2.110-es frissítés

Kategória: 'Várható frissítések', témanyitó: Syntex, téma nyitása: 28. Szept 2019.

Oldal megosztása

1. Syntex

Syntex Community Manager The West Csapat Community Manager

Üzenetek:
    77
    Kapott kedvelések:
    130

A jelenlegei terveink szerint a 2.110-es verziófrissítés október 1-én, kedden érkezik. Ne feledjétek, a frissítés tartalma és időpontja változhat.

Új mesterség küldetések

Több visszajelzés alapján tökéletesítettük az új mesterség küldetéseket:
    • a küldetés befejezéséért egy tárgyra lesz szükséged, nem kettőre;
    • az egyik befejezési követelménye "A kézműves készségek megtérülnek" kalandsornak megváltozott az "Erődharcban lövések elől kitérés: 50/50"-ről "Erődharcban lövések elől kitérés: 40/40"-re.

Aird vadászpuskája
    Aird vadászpuskája rossz ikonnal rendelkezett.

Koktél
    A koktél hibás leírással rendelkezett.

Oktoberfest kalandsor
    Néhány játékosnak a Keleti pont nem volt elérhető, így nem volt elvégezhető az új kaland.

2. Lyrinx.

Lyrinx. Member

Üzenetek:
    42
    Kapott kedvelések:
    62
    Szóval a hivatalos hirdetményekhez is írhat bárki?

Mellesleg aki 50 térést 6 nap alatt nem tud megcsinálni az pontozzon tanknak, a 10 ko amivel problémák vannak, nem a kitéréssel. Ennyire azért nem kellene adni a játékos alá mindent, picit dolgozzon meg mindenki ezért az eredményért.

Ja és jelezném, nekem hawaiin a 4 kalandból meg van 3, az mpi-s hiányzik csak mert nincs ember aki gyártana szövetdobozt vagy mit, szóval nem lehetetlen még így sem lezárni azt a szakmás kalandot.

Krisztoph Snow kedveli.
  3. Mr. T.

Mr. T. Active Member

Üzenetek:
    165
    Kapott kedvelések:
    170
    Persze.

egy olyan szerveren, ahol kb szökőévente egyszer van harc és ott is csak minimális a résztvevők száma hogyan lehet megcsinálni az 50 térést? ( még a 40-et se.. ) jó, tudom.. indítani kell és akkor biztos lesz résztvevő :)

Ha elérném valaha is a 750-es szintet és még receptem is lenne, simán csinálnék szövetdobozt..

Krisztoph Snow kedveli.