Kibeszélő 2022-es Mesterség mini-esemény

Lee Clayton

New Member
Sziasztok!

Láttam, hogy az esemény csak 100+ mesterség után érhető el, úgyhogy gyorsan felnyomtam a karakterem mesterségét, de továbbra se látom a küldetést a kocsmában. Csak azok vehetnek részt, akiknek a 100 már megvolt az esemény előtt is?
 

Klar

Community Manager
Ex-Csapattag
Tudod, csak azt nem értem, miért kell beadni egy olyan kalandsort amihez nincs leírás. A szellemvároson már túl vagyok, de azt, hogy Mariánál a 14. születésnapi tortát milyen munkával lehet megszerezni, nos arra ez nem válasz.
Az eredeti kérdésed nem erre irányult, a születésnapi italt John fogja adni jutalomként, miután egy-egy új buffot adsz neki cserébe. Az itallal le fogod tudni zárni Maria legelső küldetését, aki a tortát adja. A legelsőnek elfogadott kalandot fogod tudni legutoljára lezárni.
 

-Lótusz-

Active Member
Az eredeti kérdésed nem erre irányult, a születésnapi italt John fogja adni jutalomként, miután egy-egy új buffot adsz neki cserébe. Az itallal le fogod tudni zárni Maria legelső küldetését, aki a tortát adja. A legelsőnek elfogadott kalandot fogod tudni legutoljára lezárni.
Bocs, de még mindig az a kérdésem, hogy hol van ez így leírva? Ahogy a többi kalandnál. Lehet, hogy hülye vagyok, de szeretem leírva látni,hogy mi után mit kell csinálni. Ahogy eddig is, "előbb el kell fogadnod, ezt, vagy azt a kalandot........."
 
Fent