Bounty Hounds Online

DeletedUser

Vendég
Elvileg augusztus 2.án lehet már vele játszani de akkor még csak béta verzióban(vagyis a béta után amikor elkezdődik rendesen a játék lenullázták a fiókodat).
Egy ingyenes játék lesz.
(http://en.bountyhounds.com/)

Rendszer igények:
Minimum Igény:
Intel Pentium IV 2.8GHz
1GB RAM
Nvidia 6600 GT (256MB) or Radeon X1650


Ajánlott :
Intel Core 2 Duo 2.6GHz
2GB RAM
Nvidia 9600 GT (512MB) or Radeon HD 3600

Ez az első mmorpg amit az Innogames cég készít.


Összesen 5karakter közül választhatsz:
Shock Trooper(??), Heavy Gunner(nehéz fegyveres), Chemical Brawler(talán vegyész?), Engineer(gépész), és Agent(ügynök)


[SPOIL]
concept_char_1.jpg
[/SPOIL]
[SPOIL]
concept_char_2.jpg
[/SPOIL]
[SPOIL]
concept_char_3.jpg
[/SPOIL]
[SPOIL]
concept_char_4.jpg
[/SPOIL]
[SPOIL]
concept_char_5.jpg
[/SPOIL]

A játékról a videó:
http://www.youtube.com/watch_popup?v=Z3dDSfPOgzo&vq=medium
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Le kell!!!
Mivel egy rendes játéknak számit nem böngészösnek csak az inno késziti.

Nekem is jó hozzá a gépem:P
 

DeletedUser

Vendég
Csinálhatnánk egy magyar klánt vagy valami olyasmit :D
Már Open Beta van :)
 

DeletedUser

Vendég
Jónak tűnik, már az előzetesét tavaly megnéztem, de akkor még fizetősnek indult, vagy rosszul tudom...
Biztos ellehet vele lenni, a grafika is jó, de nekem nem nagyon tetszenek ezek a fantasy játékok.
Előbb megvárom a véleményeket majd kipróbálom.
 

DeletedUser2847

Vendég
Csak egy kérdés, valamikor a játékot le lehet tölteni majd macre is? A system requirementsből úgy tűnik hogyegyenlőre nem fog működni itt :)
 

DeletedUser

Vendég
Csak egy kérdés, valamikor a játékot le lehet tölteni majd macre is? A system requirementsből úgy tűnik hogyegyenlőre nem fog működni itt :)

Is Bounty Hounds Online available on operating systems other than Windows?

No, Bounty Hounds Online is solely being developed for Microsoft Windows operating systems.


FAQ (GyIK)

Google Translator.

Nem, Bounty Hounds Online kizárólag fejlesztik a Microsoft Windows operációs rendszerekhez.


Én nem tenném... :laugh:
 

DeletedUser15221

Vendég
Esetleg valaki tud egy normális honlapot ahol le vannak írva a kasztok képességek erősségek esetleg küldetések pár térképpel és útmutatóval fűszerezve?
 

DeletedUser15198

Vendég
Corona faj.Klán megalakult akit èrdekel játèkban jellentkezhet:Gasprix lènyeg Corona faj legyen.
 

DeletedUser3632

Vendég
Csak egy kérdés, valamikor a játékot le lehet tölteni majd macre is? A system requirementsből úgy tűnik hogyegyenlőre nem fog működni itt :)

Is Bounty Hounds Online available on operating systems other than Windows?

No, Bounty Hounds Online is solely being developed for Microsoft Windows operating systems.


FAQ (GyIK)

Google Translator.

Nem, Bounty Hounds Online kizárólag fejlesztik a Microsoft Windows operációs rendszerekhez.


Én nem tenném... :laugh:

vmware fusionnal lehet elvileg bár nem biztos
 
Fent