Keresési eredmények

  1. Költözési kérdőív

    hiteltelen vagy, szóval neked minden mindegy csak történjék valami, de milyen csodát vársz az iowás karidtól? nem kell nagy jóstehetség hozzá, meg mondom én neked így költözés nélkül is. iowán már senki nem akar veled játszani, elszállt a pb szinted, jó sok munkást elvertél érte, grt. bárhová is...
  2. Költözési kérdőív

    Most komolyan a kákán is csomót keresel? Minek kell szét offolni ezt a topicot? Ám nyugodtan elemezzétek ki a hozzászólásom utolsó betűit is, a lényegen nem változtat, nem támogatom, ennyi!
  3. Költözési kérdőív

    https://prnt.sc/q527qf akkor ezt minek mutogattad, és a szavazók sem olyan nagy részvétellel voltak 160-184 db szavazat. Értem, újra próbálod. Sok sikert hozzá! Válaszom akkor is az: nem támogatom!
  4. Költözési kérdőív

    ...mert veled nem? azért nem írnak ide többen, mert a nemmel szavazókat megszóljátok, az itt szóba sem kerülhet lehetőség, csak az igen :/ bocsáss meg akkor igennel szavazok..., ja NEM! Csinálhattok kérdőívet a válaszom: Nem támogatom
  5. Költözési kérdőív

    A topic nyitás ezzel kezdődik...
  6. Költözési kérdőív

    Nem támogatom! A kérdőívvel nem is találkoztam, így számomra hiteltelen az eredménye is. Azért mert van pár nagy hangú ember akik kitalálták, hogy világokat kell eltörölni, még nem a többség hangja. Költöztem már, nincs benne semmi érdekes. Az új hely már nem olyan mint a régi, elveszti...
Fent