Kérdések és válaszok

deluigi

Well-Known Member
óó semmi személyeskedésről nincs szó
Akinek magas a pb szintje én támadom

ezzel egyetlen gondom van csak
miert nem csinalod a masik 9 vilag barmelyiken?
mi a szabalyok szerint fegyverek nelkul jatszunk, erre te rankjossz es KO-zol fegyverrel (anelkul hogy reszt vennel a jatekban)
ha volna benned egy kis erzes, elmennel mas vilagokra parbajozni (talalsz ott is munkasokat) es itt pedig hagynad a jatszani akarokat a szabalyok szerint jatszani...
 

DeletedUser17448

Vendég
ha rakétára gondolsz, akkor tegnap vagy tegnap elött volt, ha jól tudom ...

Akkor viszont az inno eléggé maga ellen dolgozik, ha nagy titokban van rögvásárlási akció, és észre sem lehet venni. Hiszen ilyenkor nőne meg a vásárlások száma :D Vagy egyesek rossz munkát végeznek :D
 

DeletedUser17483

Vendég
Akkor viszont az inno eléggé maga ellen dolgozik, ha nagy titokban van rögvásárlási akció, és észre sem lehet venni. Hiszen ilyenkor nőne meg a vásárlások száma :D Vagy egyesek rossz munkát végeznek :D


hát, eldóra ritkán lépek fel, most csak úgy felnéztem, és kiírta hogy van
(de mivel nem veszek sose rögöt, többi világon nem néztem)
 

Nationalelf

Well-Known Member
ezzel egyetlen gondom van csak
miert nem csinalod a masik 9 vilag barmelyiken?
mi a szabalyok szerint fegyverek nelkul jatszunk, erre te rankjossz es KO-zol fegyverrel (anelkul hogy reszt vennel a jatekban)
ha volna benned egy kis erzes, elmennel mas vilagokra parbajozni (talalsz ott is munkasokat) es itt pedig hagynad a jatszani akarokat a szabalyok szerint jatszani...


Egyetértek teljes mértékben :censored:
 

deluigi

Well-Known Member
Speciális erődharc fegyver: Kő Ha erődharc során nem teszel be fegyvert, akkor kővel fogsz harcolni (Sebzése 50-110). Ezt a tárgyat meg is szerezheted kazettából illetve piacról, de ha beteszed a fegyver helyére, majd lecseréled, akkor NEM KAPOD VISSZA.
 

Kenneth G

Kroki-fan
Speciális erődharc fegyver: Kő Ha erődharc során nem teszel be fegyvert, akkor kővel fogsz harcolni (Sebzése 50-110). Ezt a tárgyat meg is szerezheted kazettából illetve piacról, de ha beteszed a fegyver helyére, majd lecseréled, akkor NEM KAPOD VISSZA.

Melyik kazettából szerezhető?
 

Lacx

2x
Speed győztes 2022
GJ53g.png


Ez is olyan mint a kő :P
 

DeletedUser1965

Vendég
A Fekete kincs kalandban a párbajból szerzett pénz teljesítéséhez csak valódi párbaj jó, npc nem? Nem vagyok városban és az npc-ből szerzett pénzt nem jelenítette meg...
 
Fent