Kibeszélő 2.202-es kibeszélő

Lacx

Gold Rush Winner 2023 & 2x
Speed győztes 2022
Szerintem egyedül a kaszt reformmal lehetne..nem megmenteni de legalább konzerválni az állapotokat és talán némi extra aktivitást elérni. Legalábbis erődharcok terén biztosan. A kalandoroknak felélednének. Aki meg pl 10 éve katona tank lehet érdekesebbnek találná a harcokat iris párbajosként és megjelenne a harcokon. Csodát nem tenne de ezen kivül kb semminek sem látom értelmét mint bármit elódázó frissítést.

Mármint a kasztváltásra gondolsz? Mert az jó lenne kezdésnek legalább... jelenlegi karakterbónuszokkal felmérhetnék, hogy melyik mennyire lenne népszerű, aztán aszerint egy kis módosításokat, hogy játszható(bb) legyen a kevésbé népszerűbb. Simán berakhatnák pl kötiért, és akkor szerintem többen mennének erődharcra, hogyha "ingyenes" módja is lehetne a kasztváltásnak...
 

Kanyim

Veteran Member
Mármint a kasztváltásra gondolsz? Mert az jó lenne kezdésnek legalább... jelenlegi karakterbónuszokkal felmérhetnék, hogy melyik mennyire lenne népszerű, aztán aszerint egy kis módosításokat, hogy játszható(bb) legyen a kevésbé népszerűbb. Simán berakhatnák pl kötiért, és akkor szerintem többen mennének erődharcra, hogyha "ingyenes" módja is lehetne a kasztváltásnak...
Jaja csak este volt már :D
A legjobb olyan formában lenne mint a mostani prémium medálok. Behozni minden kaszthoz 1-1 medált amit a szokott módokon lehet lelni (cirkusz tombola stb) Azt ha ellövöd akkor onnantól 24 óráig kikapcsolódik az eredeti kasztod és az új kasztoddal fogsz tevékenykedni. De ha ez túl macerás akkor pl évente 1x egy kaland amit ha végig csinálsz választhatsz új kasztot.
(kaszt reformmal az a baj hogy oks a kalandorokon segít mert azon rontani már nem lehet.. de ha a többi kaszton csak kicsit csiszolnak azzal sokra nem megyek ha én 10 év után meguntam a katona tank szerepét és így nem érzek késztetést az erődharcra járáshoz)
 
Fent