The West Forum HU

Lacx
Lacx
Transzszibériai vasútvonal
senki600
senki600
Kiegészítés: maradjunk országhatáron belül, és iskola nem opció
Kenneth G
Kenneth G
miskolc-tornanádaska
fehérgyarmat-zajta
vác-ipolytarnóc
Kenneth G
Kenneth G
ha szeretnél buszozni és szép tájat is látni, meg kulturálisan színesfémekhez vonzódó embereket, eger-szilvásvárad-ózd-miskolc
Lacx
Lacx
szerencs - miskolc személyvonat (ne IC legyen) is teli van érdekes emberekkel :)
senki600
senki600
Buszozni nem akarok, tavaly letudtam helybe, elektromos busz próbán, többi tervbe van, bár lenne nekem egy projektem, amire megkaptam a Szabad a vonatnál alkalmazható legnagyobb sebességgel. jelzést (egy zöld a jelző főlapján), szóval a program megvan, ha kell mellékes felhívom a vasutat
senki600
senki600
Szerencs-Miskolc vonalat személyvonattal megjártam párszor, tapasztaltam én is aranyosat egy októberi estén, talán lesz most is vmi aranyos, csak ne minket találjon be (bár aki vasutasba van, nem bántják)
Kenneth G
Kenneth G
1x közlekedtem személyvonattal, nem volt gáz akkor, de nyilván egy ercsi-szintű társaságot tudok elképzelni hosszabb távon

békéscsaba-újszeged
pécs-sopron egybe
pápa-csorna (ezt majd egyszer megint be akarom járni [egyed-rábacsanak épületét mikor bontották?])
Kenneth G
Kenneth G
de am chuck norris bejárta ma a 150-es vonalat kelebiáig
senki600
senki600
Pápa-Csorna pénteki terv (ha addig nem változik, egy 36-30-17-20-10-11-es vonali körrel egybe), Pécs-Sopron egyben már 1 éve nem lehetséges, megszűnt a soproni vonat (és több részletbe meg is volt már), Csaba-Újszeged egybe szintén nem lehet már, és csak 2 napba fér már bele, egyébként tavaly nyár végén megvolt
Kenneth G
Kenneth G
mezőhegyes-újszeged halálra van ítélve
vagy készülnek a tram-trainre
Fent