Dobogós rekorderek, 2.0

  • Témaindító Deleted member 16181
  • Kezdés ideje
Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser17053

Vendég
Nem szeretnék tolakodó lenni, nyílván vannak a játéknál fontosabb dolgok is, de már frusztrál kicsit hogy hosszú ideje nem frissültek az eredmények :(
Ezt sajnos nem csak én látom így, de én nem bírtam tovább szó nélkül. Szóval ha megoldható, akkor kicsivel kisebb időközönként legyen frissítve ez a topic.

Előre is köszönöm/köszönjük és elnézést ha bárkit is megbántottam, nem az volt a célom.

*SZÁMOS*
 

Vaimo

Veteran Member

DeletedUser17483

Vendég
valószínűleg ennyi volt ...

pont az volna lényege egy rekordos topiknak hogy mindig elöl legyen az aktuális rekorder, nem várni hogy addig 2-3 másik megdönti ... bár nem mintha annyi bejelentés lenne, szerintem nem olyan megterhelő néha átírni, nem kell vele várni fél hónapot ami lassan már 1 hónap lesz ...
ha a lelkesedés addig megvolt, hogy belekezdj olyanba amit már csináltak , akkor folytasd is kedves mortalKombat
 

DeletedUser

Vendég
Leirtam, hogy marcius honap masodik feleben lesz frissitve. Sajnos kozbejott valami, ami meggatolta, hogy megcsinaljam. Sajnalom, van, hogy a jatek hatterba szorul. A megjegyzeseket tartsd meg magadnak kerlek Maailmanloppu, inkabb kerdezz ha szeretnel valamit megtudni.
Mivel meg mindig nem all modomban frissiteni, de megigertem hogy frissitve lesz, ezert az egyik jatekbeli baratomat megkertem, hogy segitsen most nekem, hogy ne erezzetek azt, elfogyott volna a lelkesedes.

A topic tovabbra is el, toretlenul, elnezest a csuszasert meg egyszer! Leallni sose fogok, az nem az en asztalom.

Szep husvetot es kellemes hetveget mindenkinek!
 

Kanyim

Veteran Member
Amint látom március második felében frissült is (hisz még kb 8 óráig március van :D )

Azért akit érint nézze át hogy minden jól vagyon beírva...

Akinek azóta újabb rekordja lett bőszen ossza meg itt velünk !
(de kedd előtt nem várnék újabb frissítést ;) )
 

Kenneth G

Kroki-fan
(de kedd előtt nem várnék újabb frissítést ;) )
Itt most nem arról van szó, hogy 1 hétig nem frissítenek, hanem, hogyha hosszabb időközönként (mittomén, mint pl. most másfél hónap) frissítenek és közben már a nem beírt rekordot is megdöntik, ott gond van.
Egyébként bevallom, volt, hogy 1 hónapig nem frissítettem, bár az is tény, hogy ott kevesebben is írtak, így annyira nem kellett foglalkozni (egyébként folyamatosan figyeltem, egyszer volt olyan, amikor egyik rekordnál egy másik be nem írt rekordot megdöntöttek, mert elfelejtettem felírni).
 

DeletedUser

Vendég
Nincs gond sehol. Kozbejott valami, leirtam mikor lesz frissites, megtortent, lepjetek tovabb es ha barmi egyeb gondolatotok lenne, erdemesebb a dumaladat vagy a kibeszelot hasznalni.
 

DeletedUser16572

Vendég
- Legtöbb teljesített kaland El Dorado világon, 2012.10.10. utáni regisztrációval(őslakosok) : 1671 db

- Legtöbb teljesítménypont El Dorado világon: 39030

Név: -* Zsé *-
Világ: El Dorado
 

DeletedUser17053

Vendég
Legmagasabb sebzés 1 találatból: 660
Legmagasabb sebzéskülönbség egy párbajban: 4785 (4955-170)

*SZÁMOS* , Iowa
Jelentés profilomon megtalálható...
 

DeletedUser17053

Vendég
A banditás párbajnál a Statisztikás eredmény számít vagy ami a párbajfülön van? Mert nem ugyanaz a 2
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent