Kibeszélő 2.214-es kibeszélő

Finish94

Active Member
Off :
Üdvözletem!

Nemsokára kezdődik a "Winter event 2024" amiben hópelyheket lehet találni munkával.
Azt szeretném kérni hogy csökkentsék le a kalandtárgyak 10,54%-os nyitási esélyt 2,54 vagy kevesebb %-ra és növejék a többi tárgy %-át.
A kalandtárgyak piacon és kötvényért is meglehet venni, ezáltal irracionálisan magas a a kalandtermékek nyitási esélye .
Azért írtam ide mert nincs bejelentés az eventről, ezáltal van idő változtatni rajta.

Üdv :Finish
 

Mr. T.

THE DEVIL
Azért írtam ide mert nincs bejelentés az eventről, ezáltal van idő változtatni rajta.

tekintve, h a teszt uni után szoktuk megkapni az eventeket kb egy héttel..

a kalandtárgyakat UP Shopban meg tudod venni..

1706303953853.png

de a piacolható is..

1706304025385.png

szóval, nem értem a hozzászólásod egy részét..

ez mindig is így volt, miért gondolod, h változtatnának rajta..?
 

Etheryon

Veteran Member
Speed győztes 2022
tekintve, h a teszt uni után szoktuk megkapni az eventeket kb egy héttel..

a kalandtárgyakat UP Shopban meg tudod venni..

4777 bővítmény megtekintése

de a piacolható is..

4778 bővítmény megtekintése

szóval, nem értem a hozzászólásod egy részét..

ez mindig is így volt, miért gondolod, h változtatnának rajta..?
A probléma nem ezzel van, hanem a kacatok nagy %ban való eshetősége. 100ból ha 10%on dobja ezeket akkor 50 ilyen kacat lesz belőle, ami mehet is bajszosnak. Tekintve hogy nem szoktak olyan könnyen esni ezek a tárgyak 15 secezéssel sem, annyira nem jó arány.
 

Mr. T.

THE DEVIL
A probléma nem ezzel van, hanem a kacatok nagy %ban való eshetősége. 100ból ha 10%on dobja ezeket akkor 50 ilyen kacat lesz belőle, ami mehet is bajszosnak. Tekintve hogy nem szoktak olyan könnyen esni ezek a tárgyak 15 secezéssel sem, annyira nem jó arány.

ennyi erővel nekem több, mint a fele kacat, de másnak meg ezek jól fognak jönni.. nem lehet mindig-mindenkinek jó, Te is tudod.. :)
 

kisrigi

Active Member
kivancsi vagyok mit csinalsz a 12. waupee nyomaval egy olyan szerveren, ahol halott a piac, halott az egesz szerver, a maradek 50 ember aki jatszik is tele van mar a szaros nyomokkal.
segitek, eladod a fenebe, mert semmire se mesz vele.
imadom ezt a fake pozitivizmust, itt mindig van valaki akinek pont az ellentettje jo, csak azert, hogy legyen egy kivulallo akinek a szar a jo.
barmennyiszer elobb valasztok barmilyen buffot/felszerelest/kotvenyt,barmit, mint a 35. felesleges kalandtargyat
 

Etheryon

Veteran Member
Speed győztes 2022
ennyi erővel nekem több, mint a fele kacat, de másnak meg ezek jól fognak jönni.. nem lehet mindig-mindenkinek jó, Te is tudod.. :)
Nos ők , ahogy Finish is írta, be tudnák szerezni a shopból vagy a piacról :3
Vagy ha mondjuk kötvény esik nagyobb eséllyel, de nincs meg egy kacat, meg is tudod belőle venni.
 

Finish94

Active Member
szóval, nem értem a hozzászólásod egy részét..
azon problémázok hogy ami megtalálható UPshopban és piacon azt miért kell ilyen magas százalékkal adnia.
ez mindig is így volt, miért gondolod, h változtatnának rajta..?

