Kibeszélő Bent erőd

Harland David Sanders

Kentucky Colonel
darab nincs a piacon kocsma meg még annál is kihaltabb
Sokat elmond az event értékéről ha nem mozgatja meg a játékosokat. Nem érdemes úgy amúgy sem csinálni a kalandokat, mert egyre több érv szól ellenük...

A játék elején a kisebb kalandok még érdekesek voltak, adtak egyedi dolgokat. Most a kalandok 150+ szinttől indulnak én 2 éve játszom és még nem értem el. Valamint azt hallottam, hogy azok a kalandok nem adnak semmi nélkülözhetetlen tárgyat, jutalmat, pláne nem tapasztalatpontot, mert azzal is spóroltak a fejlesztők.
 

Etheryon

Veteran Member
Speed győztes 2022
a kettő között nem feltétlenül van összefüggés :) sokan tartogatják, ismerősöknek adják, stb.. vagy csak még nem ültek le, h összeszedjék a 100 csomagot.. :)
lehet de ettől én a saját kalandom nem tudom lezárni

szerk.: és ugye akkor itt megint felmerül a kérdés meddig akarok olyan játékkal játszani ahol még egy kaland lezárásához is napokig kell a kocsmát bújnom
 

Pedro José Donoso

Veteran Member
Sokat elmond az event értékéről ha nem mozgatja meg a játékosokat. Nem érdemes úgy amúgy sem csinálni a kalandokat, mert egyre több érv szól ellenük...

A játék elején a kisebb kalandok még érdekesek voltak, adtak egyedi dolgokat. Most a kalandok 150+ szinttől indulnak én 2 éve játszom és még nem értem el. Valamint azt hallottam, hogy azok a kalandok nem adnak semmi nélkülözhetetlen tárgyat, jutalmat, pláne nem tapasztalatpontot, mert azzal is spóroltak a fejlesztők.
A 150-es szint 2 év alatt nevetve elérhető,október óta vagyok 145 nevadán.
 

ChickenMcGuy

Community Manager
The West Csapat
Community Manager
A gyűjtőkártyákat lehet majd venni a SHOP-ban?

Hat ez szomorú. Én még csak 4et nyitottam eddig, még nem kezdtem el a kalandot, szóval ezt nem figyeltem.. bár flon lehet picit jobb lesz a helyzet.

Amúgy shopba miért nincsenek Bent ?

Részünkről a hét folyamán jelezve lett, hogy UP SHOP-ba bekerüljenek, jelenleg válaszra várunk.
 
Fent