Adventi Kalendárium 4. játék

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser12104

Vendég
Szia, kiváló kérdés! Aki rosszat nyit adventi kalendáriumban, rossz napot az fejpénzt kap. Így támadhatóvá válik!
 

döme.

Active Member
Megoldás:

Az említett játékosnál párbaj fegyvernek Virágcsokor volt berakva. A támadónál szintén Virágcsokor a párbaj fegyver. Csokor párbajhoz nem kell város lakónak lenni. :) Még ha a csokor párbaj nem is "éles" párbaj, de párbaj. :)
 

Dart Tyrannus

Well-Known Member
Szia
Akkor lehetséges a párbaj ha idő előtt kinyitom az adventi naptár napjait. Például ha ma kinyitom 24. amiért szenet fogok kapni és megjelenik rajtam a fejpénz. Így ki tudnak hívni párbajra.
 

deluigi

Well-Known Member
a helyes valasz: csokorparbaj
ha fel van veve a viragcsokor, akkor megtamadhatja egy szinten viragcsokros westlako
 

Inkognita

Active Member
Az adventi naptár zárószövege:
Maria Roalstad
Itt is van! Remélem tetszeni fog. De kérlek ígérd meg, hogy nem nyitod ki az összes ajtót most, mindig várd ki a megfelelő napot. Ha mégis rájövök, hogy korán nyitottad ki az ajtókat, nem csak velem gyűlik majd meg a bajod! És azt nagyon, nagyon meg fogod bánni...
 

undoki

Active Member
Támadhatóvá válsz a rád került fejpénz miatt akkor, ha kinyitsz egy későbbi dátumú adventi kalendárium ablakot Tehát ha ma 4.-én kinyitod az 5.-i ablakot, akkor automatikusan kerül rád fejpénz, és ezáltal támadhatóvá válsz!
 

Deleted User - 779988

Vendég
Amennyiben az adventi kalendáriumból hamarabb nyit egy ajtót, azaz, 4-én kinyitja az 5-ei ablakot, akkor fejpénzt is kap az adott játékos. És ugye, fejpénzzel rendelkező játékost ki lehet hívni.
 

Sennky

Active Member
válasz:
Az Adventi naptár hibás nyitásáért lehet kapni vérdíjat es az mint tudjuk dec. 1 etol nyithato szóval az időpont is stimmel :)
 

Deleted User - 819334

Vendég
Virág csokorral azzal is lehet párbajozni aki nincs városban.
 

Vacsibeercules

Active Member
Adventi naptárban, ha a játékos idő előtt nyit ablakot, például mai nap 12.04-én 12.05-ei ablakot, akkor vérdíj kerül a fejére, ha város tagja ha nem. Csakis abban az esetben ha a játékos nincs vérdíj védelem alatt.
 

Igymarad

Active Member
Elméletileg a csokros párbajhoz nem kell városban lenni, így kivitelezhető a párbaj szituáció. Szóval csokorpárbaj.
 

DeletedUser17951

Vendég
Szerintem valaki akivel pábajozott még mikor várostag volt és az most visszatamádta.
 

Robert117

Legendary player (Retired)
Az adventi naptárban ha valaki nem az aktuális napot nyitja ki, van rá esély, hogy fejpénz kerül rá. Azok a játékosok, akiken fejpénz van kihívhatóak párbajra. (Persze másik játékosra csak akkor lehet fejpénzt helyezni, ha az illető egy város tagja.)
 

Jenny

New Member
Lehetséges, hogy volt egy "Virágcsokor" a kezében, vagy aki kihívta őt párbajozni, neki volt.
 

DeletedUser17106

Vendég
Ha kinyit egy későbbi dátumú ablakot az adventi naptárban, kap fejpénzt és ezáltal támadható lesz
 

DeletedUser18074

Vendég
Az adventi naptárat ha rosszul nyitod, vérdíjat kapsz a fejedre.
 

Nedved11

Member
A megoldás: Az adventi naptárat ha nem a megfelelő napon nyitjuk ki, akkor automatikusan fejpénz kerül kihelyezésre, így lehetséges a párbaj is város nélkül.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent