Arizona Dumálda

DeletedUser

Vendég
Korábban leírtam, hogy egyáltalán nem tervezzük, hogy megjelenjen.

A németek mellé pedig azért hoztam pont a románokat, mert ők talán nem keresnek annyival jobban.. De van még pár ország, ahol megy a játék.. :)
 

DeletedUser

Vendég
Korábban leírtam, hogy egyáltalán nem tervezzük, hogy megjelenjen.

A németek mellé pedig azért hoztam pont a románokat, mert ők talán nem keresnek annyival jobban.. De van még pár ország, ahol megy a játék.. :)

Jajj minek irok én két topicba...ide irtam ott olvastam utána,mire oda irtam megjött ide a válasz..most megyek vissza oda és megnézem,hogy amit ott irtam (persze már feleslegesen) arra mit reagálsz :D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser3632

Vendég
Korábban leírtam, hogy egyáltalán nem tervezzük, hogy megjelenjen.

A németek mellé pedig azért hoztam pont a románokat, mert ők talán nem keresnek annyival jobban.. De van még pár ország, ahol megy a játék.. :)

meglepődnél mennyire sok a prémes és mennyire más a játékkultúra... talán nincs annyi játékos, de az minőségi
 

DeletedUser3632

Vendég
mármint Románia, arról volt szó :)
annó játszottam keveset az egyik szeró elején párbajosként
 

DeletedUser

Vendég
kalandok

lesznek uj kalandok vagy valami titkos fegyver talán?

és szerintem ez a munkaidö hogy fele anyi idöt kel munkázni az tök jó mert gyorsabban lehet fejlödni pl eddig 6 óra alat szereztem xtp most meg 3 ora alat ugyananyit

ja és már ha a munkaidönél járok akkor a kalandoknál is fog változni az hogy menyit kel dolgozni?
mert ha igen az pont kapora jönne:)
-----------------------------------------------------------------------------
The-laci-West
 

DeletedUser9173

Vendég
Romániában eléggé rossz a fizetés.
Az átlag fizetés 1000ej.
66,9FT=1 lej
tehát olyan 70000Ft-t körül van egy átlag fizetés.
Ráadásul az árak is drágábbak ott egy kiló kenyér 600-700Ft-t között mozog.
Nem lakom Romániában de egy barátom igen.
 

DeletedUser3632

Vendég
Romániában eléggé rossz a fizetés.
Az átlag fizetés 1000ej.
66,9FT=1 lej
tehát olyan 70000Ft-t körül van egy átlag fizetés.
Ráadásul az árak is drágábbak ott egy kiló kenyér 600-700Ft-t között mozog.
Nem lakom Romániában de egy barátom igen.

tudod az átlag mi az :)
igen, az aljanép az nagyon alja

a kenyérről ne beszéljünk mert németországban sem drága a kiló kenyér de olyan mocsok íze van hogy nah...
ööö, egyezményes alkoholárak?:D
 

DeletedUser11333

Vendég
ha ez má ijen változtatásokkal teli új világ lesz legyenek benne új kalandok és kalandosztók:D
 

DeletedUser

Vendég
Új kalandokat az 1.28-as frissítés hoz, ami nyilván szerves része az Arizona-nak is.
 

DeletedUser9897

Vendég
Utána néztem ennek a "munkaidő változásnak"...értelmezésem szerint a többi világhoz képest itt úgymond "2szer gyorsabban fogy az energia". Míg a többi világba 2 óra kell 24 energiapont elhasználásához itt elég lesz 1 óra is. Esetleg máshol is jelentkezik ehhez hasonló "idő gyorsulás" (gondolok én pl. az alvásra 8 óra helyett csak 4 óra), avagy sem?

de egy óra melóba annyit kapsz mint a régi világokon 2 órába, szal no para :D
 

DeletedUser

Vendég
Én játszottam a Béta szerveren, és azt kell mondjam, sokkal jobb. :)

Csak a munka idő feleződik, a fizetség és a tapasztalat is marad az eddigi.
 

DeletedUser

Vendég
Azt nem lehet tudni hogy 4 óra után vagy elött jön-e a szerver???
 

DeletedUser

Vendég
Hello

Én romániába lakom és tényleg elég szar itt minden de mig itt a fizetések nem nagyon haladják meg az 1000lejt(70.000FT) addig azt is kell nézni hogy az emberek száma aki tisztességes munkával szerzi pénzét nem haladja meg a 30-40%-ot! Meg a másik dolog hogy az ország 50%-a külföldön dolgozik(mint ahogy apum is) és ott bizony k**vanagy fizetést kap... megközelitőleg 2500euro órabér egy hónap + 2000lej alapfizetés (140.000FT)!
Szóval mostmár ha a gazdasági részét nézzük romániák akkor ennyi...
Ennek persze nem sok köze a játékhoz....:p
 

DeletedUser9747

Vendég
Grat:) Az üzeneted túl rövid. Kérjük írjál többet az üzenetbe, legalább 10 karaktert.
 
Fent