Adventi Kalendárium 3. játék

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

Syntex

Veteran Member
Ex-Csapattag
Sziasztok,

A mai napon egy képet hoztam el nektek, amelyen hibákat rejtettünk el, KERESD A HIBÁT!

Keresd%20a%20Hib%C3%A1t%20west.png



A válaszokat hozzászólásban írjátok meg a bejegyzés alá. Ahhoz, hogy a választ elfogadjuk meg kell találd az összes hibát. A válaszok nem nyilvánosak a játék időtartam alatt. A válaszok nem módosíthatóak.

Beküldési határidő: 2019.12.06. 23:59

Pontozásért, nyereményekért és játékszabályokért kattints ide.

Sok sikert!
 

Inkognita

Active Member
Sziasztok,

A mai napon egy képet hoztam el nektek, amelyen hibákat rejtettünk el, KERESD A HIBÁT!

Keresd%20a%20Hib%C3%A1t%20west.png



A válaszokat hozzászólásban írjátok meg a bejegyzés alá. Ahhoz, hogy a választ elfogadjuk meg kell találd az összes hibát. A válaszok nem nyilvánosak a játék időtartam alatt. A válaszok nem módosíthatóak.

Beküldési határidő: 2019.12.06. 23:59

Pontozásért, nyereményekért és játékszabályokért kattints ide.

Sok sikert!
 

Nedved11

Member
1. 3200/3000 kötvény (nem piros.)
2. Az aranyrögnél nem írja, hogy mennyi van.
3. Az aranyrög mellett nincs a "plusz" (+) jel.
4. Rossz a bankszámlán lévő pénz tagolása.
5. A minitérkép alatt a "karakter megjelenítése" fel van cserélve a "város megjelenítése" gombbal.
 

Inkognita

Active Member
Lehet, h van több is, de mindegy
1. maximum 3000 kötvényt mutat, a 3200 nem lehetséges
2. A VIP ikon mellett nem a kaszt szimbólum van, hanem az éppen használt buff
 

LDuck

Veteran Member
3200 kötvény nem lehet (vagy piros lenne)
a banki pénz harmadik 3 számjegye 4 számjegy lett
nincs szám a rögöknél
nincs + jel a rögnél
A "go to" ikonok sorrendje nem jó, a helyes sorrend: erődhöz, városhoz, karakterhez
 

Michelisz

Active Member
A hibák:
-Mivel a kötvény túlcsordult, ezért piros színűnek kellene lennie, de itt fehéren írja a 3200-at;
-Ha nincs az illetőnél rög, akkor egy 0-val jelzi azt, nem hagyja üresen a mezőt, ahogy a képen;
-Nincs egy kis + jel a rögös ablak jobb oldalán, amivel meg lehet nyitni a rögvásárló ablakot;
-A bankban lévő összeg rosszul van tagolva, azaz rossz helyen van a pont(bár még soha nem volt ennyi pénzem, nem tudhatom);
-A minitérkép alatt a "karakter megjelenítése a térképen" és a "város megjelenítése a térképen" gombok meg vannak cserélve.
A kép Floridán készült, a 4-es megyében - ami nem hiba, csak érdekesség.
 

Sennky

Active Member
a következő hibákat találtam:
-dollar rosszul van pontozva:
1.633.225.445 kene legyen
-rögnél nincs szám min. egy 0 kéne
-rögnél nincs +-jel amivel vasarolni lehetne
-karakter es varos megjelenitese gomb fel van cserelve
-kötvény tullepte a 3000et valamint nincs a szamban "." azaz 3.200
-valamint ha kozepen van a terkep akkor nincs sajat karakter megjelenitve a terkepen
 

Deleted User - 645708

Vendég
1. 3200 kötvény nem lehet, vagy ha igen akkor pirosnak kéne lennie a számnak
2. bankban levő pénz utolsó számjegyei nem jók, rossz az ezres tördelés
3. nincs szám a rögnél
4. nincs + jel a rögnél
5. a kis térkép alatti go to iconok sorrendje nem jó
 

DeletedUser17608

Vendég
3000 kötvény lehet nálunk maximum és nem 3200! :)
 

Primula

Member
kötvényből 3000 a max; aranyat csak kéne írni mennyi, még ha nulla is; valami a bankban lévő pénznél sem stimmel, részben mert nem az én számlámon van ennyi, meg nem is jól van pontozva; és térkép alatt a karakter és a város is össze van cserélve
 

DeletedUser16267

Vendég
1. 3200 kötvény, pedig 3000 a max - nem vált pirosba a számláló
2. Aranyrög számláló hiányzik
3. A nagyságrendek rosszul vannak tagolva a bankszámlán lévő összegnél, illetve ha a játékban lenne ennyi pénzed, a másik irányba lógna ki szerintem

Ezt a hármat találtam, gondolom csak átírtál 1-2 számot a játék HTML kódjában. Túl könnyű :p
 

Zaszi

Veteran Member
Túl sok kötvény van, max 3000 lehet,
A pénz 3 számjegye után jön . az utolsó részben 4 számjegy van, annál ami a bankban van
Ha nincs rögöd akkor is egy 0 ír az hiányzik.
 

DeletedUser17910

Vendég
1. A kötvény több, mint 3000 és nem piros színű.
2. Az aranyrög mennyiség jelző üres. (ha nincsen aranyrög, akkor is 0-t mutat) Hiányzik a + jel is.
3. A bankszámlán lévő összeg hibás, maximum ez lenne a jó: 163.322.544 stb.
4. A "mutasd a karakteremet" és "mutasd a városomat" fel van cserélve a térkép alatt.
 

Jenny

New Member
A 3. játék megfejtése, ezeket a hibákat találtam:

1.A bal felső sarokban a Kötvényeknél csak max 3000 db lehet a 3200 helyett.
2.Mellette az Aranyrögnél hiányzik a 0, vagy az aranyrög mennyisége és a + jel.
3.A bankszámlánál a pontok 3 számjegy után vannak a végétől számolva, tehát vagy a végén van 1 számjeggyel több, vagy el vannak csúszva a pontok egy számmal. Tehát 163.322.5445 helyett 1.633.225.445 szerintem.
4. Jobb oldalt felül a Minitérkép alatt a három gomb nem helyes sorrendben van. Mert a helyes sorrend balról jobbra: "Erődhöz ugrás", "Városhoz ugrás", "Karakterhez ugrás" gomb. Itt pedig a karakter és a városhoz ugrás gomb fordítva van
 

Monó

Game Master
The West Csapat
Game Master
Az aranyrögök mellől hiányzik a szám, vagy 0 és a + jel. A kötvények nem lehetnek többek, mint 3000, az egész sáv el van csúszva balra, közép helyett. A mini térkép alatt a karakter megjelenitése és a város megjelenitése fel van cserélve. A bankba tett pénz, hibás, egy számjeggyel több.
 

Sidak

Member
3200 kötvény, az aranyrögöknél nincs szám, a bankszámlán lévő pénz összege rosszul van tagolva (utolsó 3 számjegy helyett 4 van).
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent