellenben ha 7 nap akkor már nem. :)

Egyébként ez egy innos bevett gyakorlat, hogy a büntetési rend nem publikus. Az okát nem tudom, de több játéknál is el kellett távolítani a publikus részét a központ kérésére.

Hidd el nekünk is egyszerűbb lenne, ha “átláthatóbbak” lehetnénk. Ugyan ez igaz arra is, hogy a rendszerben rögzített csalásokat sem oszthatjuk meg… kevésbé kellene bíznotok bennünk :p
Régen nem bízunk bennetek
 
Fent