Archivált 200

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

kopoltyu

Active Member
Az innonál mostoha lett a west, a többi játék került előtérbe.
Régóta nem volt komolyabb fejlesztés, még ötletek sincsenek hogyan tovább..
Pár szóban leírom a véleményem és egy ötletet.

Az eventek megjelenésével és a rögös fizetés kiterjesztésével gyakorlatilag megszűnt az új szerverek népszerűsége, ezáltal nem hozza a várt bevételt.
Magamból kiindulva írom a következőket.
Felnevelni egy karaktert 150es szintre nem olyan nagy dolog mint régen elérni a 99es szintet. Majdnem mindenkinek van egy fő karaktere akihez ragaszkodik, ha kezd is újat azt nem olyan aktivitással. Egy karaktert fenntartani, eventezni vele bőven elég mindenkinek. Nem beszélve a szervereken kialakult barátságok, szövetségeket is nehéz otthagyni. Ezért azokra a karakterekre kell építeni a fejlesztéseket amelyek már készen vannak.

Gondolkoztam, hogy a jelenlegi üzletpolitika mellett mi lehetne mindenkinek jó megoldás?

Emeljék fel a szinteket 200ra!

Legyenek új munkák, új ruhák, fegyverek.
Egyszer már bejött, amikor 150re emeltek, talán ez visszahozna egy kis életet a játékba.
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser13044

Vendég
Az innonál mostoha lett a west a többi játék kerül előtérbe.
Régóta nem volt komolyabb fejlesztés, még ötletek sincsenek hogyan tovább..
Pár szóban leírom a véleményem és egy ötletet.

Az eventek megjelenésével és a rögös fizetés kiterjesztésével gyakorlatilag megszűnt az új szerverek népszerűsége, ezáltal nem hozza a várt bevételt.
Magamból kiindulva írom a következőket.
Felnevelni egy karaktert 150es szintre nem olyan nagy dolog mint régen elérni a 99es szintet. Majdnem mindenkinek van egy fő karaktere akihez ragaszkodik, ha kezd is újat azt nem olyan aktivitással. Egy karaktert fenntartani, eventezni vele bőven elég mindenkinek. Nem beszélve a szervereken kialakult barátságok, szövetségeket is nehéz otthagyni. Ezért azokra a karakterekre kell építeni a fejlesztéseket amelyek már készen vannak.

Gondolkoztam, hogy a jelenlegi üzletpolitika mellett mi lehetne mindenkinek jó megoldás?

Emeljék fel a szinteket 200ra!

Legyenek új munkák, új ruhák, fegyverek.
Egyszer már bejött, amikor 150re emeltek, talán ez visszahozna egy kis életet a játékba.


Támogatom
 

Krisztoph Snow

Író
The West Csapat
Game Master
Wiki szerkesztő
Like Master
Az új munkák a térkép melyik részén helyezkednének el?

Sajnos ezt a poént csak egyszer tudták ellőni, mivel akkor, még nem volt felfedve a térkép közepe, így, már nem látom valószínűnek, hogy előrukkolnak, még valami efféle újjal. Innen, már csak a véget várhatjuk, azt kell mondjam, ha tényleg nem találnak ki valami mást, ami NEM szintemelés, mert, még többek kedvét elvenné a játéktól, magamét is... (Most, még egy szintért megküzdeni? Komoly? Örültem, mikor a 150-et elértem, nem hogy, még örökké szinteket hajkurásszak, mert ennyi erővel azt is mondhatnátok, hogy, ha most emelnek, akkor ezután a játék végéig is csak emelgethetnének...) Legtöbben el sem érték a 150-et, ami a fő céljuk és akkor most ők lennének szívatva, hogy "hé haver elérted a 150et menj csak még tovább"... továbbá lehet többen is vannak, akik támogatnák, mert röggel nyilván gyorsan el is érnék, és lenne egy új céljuk, de sajnálom én nem tudom támogatni... Találjatok ki más új célt, csak ezt ne! Igaz a tény, hogy talán, még 30k ép is futkoshatna harcokon nem elhanyagolható és nagyon is kecsegtető, de ezt, már valószínű nem engedi meg az innogames, való igaz jó lenne csak megborítaná a rendet. Viszont, ha mégis megengednék az biztos, hogy egy új fejezetet nyitna a The-West, szóval nem is tudom, már mit gondoljak... Támogassam vagy ne, de nagyon az utóbbi felé hajlok... :( :)
 

Mr. T.

THE DEVIL
Emeljék fel a szinteket 200ra!

Legyenek új munkák, új ruhák, fegyverek.

üdv,

A szinttel kapcsolatos dolgokat az előttem szólók leírták, azokkal egyetértek. Ideig-óráig megoldás csak.