Ebből a mondatból volt kollégám jutott eszembe "Évek óta így csinálják nem változtatnak rajta max xarabb lesz".
Érdekesség változtattak az adott dolgon a munkásoknak jobb lett a cégnek se volt rosszab helyzete.

Béta fórumon írták már ilyen szedősnél , hogy változtassanak de nem változott . Gondoltam megpróbálom magyar szerver fórumon .

Én kérek elnézést .
Szép estét. :)
 

Mr. T.

THE DEVIL
Nem azért de mit csináljunk 40+ kalandtárggyal? Amiből mindenkinek plusz lesz. KACAT

eladod a piacon, hogy más is meg tudja csinálni a kalandot..?

kivancsi vagyok mit csinalsz a 12. waupee nyomaval egy olyan szerveren, ahol halott a piac, halott az egesz szerver, a maradek 50 ember aki jatszik is tele van mar a szaros nyomokkal.

megvárom a következő évet, amikor el tudom használni.. pl nekem a tavalyi nyitásból maradt, amit idén fel tudtam használni..
az, h halott a piac nem újkeletű dolog és nem egyedi..

imadom ezt a fake pozitivizmust, itt mindig van valaki akinek pont az ellentettje jo, csak azert, hogy legyen egy kivulallo akinek a szar a jo.
barmennyiszer elobb valasztok barmilyen buffot/felszerelest/kotvenyt,barmit, mint a 35. felesleges kalandtargyat

ohh, látszik, hogy még nem régóta fórumozol.. hozzászokhattál volna már.. :P
( bár pont nem olyan vagyok, amilyen leírtál, de tudom, h ez jöhetett le az írásomból.. )

azon problémázok hogy ami megtalálható UPshopban és piacon azt miért kell ilyen magas százalékkal adnia.

furcsa lesz / lehet, amit most fogok írni: mert nem érdeke az Inno-nak, h Te / bárki más jól járj.. ennyi- és nem több.. s igen, ezért nem fognak változtatni a százalékokon.. mert azzal Te / bárki más jár / járna jól.. kérhetsz változást / változtatást, de a "bevált" dolgokon nem fognak..

Ebből a mondatból volt kollégám jutott eszembe "Évek óta így csinálják nem változtatnak rajta max xarabb lesz".
Érdekesség változtattak az adott dolgon a munkásoknak jobb lett a cégnek se volt rosszab helyzete.

a való élet más.. ott a cég felfogta, h ha a munkásoknak jobb lesz, akkor jobban fognak a cég mellett lenni az emberek és nem hagyják ott..

Béta fórumon írták már ilyen szedősnél , hogy változtassanak de nem változott . Gondoltam megpróbálom magyar szerver fórumon .

a Béta fórum szerintem nagyobb hangsúlyt kap, mint a magyar függetlenül attól, h Csirke milyen státuszban van itt + ott is..

---

egyetértek egyébként Veled Finish..
 

ChickenMcGuy

Community Manager
The West Csapat
Community Manager
Off :
Üdvözletem!

Nemsokára kezdődik a "Winter event 2024" amiben hópelyheket lehet találni munkával.
Azt szeretném kérni hogy csökkentsék le a kalandtárgyak 10,54%-os nyitási esélyt 2,54 vagy kevesebb %-ra és növejék a többi tárgy %-át.
A kalandtárgyak piacon és kötvényért is meglehet venni, ezáltal irracionálisan magas a a kalandtermékek nyitási esélye .
Azért írtam ide mert nincs bejelentés az eventről, ezáltal van idő változtatni rajta.

Üdv :Finish

Részünkről ismételten továbbítjuk az ezzel kapcsolatos meglátásaitokat, mi is örülnénk neki, ha több, számotokra értékesebb tárgyak lennének benne :) Viszont most nem valószínű, hogy lesz változtatás, hiszen a frissítés már tartalmazni fogja az eseményünket, de reméljük a legközelebbi során figyelembe veszik majd.
 
Fent