The West Forum HU

Lacx
Lacx
Kedves .XelioX.!
Maga nagyon kíváncsi, de igen, lesz róla információ hamarosan! Sajnos többet nem mondhatok!
Üdv,
Klar
Lacx
Lacx
Ja bocsi rossz acc na már mindegy
Gerry Soprano
Minek akarsz te állandóan beszámolót? Úgyis kiderül minden a maga idejében. Amúgy meg visszasírjuk még mi a 150-es szintet… :P
Lacx
Lacx
Én csak az új munkákat várom, kíváncsi leszek milyen lesz az új keris értéke. Sebzés magas szinten káosz lesz.
.XelioX.
Igen Gerry, ettől félek én is.
Klar
Klar
Szia! Az eddigiek alapján mindenki láthatja, hogy az ígérgetés nem feltétlenül vezet sok jóra, amint lehet róla közzétenni információt, úgy ezer örömmel megtesszük ezt, viszont addig ezen kérésedet nem teljesíthetjük.
.XelioX.
De én nem azt kérdeztem, hogy mi a helyzet a frissítéssel, hanem azt, hogy nagyjából mikor tehettek közre érdemi információt ezzel kapcsolatban?
Klar
Klar
Az előző válaszom szerintem erre a kérdésedre is érvényes, ha most megígérnék/kitűznék egy időpontot, amikor megosztjuk ennek bejelentőjét és nem teljesül rajtam kívül álló okok végett, akkor az ígéretem felháborodást/elégedetlenséget válthatna ki. Így, hogy már eltelt több, mint két év a videó közzététele óta, akkor x nap/hét/hónap már nem nyom a latba.
.XelioX.
Magyarán még hegesztik, mert egy bughalmaz, és fogalmad sincs, hogy mikor lehetséges egyáltalán azt mondani rá, hogy készen van. Köszönöm!
Klar
Klar
Nem, nem ezt mondtam. Azt, hogy felesleges megígérnem azt, hogy mikor fogjuk közzétenni ennek bejelentőjét.
.XelioX.
De senki sem kért tőled ígérgetést, csak egy nagyjábóli időpontot, feltételes módban, amit viszont nem tudsz mondani, tehát, vissza is kanyarodtunk az előző kommentemre.
Klar
Klar
Nem jutunk egyről a kettőre, megvan a konkrét tervezett időpontja a bevezetésének, melyről lesz bejelentés, amint lehet róla közzétenni egy ilyet.
Fent