Kibeszélő 2.198-as kibeszélő

ChickenMcGuy

Community Manager
The West Csapat
Community Manager
Sziasztok

Ez mit takarna? :whistle: : " Néhány párbaj eredmény nem volt csoportokba szedve. A problémát orvosoltuk."

Jelenleg külön, egyesével vannak:

kép-hs1yqpyetibfpczudfjojfbmac.png


Frissítés után, egy eredmény alatt lesznek:

kép-aaryw6gdktbgjyrbpe18u964ho.png
 

Special One

Member
AZ MPI Kaland 10 000 játék utáni lincoln rész jutalom továbbra is lehetetlenség megszerezni, van hogy egész nap ül az ember a játék felett és nem indul max 1-2 játék :( ezzel valamit nem zerveznek intézni feljebb? felőlem akár betehetnének botokat is ha már 4 ember van és nem lenne több pár perccel később menjen legalább a játék.( 2 bot lenne akik véletlenszerűen mennének bank vagy szalon felé ) aztán csak rajta futkároznának. ezzel legalább lenne több játék behívás.
 

Krisztian90

Member
AZ MPI Kaland 10 000 játék utáni lincoln rész jutalom továbbra is lehetetlenség megszerezni, van hogy egész nap ül az ember a játék felett és nem indul max 1-2 játék :( ezzel valamit nem zerveznek intézni feljebb? felőlem akár betehetnének botokat is ha már 4 ember van és nem lenne több pár perccel később menjen legalább a játék.( 2 bot lenne akik véletlenszerűen mennének bank vagy szalon felé ) aztán csak rajta futkároznának. ezzel legalább lenne több játék behívás.
Így is van minden körben pár bot
 

Krisztian90

Member
teljesen jogos, de akkor is kellett a 6 akkor legyen 2v2 es menet is talán többször lesz játék.
Lenne baj,az biztos.Mi alapján jelölnének a botok,és mikor? Ha neki,vagy másnak kell az első,felfogja? Túl bonyolult ez,hogy ebbe gondolkodjanak.Botok helyett Én inkább a jutalmazáson változtatnék,mert jelenleg azokat vonzza csak be,akik szeretik azt a játékrészt.
Veterán pontok használhatatlanok,hiába van sokunknak 100k+.
Ha lesz értékelhető shopja,vagy a zsákmányban -''- cucc,akkor jóval nagyobb lenne az aktivitása,és pörögnének a kalandok egész nap,szerintem!
 

Etheryon

Veteran Member
Speed győztes 2022
Ha lesz értékelhető shopja,vagy a zsákmányban -''- cucc,akkor jóval nagyobb lenne az aktivitása,és pörögnének a kalandok egész nap,szerintem!
Szerintem az a baj az mpivel hogy teljesen rögös lett, egy normális balos vagy lószett nincs hozzá, olyat meg senki nem akar játszani ahol mindig kikap mert a 200as szintű 3as,4es luci,helyettes egy lövésből kilövi. Persze lehet mondani hogy vegye meg ő is,de ki költ egy talán tetszeni fog játékmódra kapásból több ezer rögöt?
 

Etheryon

Veteran Member
Speed győztes 2022
Ma mpiztem 2-3as perry, 1es luci, 175 szint, kb átlagosnak mondanám mpis szettben. Mégis értelmetlen játszani mert én 900at az ellenfelem 2500at sebez rám. Pay to win játék magasfoka, pont emiatt is hal ki. Plusz annyira nincs játék hogy előkerültek a botok, 30as karik kővel, akik még a lépést is elveszik...
 
Fent