Keresési eredmények

  1. Ötletek/javaslatok (új)

    Bakker,ez esküszöm jó ötlet. Bár ez ilyen játékmódként funkcionálna jól szerintem :D
  2. Kibeszélő 2.221-es kibeszélő

    Amúgy ez a szektornév megjelenítés kicsit kései. Nem azt a világot éljük a játékban már,amikor tele vagyunk új játékossal és őket segíti ez a funkció. Ellenben rohadt idegesítő minden régi playernek,aki 5-nél több harcon részt vett,mert adják magukat a szekik.. Nem lehet alapértelmezetten...
  3. The West Times 2022 33. szám - május

    Hol van most ez a sikeres ember? XDDDD Ember,nemtudom ,van e jobb elfoglaltság hajnali háromnegyed 4kor,mint ezen cringelni ,amit itt Robika leművelt. De köszönöm,hogy ezzel üthettem el az időt,rendkívül tanulságos volt. Azt mondjuk nehezen gondoltam volna,hogy van xy-tól nehezebb eset XDD
  4. Kibeszélő 2.220-as kibeszélő

    Ne hozzatok zavarba :D
  5. Kibeszélő 2.220-as kibeszélő

    Mikor kezdődik a következő szerver név ötletelése? ABC szerint az O-mint Oregon után a P következhet. Szerintem adja magát, legyen Pennsylvania. Ha nem ez lesz,majd azt fogom mondani hogy megint a kis kedvenceknek lett kedvezve.
  6. Kibeszélő 2.220-as kibeszélő

    Milyen jó húsvéti event után várni 3-4 hetet arra,hogy végre teljessé tehessük az eventes szettjeinket,ha már úgyis kékből kötis levél esik folyton. Meg majd rá 2 hétre lehet rögért venni lószettet. Juhú!
  7. Kibeszélő 2.220-as kibeszélő

    Alig várom az új szerót,bemegyek katonával és mindenkit ütök párbajban. Izgalmas gameplay lesz,úgyse nerfelik le a katonát még további 5 évig.
  8. Kibeszélő 2.220-as kibeszélő

    Amúgy a speed szerverek mikor véget érnek,miért kell 40 napig nézni,az aktív szervereim között azt a francos leállított szerót? Erre igazán lehetne valamit eszközölni a nagyoknak odafent. De lehet csak engem zavar.
  9. Pénzt vinnék v1-ről és eldorol florira. V1-ről kb 4 milliót,eldorol 1.5et.

    Pénzt vinnék v1-ről és eldorol florira. V1-ről kb 4 milliót,eldorol 1.5et.
  10. Kérdések és válaszok

    Offként talán még be is regisztrálnék :D
  11. Kibeszélő 2.216-os kibeszélő

    Elkészül esetleg a várva várt kasztrework? Vagy az még a tavalyi bejelentés évfordulójára sem lesz készen? (Nem lepődnék meg)
  12. Kibeszélő 2.216-os kibeszélő

    Valóban. Akkor bocsánat,kevertem a halottak napi eventel,mert ott 140k a teljes szett.
  13. Kibeszélő 2.216-os kibeszélő

    Egyébként kérdés,miért lett az eddigi 140.000 szívről 180.000 szívre emelve a teljes ingyenes event szetthez kellő szívek száma a valentin eventen? Konkrétan ahol nem automatizálással nyomtam be napi 3x8 óra munkát,a közelébe sem jutok a szettnek. A 140 ezret még úgy ahogy össze lehetett...
  14. Kibeszélő 2.217-es kibeszélő

    Amúgy felhívnám a figyelmetek hogy tavaly májusban halasztották el a kasztreworkot,hivatalosan azóta egy szót nem hallottunk róla :D Lassan letelik az 1 év is
  15. Ötletek/javaslatok (új)

    De legalább a sz*r még sz*rabb lett
  16. Kibeszélő 2.217-es kibeszélő

    Gondolom nem kell a kasztreworktől tartani a kövi patchben xD
  17. Kibeszélő Valentin-nap 2024

    Szerintem kapjon mindenki ingyen fejlesztett gringo szettet! Peace
  18. Kibeszélő Téli esemény 2024

    Ja az a másik,hogy 60-70 kalandtárgyat dobott nagyon sok embernek betan :D megérős
  19. Kibeszélő Téli esemény 2024

    A beta forumon elég sokan jelezték hogy a droprate elég hitvány. Sikerült rajta emelni,vagy továbbra is telibe van ***va a véleményünk? :D
Fent