Játék hibák

DeletedUser17053

Vendég
A sima és a Fényes Arany puskánál sem számítódik bele mpi-nél a +Támadás/Védekezés bónusz, ami szerintem egy óriási hiba.
Szépen néz ki az új Aranypusi bónja,de ha igazából ott sincs úgy kicsit átverésnek érzem ;)
 

Old Mustáros Kéz

Veteran Member
Ahoy,
nem tudom mennyire "hiba", de Iowa hírességek csarnokában Rönk is benne van. (150es szint,5.)
Nem akarom vitatni az érdemeit, de gyanítom nem ő volt ott az 5. ember, aki felhúzta magát 150re :)
 

DeletedUser17852

Vendég
Heló, a Hegyi farmer vödre kövekkel sebzése nem kap bónuszt a szintek után, 140-es szinten is 10-20 alapsebzést oszt az ellefélnek.
 

Old Mustáros Kéz

Veteran Member
A ládákra az van írva, hogy az előző Októberfest eseményről származó cuccot lehet belőle nyitni. De sokkal régebbieket is lehet :D
Számomra amikor elolvastam úgy jött le, hogy tavalyi, de lehet én értelmezek valamit nagyon félre! :)
 

DeletedUser17843

Vendég
A ládákra az van írva, hogy az előző Októberfest eseményről származó cuccot lehet belőle nyitni. De sokkal régebbieket is lehet :D
Számomra amikor elolvastam úgy jött le, hogy tavalyi, de lehet én értelmezek valamit nagyon félre! :)
Igen lehet magyarul úgy jobban hangzana, hogy "az előző Oktoberfest eseményekről" , de ez tipikusan az a fajta "hiba" amit, ha 15x küldünk be, akkor se lesz javítva, mert voltaképp nem hibás, csak hiányos :D
 

DeletedUser17843

Vendég
Sziasztok!

Több világon előfordult, hogy az új admin karakterek bekerültek a hírességek csarnokába. Ezt a hibát jeleztük, a későbbiekben várható a javítása, addig is megértéseteket és türelmeteket kérjük!
 

Krisztoph Snow

Író
The West Csapat
Game Master
Wiki szerkesztő
Like Master
Most mondjátok csak nekem, hogy nem bug az acélkazetta az eventben... :)

Mindjárt fejre is állok és........... :P a többit csak sejthetitek :D

Mert ezt egyszerűjjen én nem hisszem el, hogy nem veszitek észre vagy csak tényleg ennyire a pénzre mennek rá kedves fejlesztőink és a játékosi érdekkel, mit sem törődtök ? ;)

U.I. :
Szerintem vizsgáljátok át nyugodtan a west ezen részét, hátha, mégis kiderül a dolgotokról, hogy netán bug lehet... mondjuk nem akkora bociság, mint amekkorának tűnik.......... :)
 

DeletedUser17603

Vendég
Hali

Nem tudom mennyire tartozik a játék hibáihoz, de a fórumról hiányzik a magányos lovas lószettje.Mind a tárgy adatbázisból mint a szettek kzül.
 
Fent