Adventi Kalendárium 12. játék

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser16573

Vendég
1. Hamis (8 jatékuk van ha a Tribal Wars és a Tribal Wars 2 külön jatékoknak tekintjük)
2. Igaz
3. Hamis
4. Hamis
5. Igaz
 

undoki

Active Member
Véleményem szerint 3 kérdés nem egyértelműen van megfogalmazva és feltéve, így a válaszok ebben a feladatkörben teljes joggal a készítő jóindulatán illetve szemléletén múlik, hogy hogyan értelmezi és mit fogad el jónak!
1. Abban az esetben igaz, ha a Tribal Wars 1 illetve 2. részét 1 játéknak vesszük, viszont ha mindkét rész különálló akkor hamis a válasz, mivel 8 játéka van az INNO Gamesnek!
2. Ha a magyar TW Times első interjújára gondol a kérdező akkor a válasz igaz, viszont ha nem a magyarra akkor a válasz hamis!
3. Hamis
4. Amennyiben a 120 db ünnepi ajándékból igaz csekély eséllyel a darabszámra gondol a kérdező, akkor csekély eséllyel valóban nyitható 100 db kötvényes boríték, így a válasz igaz, viszont ha a kék levélre gondol a kérdező, akkor a válasz egyértelműen Hamis, mivel csak 40-90 és 200 kötis boríték nyitható az ajándékokból!
5. Igaz

Bízom a kedvező elbírálásban abban az esetben is, ha kétértelmű válaszokat adtam, hiszen ahol ez megtörtént egyértelműen indokoltam magyarázattal a dolgokat! Köszönettel undoki
 

DeletedUser5682

Vendég
Sziasztok,

IGAZ VAGY HAMIS?
  1. Az InnoGames jelenleg 7 játékkal rendelkezik.
  2. A TWTimes első interjúja Pimpa1977 játékossal volt.
  3. Ha sikerül összegyűjtened 1000 kötvényt napi feladatokból, akkor kapsz ajándékba még 1000-et egy eredmény elérésért.
  4. Az "Ünnepi ajándék" akár 100 kötvényes borítékot is dobhat.
  5. Az "Ünnepi ajándék" akár 3 napos VIP-et is dobhat.
Az állításokról döntsétek el, hogy igazak vagy hamisak, és ezt hozzászólásban írjátok meg a bejegyzés alá. A válaszok nem nyilvánosak a játék időtartam alatt. A válaszok nem módosíthatóak.

Beküldési határidő: 2019.12.15. 23:59

Pontozásért, nyereményekért és játékszabályokért kattints ide.

Sok sikert!
1-hamis
2-igaz
3-hamis
4-hamis
5-igaz
 

DeletedUser18074

Vendég
hamis (ha a tribal wars és tribal wars 2 egynek számít, akkor igaz a 7)
igaz
hamis
hamis
igaz
 

DeletedUser17845

Vendég
1. Hamis (8 játék van, ha a Tribal Wars és a Tribal Wars 2-t két külön játéknak tekintjük)
2. Igaz
3. Hamis
4. Hamis
5. Igaz
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent