Kibeszélő 2.205-ös kibeszélő

Harland David Sanders

Kentucky Colonel
De hátrébb sem, legalább a fórum nem hal ki. Hidd el régen rossz lesz ha már senkit sem érdekel annyira sem hogy bekommentelje: ez megint szar. Magam részéről nem várom...
Én már lemondtam a fórumról is. Néha elolvasok ezt azt, de az ilyen frissítések elolvasása után valahogy nincs kedvem leírni kommentben amit előttem már leírtak. Sokszor amúgy a fórumot sem olvasom, majd ha valami fontos történik a játékban úgyis tudomást szerzek róla vagy ha már bekerült a frissítés akkor legalább meglepetésként ér mennyi mindent fejlesztettek csak a The West játékosainak, akik lassan világszerte kevesebben lesznek mint egy átlag falu lakossága. Ha végigmennék az utcában, hogy figyi van ez a Vadnyugati játék, kipróbálnád? Talán a belépő felület sem győzné meg sokakat, de ahogy elkezdene vele játszani lehet 1 nap után rájönne, hogy neki elég is volt ennyi ebből. Ez fact, tény!!! Amíg gyökeres fejlesztés változtatás nem lesz kuka az egész, már én sem játszok vele igazán, 1-1 dologra ráállok ami nincs meg (pl. Lincoln nadrág, 250 nyert erődharc), és még elérhető számomra idén aztán csak a bejelenkezési bónusszal elvegetálok és ha körülnézek minden hónapban elmegy 1-2 játékos Kentuckyról, ahol eddig sem voltunk sokan.
Na ahhoz képest, hogy lemondtam a fórumról, most megint sokat koptattam a billentyűzetem fölöslegesen. Szebar kommentje üde színfolt egyébként, őt sem szoktam látni.
Üdv:
 

Mr. T.

THE DEVIL
Kerestem az új kaland leírását,de nem találom. Segít valaki megkeresni?
Vagy túl elfoglaltak szegény wiki fejlesztők? :)
Talán a megérdemelt karácsonyi ajándékon törik a fejük?(Persze maguknak :P )

Henrys Gardens


elmúltál már 170-es szintű? :)
valamint.. elolvastad a kalandot? Nincs benne semmi célzás, intelem, stb, h merre menj tovább? :)
 

Krisztoph Snow

Író
The West Csapat
Game Master
Wiki szerkesztő
Like Master
Henrys Gardens


elmúltál már 170-es szintű? :)
valamint.. elolvastad a kalandot? Nincs benne semmi célzás, intelem, stb, h merre menj tovább? :)


Kedves Játékosok!

Már lehet is segíteni Henry barátunknak: https://wiki.the-west.hu/wiki/Henry_kertje

Elnézést kérek a késlekedésért és köszönöm szépen szíves türelmeteket. Jól tudom, már nagyon szeretnétek kipróbálni magatokat Henry oldalán a kertben!

Még igaz várják a kalandsort kisebb simítások, de azon vagyok, hogy a göröngyök kisimuljanak, addig is a lényeget megtaláljátok, már a wiki.hu oldalán...

Üdvözlettel:

Krisztoph
 
Fent