Kibeszélő Ünnepi Speed 2023

Shadow Bandit

Veteran Member
Sajna ez ilyen, én a speedy gonzarlis cimet akartam volna a zsofikanak adni az egy hetes speeden de nem lehetett :(
Régen Mr & Mrs speeden 2. helyezett lettem Jocival , és Drunken, Avi nekem adta a régi avatárját (Mert változtatás történt a játékban, és mi lettünk volna az elsők) De akkor még át lehetett adni , mert megkaptam. (Pedig akkor is meg volt ez a szabály.) (Ott van Kentán még mindig az aranyásó profil.)
 

Ghost of Red James

Well-Known Member
Szeretném kérvényezni , hogy abban az esetben ha a 4. és 5. helyezett (Tapasztalati rangsor alapján) között szakadék van, viszont a 3. és 4. között kevés távolság, akkor jutalmazzák a 4.-et is valamivel. Nem feltétlen Gringóra gondoltam, csak valamire, hogy ne érezze azt feleslegesen nyomott le több tíz ezer munkát. (Pl. Régi avatár. ) Jelenleg ez a helyzet áll fent, és minimális idő dönti majd el ki lesz a harmadik. Ha továbbra is így lesz, akkor nem tartanám korrektnek hogy az első három kap valamit, és a negyedik semmit.

Shadow Bandit :dastardly:

Az igen. Én most tudok elkezdeni speed-en játszani, kérném szépen akkor az utolsókat is jutalmazni. Nem feltétlen kell gringó, olyan 4-5 ezer aranyrög is jó.

Azért fura ezt pont tőled olvasni, mivel voltál csapattag, egyrészt tisztában lehetnél azzal, hogy a kiíráson csak rendkívül indokolt esetben történik változtatás, másrészt Neked is megvolt a lehetőséged ötletelni, mivel rukkoljunk elő (nem emlékszem, hogy dobtál volna be bármit, de lehet tévedek).

(Döntetlennél az esemény fegyverszett is csak egy játékosnak jár…)

Sok sikert mindenkinek!
 

Shadow Bandit

Veteran Member
Az igen. Én most tudok elkezdeni speed-en játszani, kérném szépen akkor az utolsókat is jutalmazni. Nem feltétlen kell gringó, olyan 4-5 ezer aranyrög is jó.

Azért fura ezt pont tőled olvasni, mivel voltál csapattag, egyrészt tisztában lehetnél azzal, hogy a kiíráson csak rendkívül indokolt esetben történik változtatás, másrészt Neked is megvolt a lehetőséged ötletelni, mivel rukkoljunk elő (nem emlékszem, hogy dobtál volna be bármit, de lehet tévedek).

(Döntetlennél az esemény fegyverszett is csak egy játékosnak jár…)

Sok sikert mindenkinek!
Kedves Red James !

1. Indokolatlannak tartom azt a módot, ahogyan írsz nekem. Ha már a csapatnál tartunk ez biztos oda illő viselkedés, egy olyantól aki ott volt.
2. Ha elolvastad amit írtam, akkor tudod, hogy nem az idő miatt kértem ezt, és nem is magam miatt.
3. Úgy gondolom a tisztesség és a korrektség rendkívüli.
4. Úgy gondolom nem másokra tartozik hogy mit csináltam és mit nem csináltam ott.
5. Voltam csapattag Wiki szerkesztőként, tehát nem láttam bele egyes dolgokba és nem is volt közöm egyes dolgokhoz.
6. Ha szorult annyi értelem, akkor biztos olvastad, hogy azt kérem abban az esetben jutalmazzák a 4. helyet ha a 4. és 5. hely közt sok távolság van. Nem több ezer aranyrögre gondoltam, csak egy kis apróságra. Persze úgy érzem a játékosokkal való bánásmód korrektsége nem jelent egyeseknek semmit.
7. Köszönöm, hogy töröltél a barátlistádról, mert lett hely rendes embereknek is.
8. Tudtommal nem említettem neked hoyg 4 napig nem voltam, és ezt sem hogy nem voltam valameddig. Szerintem ez sem ide tartozik.

Valószínűnek tartom lekezelő stílusodat pletykák miatt szerezted a napokban.

Shadow Bandit :dastardly:
 

Shadow Bandit

Veteran Member
Továbbá még valami. egy példával élnék : Tegyük fel az első játékos 30k munkát nyomott, a második szintén. A harmadik pedig 25k munkát. A negyedik 24k munkát, az 5. pedig 10k munkát. Csak az első három kap jutalmat ? Ez mennyire számít korrektnek ?
 

Barbossa

Member
Továbbá még valami. egy példával élnék : Tegyük fel az első játékos 30k munkát nyomott, a második szintén. A harmadik pedig 25k munkát. A negyedik 24k munkát, az 5. pedig 10k munkát. Csak az első három kap jutalmat ? Ez mennyire számít korrektnek ?
Teljesen korrekt, hiszen csak az első 3 helyezett részesül jutalomban. Lényegtelen mennyire van közel a 4. a 3.-hoz, mivel még döntetlen esetén is csak egy játékosnak jár a nyeremény, ahogy azt a bejelentőben is leírták. Nem kellemes érzés, ha ennyire kevesen múlik a győzelem, de benne van a pakliban.
Ghost példájával élve, egy eseményen is beleölhetsz több ezer rögöt a fegyverszettért, döntetlennél meg lehet épp te leszel aki rosszul járt.
 

Shadow Bandit

Veteran Member
Teljesen korrekt, hiszen csak az első 3 helyezett részesül jutalomban. Lényegtelen mennyire van közel a 4. a 3.-hoz, mivel még döntetlen esetén is csak egy játékosnak jár a nyeremény, ahogy azt a bejelentőben is leírták. Nem kellemes érzés, ha ennyire kevesen múlik a győzelem, de benne van a pakliban.
Ghost példájával élve, egy eseményen is beleölhetsz több ezer rögöt a fegyverszettért, döntetlennél meg lehet épp te leszel aki rosszul járt.
Értem , köszönöm a választ.
Nem rossz indulat vezérelt, és nem is önzőség. Ez lehet félreérthető volt kicsit.
Döntetlen mit takar tapasztalatban ? Nem hinném hogy valaki ugyanott áll majd.
 

Ghost of Red James

Well-Known Member
Nem követelőztem, kérdést tettem fel, amire lehet rendesen is válaszolni.

A továbbiakban nem kívánok válaszolni semmire neked, így kérlek ne írj kérdést felém.

Shadow Bandit :dastardly:

Az jó, mert nem is kérdeztem semmit, illetve ez egy nyílt fórum. :D

Nem töröltelek a listámról, azt se tudtam, hogy rajta vagy, 5-6 ember kivételével sajnos csak a mocskos event valuták érdekelnek.

Az meg, hogy a csapatban mit tettél vagy éppen nem, az nagyrészt rajtad múlt. A CM megadta mindenkinek a lehetőséget az ötletek megvalósítására, akkor miért nem szerveztél nyereményjátékot a saját elképzelésed szerint? A kérdés költői, mivel nem válaszolsz. :)
 
Fent