Az új ruha/fegyverrel nem értek egyet. Az eventekkel rengeteg ruhád lehet. Gyűjtő vagyok, tudom :)

Összességében nem támogatom.

üdv, T.
 

DeletedUser16526

Vendég
A sima szintemelést nem támogatom. Akkor lenne értelme emelni a szintet, ha:
- erődharcokban kapható tp-t is minimum megdupláznák
- az mpi után /ami úgy rossz ahogy van/ is kapna minden résztvevő tp-t; mondjuk feleannyit mint erődharcból nyertes fél többet-vesztes kevesebbet
- új kalandokat is megemelt tp jutalommal jönnének be /pl: 100 leadott 5-6féle termék után ne 100-200tp-t adjon henry.../

de amennyi újdonság bejött az elmúlt évben, kár is javaslatot tenni, semmi érdemleges nem történik a játékban
 

DeletedUser17478

Vendég
Egy vicc jutott eszembe:
Nyuszika porszívózni szeretne, de nincs porszívója, ezért elindul a rókához, hogy kölcsön kérje a porszívóját.
Megy mendegél és útközben ezen morfondírozik: Nem is biztos, hogy a róka ideadja a porszívóját, végül is miért segítene, nincs rá semmi oka!?
Majd később: Néha a róka is olyan szemét szokott lenni, piszkálódik, kötekszik, lehet, hogy nem is adja ide a porszívóját!
Majd egészen behergeli magát: A róka egy genyó állat, a fene egye meg, úgysem fogja ideadni a porszívóját!
Megérkezik a rókához, becsönget, mire a róka kedves mosollyal kinyitja az ajtót. A nyuszikának ekkorra már lila a feje és minden kérdezés nélkül beszól:
- Tudod mit róka? Csezd meg a porszívódat!
 

DeletedUser8504

Vendég
A sima szintemelést nem támogatom. Akkor lenne értelme emelni a szintet, ha:
- erődharcokban kapható tp-t is minimum megdupláznák
- az mpi után /ami úgy rossz ahogy van/ is kapna minden résztvevő tp-t; mondjuk feleannyit mint erődharcból nyertes fél többet-vesztes kevesebbet
- új kalandokat is megemelt tp jutalommal jönnének be /pl: 100 leadott 5-6féle termék után ne 100-200tp-t adjon henry.../

de amennyi újdonság bejött az elmúlt évben, kár is javaslatot tenni, semmi érdemleges nem történik a játékban
Megemelt TP??? minek? hogy mindenki mégelőbb elérje a kívánt szintet, aztán hamarabb kezdődjék a malmozás?

Szerintem a szintemelés igen jó ötlet, én annyit hozzátennék, hogy a TP követelmény exponenciálisan emelkedjen, és a max szint legyen végtelenített.
Igen, igen... így pár lépcső után lehet hogy egy év is kevés a következő szinthez, de éppen ez a lényege.
Így akik hosszú távon játszanak, azoknak megéri maradni, pláne hogy sok a szintszorzós ruha.
 

DeletedUser9349

Vendég
A szintemelést nem támogatom, időlegesen sem oldja meg a problémát.

Az Mpi-ért járható TP-t talán, mert elég sok visszaélésre adhatna okot.

Inkább az erődharcokon változtatnék: pl.:
- behozni a domborzati viszonyokat, amik változtatnának a láthatóságokon.
- ostromgép építési lehetőséget, ami az erődök támadása esetén, ha rádolgoznak, helyzetbe hozná a támadókat. Több féle ostrom gép, de korlátozott számban lehetne azokat építeni egy-egy harcra. Lenne ami falat rombolna, lenne ami embereknek okozna sérülést tömegesen. stb.
- Erődmegerősítéssel, ami a következő egy harcban helyzetbe hozná a védőket. Pl.: három fajta erősítés közül lehetne 1-1 toronyra vagy 1-1 fal szakaszra felhúzni valamelyiket
- az ostromgépeket fal rombolással (kisebb mértékben sérülne, mondjuk max. 1 szintet),
Ezek mind újra helyzetbe hoznák a munkás karaktereket - mert valljuk be, a városok felépítése után elég mostoha a helyzetük: csak templomozás és kész???
Így időnként újra kellene húzni az erődöket. És folyamatosan dolgozni kellene az erődök életben tartásán is.
Ezen kívül esetleg minden méretű erődhöz lenne több térkép, és azok hozzájuk tartoznának, vagy minden csatában véletlenszerűen jönnének fel.

Másrészt: Létrehoznék egy "szupertérképet", ami a meglévő világok egymáshoz való helyzetét mutatná be. És pl. erődharcokra át lehetne menni egyik világról a másikra egy karakterrel.
Természetesen komoly korlátozással:
- csak a harcon vehet részt
- a más világon történő harcra való elutazás mondjuk 1 nap lenne. Tehát ha mindig átjár másik világ harcára, akkor nem tud semmi mást csinálni a saját világán.

Harmadrészt:
Az Mpi-ből lehetne egy változó térképen történő (mármint egy elég nagy város térkép egy-egy részletén) játszódó, akár több különböző küldetés típust tartalmazó kalandot csinálni.
Lehetne pl. olyat csinálni, ami full kooperatív. A nehézséget a játékosok választanák meg. stb...

Szerintem ilyenekkel lehetne új színt a játékba hozni. A szint emelés uncsi, ósdi, és semmi értelme.
 

DeletedUser16209

Vendég
Egy másik javaslat.
SZERINTEM
A régi extra szettek elemeit, be kelle vinni a boltba.
Beárazná a régi szetteket, de legalább elérhető lenne.
Natty Bumppo; Allan Quatermain; Csingacsguk; Cartwright; Doc; Freeman; Will Munny; Jeremiah Johnson; Elfego Baca; Frank Eaton; George McJunkin; King Fisher;
Ezek pontot adnak, szinttől függrtlenül.
Javítaná a szinthez kötött szettek értékét, és a bolt értékét is, ahol a west-en végzett munkákból szerezhető $ pénz értékét növelné.
Nem kiváltság lenne egy eventes szett, és nem kellene a szetteknek egymásra licitálniuk.
SZERINTEM.
dobrotka
 

DeletedUser16526

Vendég
Egy vicc jutott eszembe:
Nyuszika porszívózni szeretne, de nincs porszívója, ezért elindul a rókához, hogy kölcsön kérje a porszívóját.
Megy mendegél és útközben ezen morfondírozik: Nem is biztos, hogy a róka ideadja a porszívóját, végül is miért segítene, nincs rá semmi oka!?
Majd később: Néha a róka is olyan szemét szokott lenni, piszkálódik, kötekszik, lehet, hogy nem is adja ide a porszívóját!
Majd egészen behergeli magát: A róka egy genyó állat, a fene egye meg, úgysem fogja ideadni a porszívóját!
Megérkezik a rókához, becsönget, mire a róka kedves mosollyal kinyitja az ajtót. A nyuszikának ekkorra már lila a feje és minden kérdezés nélkül beszól:
- Tudod mit róka? Csezd meg a porszívódat!

hmmm...ez hogyan is kapcsolódik a szintemeléses javaslathoz?
 

DeletedUser17478

Vendég
hmmm...ez hogyan is kapcsolódik a szintemeléses javaslathoz?
Annyiban hogy elhangzott, hogy kár is javaslatot tenni, úgyse fog semmi történni :) A jó ötletek továbbításra kerülnek... s akkor legalább érezhetjük, tettünk valamit.
 

DeletedUser16526

Vendég
ez eddig oké, nem erre értettem; hanem arra, hogy felesleges elküldeni, mert innoéknál vagy elképesztően lassan dolgoznak vagy magasról tesznek a játékosok javaslataira /lásd: privát piacozás, fejlesztett ruhák eladása vagy szétszerelése.../
 

DeletedUser16397

Vendég
Az innonál mostoha lett a west, a többi játék került előtérbe.
Régóta nem volt komolyabb fejlesztés, még ötletek sincsenek hogyan tovább..
Pár szóban leírom a véleményem és egy ötletet.

Az eventek megjelenésével és a rögös fizetés kiterjesztésével gyakorlatilag megszűnt az új szerverek népszerűsége, ezáltal nem hozza a várt bevételt.
Magamból kiindulva írom a következőket.
Felnevelni egy karaktert 150es szintre nem olyan nagy dolog mint régen elérni a 99es szintet. Majdnem mindenkinek van egy fő karaktere akihez ragaszkodik, ha kezd is újat azt nem olyan aktivitással. Egy karaktert fenntartani, eventezni vele bőven elég mindenkinek. Nem beszélve a szervereken kialakult barátságok, szövetségeket is nehéz otthagyni. Ezért azokra a karakterekre kell építeni a fejlesztéseket amelyek már készen vannak.

Gondolkoztam, hogy a jelenlegi üzletpolitika mellett mi lehetne mindenkinek jó megoldás?

Emeljék fel a szinteket 200ra!

Legyenek új munkák, új ruhák, fegyverek.
Egyszer már bejött, amikor 150re emeltek, talán ez visszahozna egy kis életet a játékba.
 

DeletedUser16397

Vendég
Szintemelés ? Nem hozna változatosságot. A 150 et is 99% -ban templom építéssel érték el. Max 200 ig építenék a templomot.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent