2023 2023 - Függetlenség napi játék

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

gameR29

Veterán
Üdv!

Világ: Világ 1 (V1).
Szettötletem: Erődharcos szett.
Fő képességek: Mozgékonyság, ügyesség | Csapdaállítás, rejtőzés.
További képességek: Kitérés, (kevés, 150-es szinten max 500) életerő (képességpont).
Bónusz: Sérülés (Erődharc-szektorbónusz), (sok, 400-500) ellenállás.

Erődharcok során
lehetne hasznát venni, növelné 400-500-al az adott szektorban tartózkodó játékosok sebzését. A szett nyeremény- illetve egyéb játékok folyamán lenne be/megszerezhető, hasonló ritkasággal mint a Gringo szett darabok.


gameR29
 
Világ: Florida
Szettötletem: Iris - Támadó
Fő képességek: Kereskedelem, Irányítás - Karizma
További képességek: célzás, rejtőzés, Kitérés
Bónusz: +Sérülés, + Támadás
"Erődharc - Támadásokhoz" Ideális lenne
 

Masnis Malac

New Member
Világ: Nevada
Szettötletem: Párbajos ütős szett
Fő képességek: kitérés, ütőerő
További képességek: célzás, Fellépés
Bónusz: párbaj sebzés, szintenként +
Perry Owensnél erősebb, Pearl-höz hasonló ütős szett lenne.
 

Arpiisd

New Member
Világ: Florida
Szettötletem: Telitalálósok Szettje
Fő képességek: Ütés, Célzás
További képességek: Kitérés, Fellépés
Bónusz: Találati esély
"Munkavállalás Bíróként " munkához legjobb szett lenne.
 

Kuxy

Member
Világ: Kentucky
Szettötletem: Építő szett
Fő képességek: Erő, Karizma
További képességek: Építés, Irányítás
Bónusz: Tapasztalat
Építős szett lenne.
 

kisrigi

Active Member
Világ: Nevada

Szettötlet: Szivárvány szett
A rossz dolgokban van mindig valami jó metaforájára, ahogy eső közben megjelenhet szivárvány, úgy az energia és munkamotiváció csökkenésével valami növekedhet is...:up:
A szettnév szorosan kapcsolódik a szett működéséhez.
Az eddigi szettektől eltérően ez egy "interaktív" szett, a szetthez kapcsolódó bónuszok értéke folyamatosan változik, ahhoz kapcsolódóan, hogy a játékosnak mennyi energiája/motivációja van. Az energia/motiváció folyamatos csökkenése (sávosan) növeli a szetthez kapcsolódó képesség és tulajdonságpontok mennyiségét. Példa:
Játékosunk a teljes szettet felvette, ami ad 10-10-10-10 pontot minden egyes képességre. 100%-os energián a játékos 10-10-10-10 pontot visz be.
75%-os energiamennyiségen/motiváción a játékos +25%-kal több képességpontot visz be, tehát 12,5-12,5-12,5-12,5-t. 50%-nyi energiamennyiségen, vagy 50% motiváció alatt ez 50%-ra módosul, tehát 15-15-15-15 pontot. 25% alatti energián vagy motiváción a játékos 2x annyi tulajdonságpontot visz be, 20-20-20-20-at.

A sávokat meg lehetne határozni így:
Munkamotivációra lebontva:
100-76 - alap bónusz (0,25 szintenként minden képességpontra)
75-51 - alap bónusz +25% minden képességpontra (0,25 szintenként minden képességpontra)
50-26 - alap bónusz +50% minden képességpontra (0,25 szintenként minden képességpontra)

25-1 - alap bónusz +100% minden képességpontra (0,25 szintenként minden képességpontra)
0 - semmilyen bónusz -> ez jelenthetné azt, hogy prémium fiók esetén
Energiára lebontva hasonló mértékű osztályok, értelemszerűen prémium fiók esetén (150 energiapont arányos része.)

Ez 100-as szinten:
100-76 - 25-25-25-25 tulajdonságpont
75-51 - 31,25-31,25-31,25-31,25 tulajdonságpont
50-26 - 37,5-37,5-37,5-37,5 tulajdonságpont
25-1 - 50-50-50-50 tulajdonságpont
0 - 0 tulajdonságpont


A szett ösztönözne, hogy odafigyelj arra, hogy ne 0 motiváción végezz munkát. Ösztönözné vagy az alvást, vagy a mesterségek használatát piaci vásárlás ösztönzését (más bónuszt adó termékek vásárlása miatt). Pumpálná talán az interakciók számát, a chat használatát, a terméktalálási esély is növelné a piac használatát, a mesterségek használatát, növelnhetné a játékban megtalálható pénz mennyiségét, ami megint csak növelné a keresletet, ami a kínálatra hathatna, stb...


