Általános beszélgetés a JÁTÉKkal kapcsolatban

Vaimo

Veteran Member
Mire jó a tütü?

moRWkNd.png


:D



http://prntscr.com/lp6l9t

:p:D:cool:
 

DeletedUser8504

Vendég
Ha tütüben a szívósságot negatív előjellel tudod tartani, akkor a téged ért ütőerős sebzés is előjelet vált, a párbajképlet miatt.
(nem igaz :D)
 

DeletedUser17150

Vendég
Hali!

A nagyközönséghez szólnék most egy kis közvélemény kutatás keretén belül. Tehát, város/szövi választás esetén milyen szempontokat vesztek figyelembe, mik azok a tényezők, ami alapján választotok egy-egy várost vagy szövetséget? Esetleg, valakit zavar az, ha egy szöviben több kisebb létszámú város van, vagy ez teljesen lényegtelen?

A válaszokat előre is köszi.
 

krcsirke

el pollo diablo
Bétán volt frissítés, elindult a "Egy pulyka Grinchnek" ismételhető kaland, már a ládája adja az idei év karácsonyi táskáját, igaz eddig nem találkoztam olyannal, aki az új szettet nyitotta volna belőle. Illetve eredményeknél úgy látszik, lesz egy új kalandunk karácsonyra. Ha lesz róla bővebben hír, szerkesztem majd a bejegyzésemet.
 

DeletedUser17850

Vendég
Bétán volt frissítés, elindult a "Egy pulyka Grinchnek" ismételhető kaland, már a ládája adja az idei év karácsonyi táskáját, igaz eddig nem találkoztam olyannal, aki az új szettet nyitotta volna belőle. Illetve eredményeknél úgy látszik, lesz egy új kalandunk karácsonyra. Ha lesz róla bővebben hír, szerkesztem majd a bejegyzésemet.


Az eredmény címe nem más mint: "Tökfej" :D
https://prnt.sc/lt3jg2
 

DeletedUser17483

Vendég
csirke, tudsz valamit arról, hogy miért nincs 18as halottak napi láda a shopban?.... tárgyként van, csak venni nem lehet......
 

krcsirke

el pollo diablo
csirke, tudsz valamit arról, hogy miért nincs 18as halottak napi láda a shopban?.... tárgyként van, csak venni nem lehet......

Leones azt írta, nem része az ünnepi kiárúsításnak...
18as zsákban sincs egy darab sem ugyanennek az indoka miatt...
Reméljük meggondolják magukat, elég sokan írnak most fórumra panaszt, reméljük elég is lesz. Ezenkívül remélhetőleg hogy ez az állapot csak bétán marad így, illetve van egy szabad fejlesztő, aki hozzátudja adni a halottak napi tárgyakat még a jövőheti frissítés előtt.
 

krcsirke

el pollo diablo
Jelenlegi állás a Halottak napi cuccok terén az alábbi:
Karácsonyi kiárusítás jövőhéten fog érkezni hozzánk várhatóan, egészen január 10-ig.
Jelenlegi hivatalos pont az alábbi: Az elmúlt két évben véletlenül kerültek bele a halottak napi cuccok az adott év karácsonyi táskába, idén most "javítva" lett. Emellett túl korainak vélik, hogy betegyék őket most. Hogy mikor nem lesznek túl koraiak? Várhatóan decemberben.
Szóval, aki akar halottak napi cuccot, jelen állás szerint piac maradt, mint egyedüli lehetőség jövő decemberig. Persze, várjuk ki mi lesz a vége, január 10. még messze van, van kb egy hetünk mire ideér az event, reméljük addigra rájönnek, hogy nem erre számított bárki is, hogy a halottak napi cucc nem lesz karácsonykor bent.
 

DeletedUser17605

Vendég
Lehet nekem is javitanom kellene par dolgon a jatekot illetoen... Az elmult ket evben veletlenul koltottem rogre, lehet javitani kellene ezen a hiban... :)

De inkabb az elmult ket evben veletlenul jatszottam, es lassan ezen is javitani fogok ha igy haladnak a dolgok.

Es itt most nem feltetlenul azzal van baj, hogy par cucc nem kerul ujra be a jatekba. Sokkal inkabb azzal, hogy egesz egszeruen unalmas lett az egesz... Semmi uj, csak neha-neha egy kalandsor, amit altalaban 1-2 nap alatt megcsinalunk. Na meg a rengeteg szett. Megveszem az egyiket, meg meg sem jegyeztem a nevet mar megint azt veszem eszre, hogy itt a kovetkezo. En megmondom oszinten, hogy nagyon remenykedtem, hogy a 3.0 utos lesz. Aztan nemreg lattam, hogy beigazolodott amit mondtam korabban, hogy csak egy hibajavitas lesz majd, esetleg egy uj kaland... Csak hat ugye az a legnagyobb baj, hogy egy majdnem halott vilagon 150-eskent, kalandok nelkul, eredmenyek jo reszevel kesz nem igen tud mit csinalni az ember.

Na szoval ha valaki tud valami jo jatekot az hawaiion megtalal :)
 

DeletedUser17843

Vendég
Eddig tartották magukat, bétán beletették a halottak napi ládát a shopba, és a táskába a halottak napi cuccokat.
Sziasztok!

Valóban, ugyan eltartott egy kis ideig, de a nemzetközi összefogás végre elérte a fejlesztőket is :) Idén karácsonykor is megvásárolható a 2018-as halottak napi láda, valamint a szett darabok is megtalálhatóak lesznek a zsákban.
 

krcsirke

el pollo diablo
Sziasztok!

Valóban, ugyan eltartott egy kis ideig, de a nemzetközi összefogás végre elérte a fejlesztőket is :) Idén karácsonykor is megvásárolható a 2018-as halottak napi láda, valamint a szett darabok is megtalálhatóak lesznek a zsákban.

Ha már így összefogtunk, kívánjunk együtt a fejlesztőknek elég szabadidőt ahhoz, hogy legyen idejük játszani egy kicsit a westtel, mert olykor úgy tűnik, hogy a karaktereik felett már "dögkeselyűk" köröznek, oly régen léptek be :D
Lehet utána jobban átgondolnák egy-két döntésüket :)
 
Fent