Keresési eredmények

  1. nemesis t-type

    Kibeszélő Aratási idő és párbaj mini-esemény

    öhm nemtudom ide tartozik e de hogy lehet megszerválni a 4 véres ruhadarabot ??
  2. nemesis t-type

    2020 Labdába rejtett kincs

    9-es labda a tippem
  3. nemesis t-type

    Kibeszélő Szerver zárás: Buffalo

    Hát a V1 mellett döntöttem,a buffalos ismik ott küldhetnek barátfelkérést :) Ja és köszi a válaszokat az elözöre :)
  4. nemesis t-type

    Kibeszélő Szerver zárás: Buffalo

    csumi :) szeretem ezt a szerót :) de mivel muszáj lépni a 3 közül mejik a jobb világ ?
  5. nemesis t-type

    Általános beszélgetés a JÁTÉKkal kapcsolatban

    na bevettem ezt a párbajszint csökkentő izét ,kivi leszek hogy mi lessz,lehet most páran bepárbajoznak :D :D amugy sztem nem rossz cuccmsok kalandnál jól jöhet a párbajszint csökkentés :)
  6. nemesis t-type

    Kérdések és válaszok

    Üért van az hogy Buffalon leheetlen játszani a tombstone lerohanásával ? Hiába várok,sehol semmi.... pár kalandnál ez a feladat,de nemtudom lezárni ez miatt
  7. nemesis t-type

    Kibeszélő Téli Esemény

    nekem a köfejtés vált be az adogassa őket
  8. nemesis t-type

    Kibeszélő Téli Esemény

    Hát a jégcsapot nemigen adja :/
  9. nemesis t-type

    Kérdések és válaszok

    köszi mindkettötöknek :) igen a kalandosztót kerestem :)
  10. nemesis t-type

    Kérdések és válaszok

    üdv :) az lenne a kérdésem hogy az ünnepi szellem merre található? mert eddig nem sikerült megtalálnom
  11. nemesis t-type

    Kérdések és válaszok

    most beléptem :)
  12. nemesis t-type

    Kérdések és válaszok

    óóó nagyon kösziii :)
  13. nemesis t-type

    Kérdések és válaszok

    kérdezném hogy csinálom a tavaszi tojásvadászatot. hiába csinálom a 15 mp-es melokat,amiket ir a tv calc,nem adja be a husvéti festett tojást,elvileg 5 db kell belöle,és csináltam mnd az 5 feladatot amit irt a segitség de semmi,már kétszer fullra töltöttem az energiám... valami tipp esetleg?
  14. nemesis t-type

    Kérdések és válaszok

    köszi:) én senkire nem tettem fejpénz,és valszeg az volt a baj h simán begyüjtötem mások által felrakott fejpénzt:censored:
  15. nemesis t-type

    Kérdések és válaszok

    help üdv :D én ebben akadtam el,ebbe kellene egy kis help: Crystal Town külvárosa Hát tényleg üldöz téged a rossz szerencse. Ez már a második alkalom, hogy elveszted a pénzt, ami a pókerbajnoksághoz kell. Nem találod meg a rablókat a külvárosban, a seriffhez benézni meg túl sok idő...
Fent