Fő képesség:
Samedi szetthez hasonló tulajdonságpontok, erő, irányítás, kézügyesség, javítás,

További képesség:
reflex, rejtőzés, kereskedelem

Bónusz:
Tárgytalálási esély +100% , +120munkapont teljes szettel

Értelemszerűen ahol számok találhatók, korregálhatók úgy, hogy azok megfelelőek legyenek a mai metába. Kezdő játékosként a számokat csak nagyjából írtam be.
 

kgv1

Active Member
Világ: Florida
Szettötletem: Vasutas szett
Fő képességek: Irányítás, Kitartás
További képességek: Javítás, Taktika
Bónusz: Sebesség +200%
A leggyorsabb szett lehetne.
 

Gerikinger93

New Member
Világ: El Dorado
Szett ötlet: Mérnök
Fő képességek : Épités, Irányitás
További képességek : kitartás, javitás, kézügyesség
Bónusz: város kiépitésekor 5% bónusz a bevitt a munkapontokra
Város épiteshez lenne a tökélets szett
 

Pixel

Member
Világ: Oregon
Szettötletem: Utolsó Mohikán szett
Fő képességek: Sebesség, Tapasztalat
További képességek: Építés, Életerő
Bónusz: Szerencse
A szett fő előnye a gyorsaság lehetne ezáltal gyorsabban eljutni A -ból B -be, de akár munkások is használhatnák városépítésre, tapasztalat gyűjtésre.
 

Pixel

Member
Javítani szeretném a beküldésemet.

Világ: Oregon
Szettötletem: Utolsó Mohikán szett
Fő képességek: Lovaglás, Javítás
További képességek: Építés, Életerő
Bónusz: Szerencse
A szett fő előnye a gyorsaság lehetne ezáltal gyorsabban eljutni A -ból B -be, de akár munkások is használhatnák városépítésre, tapasztalat gyűjtésre.
 

LeonCL

Active Member
V1-re kérném, ha lehetséges, LeonCL a kari neve.
Új szetként La Fayette ruházatát tudnám elképzelni, ő a függetlenségi háború legendás francia tábornoka volt, tehát egy igazán jó támadó erődharcos szet kellene legyen.
 

VÁNDOR

New Member
VILÁG:OREGON
SZETTÖTLETTEM: építős szett
Fő képességek: erő és építés
további képességek: javítás, irányítás
bonusz: termék találás munka közbe.
városépítéshez jól jönne.

a tűzijáték tárolót az OREGON serveren lévő VÁNDOR karakteremnek kérem.
 

Szakadtgatya

Active Member
Világ: Világ 1
Szettötletem: Erődös szett
Fő képességek: Támadás, Sebzés
További képességek: Irányítás, Célzás
Bónusz: Erődharc szektorbónusz
"Erődharcokhoz" az egyik legjobb szett lenne.
 

karcsi91

Member
Világ : Mexico
Szettötletem: Erőd támadó szett
További képességek:Életerő, Irányítás, kitérés, rejtőzés
Bónusz : 300 Ellenállás 6 védekezés
Erődharcnál lenne hasznos
 

Totya35

Well-Known Member
Sziasztok!

Világ: Világ1
Szettötletem: Termékszedős
Fő képességek: Úszás Javítás
További képességek :Szívósság Kézügyesség
Bónusz Találati esély
Lótuszsziromszerzéshez legjobb szett lenne

Üdv:
Totya35
 
Világ: Oregon
Szettötletem: Kereskedős szett
Fő képességek: Kereskedelem, Lövés
További képességek: Kitartás, Fellépés
Bónusz: Szerencse
"Kereskedőiroda vezetése" munkához legjobb szett lenne.
1604731_10152510584742427_5385261370092818822_n.png

Kedves Játékosok,

Idei évre egy régebbi játékunkat hoztuk el, egy pár apró változtatással. Ezen játékunk során a nyeremény nem lesz más, mint:

  • Összesen 65db(!) Tűzijáték tároló (1250 tűzijátékot generál a Függetlenség napja eseményre, amit 11,5 óránként lehet begyűjteni):
    item_51482.png
Ezek a tárgyak nagyon hasznosak tudnak lenni, hiszen az esemény idejére extra tűzijátékokat biztosítanak a felhasználói számára, akik így jelentős mennyiségű esemény valutához jutnak. Na, de következzen a lényeg, hogy lehet akkor ezeket megszerezni?

Csupán annyit kell tennetek, hogy ezen téma alá, hozzászólás formájában leírjátok, hogy melyik világra szeretnétek megnyerni eme tárgyat és, hogy (mi is jól járjunk) milyen új szettet szeretnétek látni a játékban.

Mit tartalmazzon a hozzászólásod, hogy érvényes beküldésed legyen?
  • Azt a világot, ahol rendelkezni szeretnél a tárolóval
  • Egy olyan szett javaslatát, ami tartalmazza a szett leírását (megnevezve 2 fő képességet és 2-4 további képességet, megnevezve legalább egy bónuszt, illetve szerinted mire használható leginkább a szetted)

Íme egy példa, hogyan nézhet ki a hozzászólásod:



line.png
Szabályzat

  • A beküldést hozzászólás formájában kell ezen topic alá elküldeni, a megoldást bármilyen módszerrel (szövegesen, algebrai lejegyzéssel, képen bejelölvén stb) elfogadjuk.
  • A beküldéseket egészen 2023.07.04. 23:59-ig fogadjuk el, ezt követően a hozzászólások nem vesznek részt a játékban.
  • Minden játékos csak egy beküldést küldhet.
    • A beküldésed szerkesztésére vagy törlésére nincs lehetőség.
  • Minden játékos csak egy felhasználói fiókról játszhat, még akkor is ha különböző fiókokkal rendelkezik különböző világokon.
    • Csak arra a fiókra írhatjuk jóvá a jutalmat, amelyikkel részt veszel a fórumos nyereményjátékban.
  • Az összes beküldés a játék ideje alatt nem látható. Csupán a beküldő és az Admin csapat látja a hozzászólásokat.
  • A nyeremény nem átruházható vagy beváltható egy másik jutalomra.
  • A nyertesek véletlenszerű sorsolás útján kerülnek kisorsolásra.
  • A nyerteseket legkésőbb 2023.07.10. 23:59-ig kihirdetjük és a táskájukba helyezzük az általuk nyert jutalmat.
    • A jutalom igényléséhez nem szükséges ticketet nyitni a Support rendszeren keresztül, a fórum hozzászólás alapján fogjuk odaadni.
    • Abban az esetben, ha egy játékos egy adott világot jelölt meg a hozzászólásában, akkor nem kérheti ezt másikra, ide fogjuk jóváírni a tárolót.
  • A játékon érvényesek a versenyszabályok.
  • Ezeket a játékszabályokat bármikor előzetes bejelentés nélkül megváltoztathatjuk.
line.png


A nevezéseket ne a kibeszélőbe küldjétek, hanem ezen bejelentő alá.

Sok tűzijáték rakétát és szerencsét kíván,
A The West Csapata
:lovetw:


right-element_graphic.png
 
Világ: Oregon
Szettötletem: Erődharcos sebzős szett
Fő képességek: Irányítás
További képességek: Célzás, Csapdaállítás/Rejtőzés (vagy mindkettő, vagy csak egyik és támadó/védő szett)
Bónusz: Bónusz sebzés, -életerő
Pont ma kaptam meg a "megégett egyenruha" nevű tárgyat kalandból, ami -2 fellépést ad, erről jutott eszembe, hogy a sebzésre építőknek erődharcon egy olyan szett ami csökkenti a max életüket elég hasznos lehetne. Ha nem is képességponttal, mert az ugye 0 náluk, hanem sima életerő csökkentéssel el tudnám képzelni, ugyanis a képlet miatt így jóval megnőne a sebzésük. pl. Szintenként -3 életerőpont (konkrét élet és nem képességpont)
 

Carolina Reaper

New Member
Név: Carolina Reaper
Világ: Világ 1
Szettötletem: Építős szett
Fő képességek: Építés. Irányítás
További képességek: Javítás
Bónusz: Erődharc támadás, Erődharc védekezés
Városi Templomépítéshez, Építésközben használható mpi kalandra (jelenleg nincs ilyen szett)
 

Jane Foxx

Active Member
Világ: Hawaii
Szettötletem: Papi/bíboros szett
Fő képességek: Kitartás, Szívósság
További képességek: Irányítás, Rejtőzés
Bónusz: + imákat ad
Munkavállalás Prédikátorként munkához és templomi imádkozásnál lehetne használni, mert + imákat adna
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent