Keresési eredmények

  1. Nyári fotó verseny (képek)

    Én csak egy desszert képpel készültem játékon kívül :D
  2. Általános beszélgetés a JÁTÉKkal kapcsolatban

    jó jó.. 1 mindenkinél maradhatna :)
  3. Általános beszélgetés a JÁTÉKkal kapcsolatban

    Az nem is lenne baj :) A frissítéssel mindenkitől elvenném a 25%-os tp lötyiket amiket betárolt :D
  4. Általános beszélgetés a JÁTÉKkal kapcsolatban

    Szerintem nagyon jó lenne egy szintemelés. Ha rajtam múlna jó sok tp lenne az új szintek között, hogy legyen megint cél.. Ne legyen a fél toplista egyből 180 vagy 200as szintű. Sok új dolog jönne a játékba és ezek végre a régi játékosoknak kedveznének. - Kellenének új munkák, új termékekkel -...
  5. Általános beszélgetés a JÁTÉKkal kapcsolatban

    pezsgőt bontok :D
  6. Speed - No Rules! Kibeszélő

    Le lett már írva szó sincs kiskapuról. Az hogy ki mennyi pénzt áldoz egy játékra a saját magánügye!
  7. Speed - No Rules! Kibeszélő

    Azért a törlést erős túlzásnak érzem.. Én soha nem azért játszottam, hogy top játékos legyek, hanem azért mert élveztem... Mióta 150es lettem (2014.08.19) gyűjtöm a lötyiket, bármikor fel tudnék ugrani 4helyet a toplistán, persze ez már nem számít, mert ugyanez 15 szerencsés pörgetéssel...
  8. Vuelta - 2017. (Tippeket ide!)

    140
  9. Archivált Játékötletelés a speed világra

    Van benne igazság, de egy tréningszerverre soha nem tudsz egyszerre maximum létszámot felvinni. Jó a sok csillivilli szett, de a versenyre csak a saját ruhatáradból válogathatsz. A pontozások meg... ha a saját szervereken nem tapasztalta ki valaki akkor az régen rossz.. Persze vannak nagy...
  10. Archivált Játékötletelés a speed világra

    Nem sok értelmét látom az edzőtábornak.. Mit gyakorolnak? a pontozást? a fellépést? vagy a termékgyűjtést a buffokhoz? Lehet hogy a németeknek kell a gyakorlás, de úgy gondolom, hogy a Magyarok képesek jó eredményt elérni ilyen tréning szerver nélkül is... Mi kell a jó szerepléshez? 150...
  11. Ha végre itt a nyár! (képek)

  12. Általános beszélgetés a JÁTÉKkal kapcsolatban

    Persze persze. A magyarok erénye az irigység és a semmi nem jó, mindenbe beleszólok anélkül, hogy tudnád mi van a háttérben.. egyből jön a lázítás meg a felháborodás! Szégyelld magad!
  13. Általános beszélgetés a JÁTÉKkal kapcsolatban

    remélem jobban alszol :)
  14. Általános beszélgetés a JÁTÉKkal kapcsolatban

    Milyen bajt nem akarunk? :) Szerintem csak a magad nevében beszélj.. Gondolom ezzel az akcióval ellőtted a supporttól szívességet kérek lehetőséget mindenki nevében :(
  15. Focis villámjáték!

    Portugália - Magyarország 2-4
  16. Retro játék a speeden - kibeszélő téma

    sör nincs? :D
  17. Archivált 200

    Sokat... Mint mondtam nem szoktam soha felhozni a témát hogy rögös nem rögös és egy szóval sem mondtam hogy a rögösök feljebbvalóak lennének. Az viszont tény, hogy a "közember" nem játszhatna a játékkal a "rögös" nélkül
  18. Archivált 200

    Érdekes dolog ez a templomépítés... Mindenki ezzel jön... Én pl. coloradón nem építettem templomot, Floridára költözés után kezdtem el. Addig csak a lehetséges eredmények megszerzéséig érdekelt, de akkor sem templomot építettem. Erődharccal és kalandokkal jutottam el 150 ig ugyanúgy mint több...
  19. Archivált 200

    Az innonál mostoha lett a west, a többi játék került előtérbe. Régóta nem volt komolyabb fejlesztés, még ötletek sincsenek hogyan tovább.. Pár szóban leírom a véleményem és egy ötletet. Az eventek megjelenésével és a rögös fizetés kiterjesztésével gyakorlatilag megszűnt az új szerverek...
Fent