2.128-as frissítés

Syntex

Veteran Member
Ex-Csapattag
new_changelog2_128.png

A jelenlegi terveink szerint a 2.128-as verziófrissítés június 30-án, kedden érkezik. Ne feledjétek, a frissítés tartalma és időpontja változhat.

fejlesztes_es_ujdonsag.png

Függetlenség napja event 2020
Elkészítettük az idei függetlenség napja eseményünket. Részletesebben egy külön bejelentésben fogunk információt adni róla.
A 2019-es eseményhez képest néhány változtatást eszközöltünk a nyereményeken és néhány esemény ládán.


Nemzetközi Erődharc Bajnokság
A 2020-as IFBC résztvevők számára egy új ládát készítettünk, amely szuveníreket tartalmaz az eseménnyel kapcsolatban.

IFBC3_chest_73x73.png
IFBC_shirt85.png


Awesomia ládák
Három új ládát alkottunk meg, amelyek különböző értékben tartalmaznak buffokat. Ezeket a ládákat az olyan Awesomia harcok után lehet megszerezni, amelyet a The West Csapata szervez.
  • Awesomia kis láda - egy buffot tartalmaz 40 kötvény értékig.
  • Awesomia közepes láda - egy buffot tartalmaz 70 kötvény értékig.
  • Awesomia nagy láda - egy buffot tartalmaz 140 kötvény értékig.
item_52113_73x73.png
item_52114_73x73.png
item_52115_73x73.png


Yagé
Egészen idáig a Yagé egyedi tárgynak számított, mostantól fogva megváltoztattuk szokványossá.

hibajavitasok.png


Avatar részek
A Mexikói legyező valamint az Amerikai sapka rosszul volt ábrázolva a karakteren.

Mesterség ablak
Az útmutató a komposztáláshoz recept gyártási követelményeinél nem szerepelt a játékban a vasvilla.

Reméljük, hogy tetszenek a változások amelyek a játékhoz érkeztek. Mint mindig, várjuk a visszajelzéseteket ebben a témában!
Üdvözlettel,
A The West Csapata
 
Fent