Kibeszélő Ünnepi Speed 2023

apabarat

Well-Known Member
Én azt gondolom, hogy minden ember maga rendelkezik az (szabad) idejével. Más és más hobbink van. Van akinek egy van akinek több. Valaki sportol és évente egyszer-kétszer elmegy egy több hetes edzőtáborba, ahol mást sem csinál csak eszik, edz és alszik. Van aki elmegy nyaralni és két hétig sütteti a hasát és koktélokat szürcsöl.

Miért kell “szánni” azt akinek esetleg megér a szabadidejében, ad abszurd, szabadságot kivenni, hogy egy igen ritka szett darabból pár darabot megszerezzen? Miért kell froclizni a másikat? Oda mész egy élsportolóhoz és felteszed neki is ezt a kérdést hogy “durva , hogy tényleg vannak olyanok akik napi szinten képesek ilyesmire áldozni idejüket”?
Miért nem lehet elismeréssel adózni egy ilyen teljesítmény előtt, ami már túl mutat egy kicsit a játékon. Mert az biztos hogy nyomni a speedet több hétig, nem mindig élmény, de a lehetőség, hogy szerezhet olyan itemeket, mely rögért nem vásárolható meg, az megadja a motivációt ehhez. Igen, nekik volt ehhez kitartásuk, neked meg nem. De, hogy az, ami neked nem megy, másnak meg igen, és ezt úgy állítod be, mintha ők szenvednének defektusba, nem helyes és tulajdonképpen rólad többet árul el, mint róluk.

Kettő győztesről tudom mivel foglalkozik a való életben és bizton állítom, ahol tartanak az életben azt annak a kitartásnak köszönhetik, aminek segítségével meg tudták nyerni ezt a speedet.

Szóval ez úton is gratulálok a győzteseknek és azoknak, akik becsülettel végig tolták ezt az eseményt!
Nem kitartásról van szó hanem , hogy semmi haszna . Hogy miért?
Vegyük pld ha gringo fegyverszettet kér valaki lassan használni se tudja hiszen nincs kivel erődharcolni. Vannak világok ahol egy kis erődre nem gyűl össze annyi játékos. De persze csak én vagyok negativ hiszen ez nagy nyeremény hosszú napok verejtékes munkája .
Persze én nem is szeretnék kitartani hiszen több mint 10 éve játszom és ahogy alakulnak a dolgok nem reménykedek már benne hogy lehet ez a játék tényleg szórakoztató .
Azt meg hogy valaki napi szinten órákat végig 15/s az tényleg kitartás biztos hasznosabb időtöltése nincs vagy valami családi program hogy sorba óránkét váltják egymást :D . De nem folytatom a semmit hiszen mindenki más szemszögből nézi a dolgot szóval kinek mi éri meg.
Új világot a népnek !
 

Titanilla

Veteran Member
Nem kitartásról van szó hanem , hogy semmi haszna . Hogy miért?
Vegyük pld ha gringo fegyverszettet kér valaki lassan használni se tudja hiszen nincs kivel erődharcolni. Vannak világok ahol egy kis erődre nem gyűl össze annyi játékos. De persze csak én vagyok negativ hiszen ez nagy nyeremény hosszú napok verejtékes munkája .
Persze én nem is szeretnék kitartani hiszen több mint 10 éve játszom és ahogy alakulnak a dolgok nem reménykedek már benne hogy lehet ez a játék tényleg szórakoztató .
Azt meg hogy valaki napi szinten órákat végig 15/s az tényleg kitartás biztos hasznosabb időtöltése nincs vagy valami családi program hogy sorba óránkét váltják egymást :D . De nem folytatom a semmit hiszen mindenki más szemszögből nézi a dolgot szóval kinek mi éri meg.
Új világot a népnek !
Számomra a speed a társaságról szól. Én sosem a nyereményért megyek, mert képtelen vagyok 10 percnél tovább egyfolytában kattingatni. Több olyan játékos van, akivel ilyenkor találkozok, mert nincs közös világunk, és ha jó társaság gyűlik össze (és általában igen), akkor kellemesen csevegünk, mikozben nyomjuk/ják a 15 mp-s munkát.
 
Fent