Kibeszélő 2.166-os frissítés

Lacx

2x
Speed győztes 2022
Egy picit átcsinalhatnák a párbajrendszert, hogy a 450es eredmény is meglehessen... Pl ha nem csak a párbajszintet nézné a játék a kihívásnál, hanem a szintet is. Olyan +/- 30 szint szerintem jó lenne. És ha az egyik követelmény teljesülne akkor mehetne a pb. Példákkal, hogy hogyan is gondolom:
A jelenlegi rendszerben egy 120as szintű játékos -legyen pl 150es pb szinttel- nem hívhat ki egy 150es szintű és 300as pb szintű játékost... De ha belenne vezetve az is, hogy a szint alapján is lehessen pbzni, akkor simán mehetne a pb közöttük, mivel a szintkövetelmény teljesülne (hiába a pb szint nem engedné..).. a munkásnak és erődösnek meg szerintem mindegy, hogy most pb szintet csökkentett játékosok ütik ki, vagy úgy hogy 150el magasabb pb szintűek... A szintkövetelményt meg a képességek korlátozása miatt gondolom lekorlatozni egy bizonyos szintre, mivel picit egyenlőtlen lenne olyan 400 képességpontnyi különbség, hogy a 60ast ütné a 150es :)
 

Lacx

2x
Speed győztes 2022
Párbajtp számolást viszont ehhez átkellene akkor egy picit alakítani. Egyébként úgy lenne reális, ha 120-ig azért leütni nem, de 130-140 között meghúzni a határt. Optimálisabb lenne egy kicsivel, persze nem tökéletes.
Lelehetne akár úgy is egyszerűsíteni a számolást, hogy lenne egy minimum és max pb tp amit lehetne szerezni. Az a két érték meg lehetne akár a jelenlegi pb szint alapján hívható minimum es maximum szerezhető tp. De majd a fejlesztők úgyis kitalálják :D
Nekem a 130 140 is jó csak valósuljon meg valahohy, mert a jelenlegi rendszerben ha valakik el is érik a 450et, lemenni onnan nem nagyon tudnának már, hogy több ellenfeluk legyen :/
 

Robert117

Legendary player (Retired)
Egy picit átcsinalhatnák a párbajrendszert, hogy a 450es eredmény is meglehessen... Pl ha nem csak a párbajszintet nézné a játék a kihívásnál, hanem a szintet is. Olyan +/- 30 szint szerintem jó lenne. És ha az egyik követelmény teljesülne akkor mehetne a pb. Példákkal, hogy hogyan is gondolom:
A jelenlegi rendszerben egy 120as szintű játékos -legyen pl 150es pb szinttel- nem hívhat ki egy 150es szintű és 300as pb szintű játékost... De ha belenne vezetve az is, hogy a szint alapján is lehessen pbzni, akkor simán mehetne a pb közöttük, mivel a szintkövetelmény teljesülne (hiába a pb szint nem engedné..).. a munkásnak és erődösnek meg szerintem mindegy, hogy most pb szintet csökkentett játékosok ütik ki, vagy úgy hogy 150el magasabb pb szintűek... A szintkövetelményt meg a képességek korlátozása miatt gondolom lekorlatozni egy bizonyos szintre, mivel picit egyenlőtlen lenne olyan 400 képességpontnyi különbség, hogy a 60ast ütné a 150es :)

Legegyszerűbb az lenne, hogy az aktuális erőviszonyok jelzésére meg lenne hagyva a párbajszint, de a kihívást ne befolyásolja. (Maximum ha sokkal kisebbet hívsz ki, akkor ilyen jelképes 3 TP-ket lehetne kapni, jóval magasabb kihívásáért meg lehetne többet is, így a komoly párbajosok -akik kevés győzelemmel is képesek nagyon sok TP-t szerezni- még inkább fel tudnák venni a versenyt a TP rangsorban, így az nem szinte csak az építőkről szólna.)
Persze a képességpontok miatt komoly eltérések tudnának lenni, hiszen a szerelések a játékosszinthez igazodva adják a pontokat. Tehát a kihívhatóságot párbajszint helyett játékosszinttel viszonyítva kellene megvalósítani. Így a párbajszintek csak a párbaj végén járó TP-re, és az erőviszonyok tájékoztatására szolgálnának, mert jelenleg nem járja, hogy aki jobb és el tud érni magasabb párbajszintet cserébe nem kap mást, csak korlátozást. (Egy ilyen teljesítmény után sokkal inkább jutalmazásra lenne szükség, amire az új eredmények most jók is, DE semmiképpen nem szabadna negatív korlátozásnak szerepelnie benne.)
Szerintem fontos lenne, hogy átdolgozzák a párbajszintekre alapuló rendszert, mert ebben a formában a játék ezen része folyamatosan hanyatlik. A top párbajosokkal ez így jelenleg teljes kiszúrás, és csak azoknak a középszerűségben elveszett játékosoknak tud élvezetet adni, akik úgy nyernek ezerszámra párbajokat, hogy lecsapnak keriseket, iriseket, termékezőket, építőket, aztán napokig gyűjtik a vereségeket, hogy a sárga földig ledöngölve saját magukat újra kezdhessenek neki ugyanennek. De ők ezt a fals-sikert, valódi sikerélményként élik meg, és legalább elhihetik magukról, hogy értenek hozzá, hogy jók benne. Nem ellenzem a szerényebb képességű játékosok támogatását, és azt sem, hogy a párbaj területből is szerezhessenek valamiféle játékélményt, de szerintem kijárna annyi tisztelet a West legjobb párbajosainak, hogy legalább egy minőségi játékot elismerő rendszert kapjanak. Úgy hiszem, hogy megérdemelnék.

(Mondom ezeket úgy, hogy pont ezek ellentettje lenne az egyéni érdekem.)
 

t.p.p.

A megmondó ember
Az a gond, az eredmények be addolásásval, hogy hiába lenyomsz 1 párbajt, az alig fog pár eredményt megadni csak, mivel ha a KO-s eredmények kellenek akkor ki kell ütnöd az ellenfeled, ha az egytalálatos eredmény kell, akkor nyerned kell egy egytalálatos pbt, ha a 750xer hívtak már pbre eredmény kell, akkor meg kell várnod mig valaki ki nem hív....
 
Fent