2.202-es frissítés

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

ChickenMcGuy

Community Manager
The West Csapat
Community Manager
2_202.png



A jelenlegi terveink szerint a 2.202-es verziófrissítés július 4-én, kedden érkezik. Ne feledjétek, a frissítés tartalma és időpontja változhat.


fejlesztes_es_ujdonsag.png

Lejárt tárgyak

Mostantól, lehetőséged lesz ellenőrizni, hogy az adott tárgyad lejárt vagy sem. Minden olyan tárgy, amely a következő használat során törlődne, egy piros "X"-szel és a tárgy leírásában található információval lesz jelölve.

Item_vndow.png
item_bag.png




Események eredményei

A visszajelzéseitek alapján úgy döntöttünk, hogy megváltoztatjuk az Esemény kategóriában elért eredmények megjelenítésének módját.

  • Mostantól az eredmények számlálója el lesz rejtve..
  • A régi eseményekhez kapcsolódó, el nem ért eredmények el lesznek rejtve. Csak azok az eredmények lesznek láthatóak, amelyek elérhetők, valamint azok, amelyeket már elértetek.

Függetlenség napi esemény

A szokásos módon elkészítettük a szóban forgó eseményt. Hamarosan további információkat is megosztunk veletek, egy külön bejelentőben.


hibajavitasok.png

Játékosok profilja

Néhány évvel ezelőtt néhány játékosnak sikerült a maximálisan megengedettnél (10000 karakter) hosszabb profilszöveget (személyes szöveget) beállítania, ami azt eredményezte, hogy nem tudták megnyitni a személyes szöveg szerkesztőjét vagy a beállításokat. Minden ilyen játékos profilszövegét mostantól 10000 karakterre rövidítjük, ami visszaállítja a személyes szöveg szerkesztésének és a beállítások megnyitásának lehetőségét. Minden olyan hibát, amely lehetővé tette az ilyen hosszú szövegek mentését, szintén megszüntetjük.



Reméljük, hogy tetszenek számotokra a játékba érkező változások. A hozzászólásaitokat ide várjuk!

Üdvözlettel,
A The West Csapata :mexican:
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent