*Wyatt Earp* legutóbbi tartalma

  1. *Wyatt Earp*

    Dumaláda

    Nahh itt a 2024 -es bejegyzés ,és ezúttal folytatom a naplómat ! Az erőharcok Georgia világon kicsit javultak ,naponta mennek a harcok, a támadók rendszeresen kihívják a kis és néha közepes erődöket! Kicsit fáradtak a katonáink, de még tartjuk a szárnyakat,tornyokat amíg lehetséges.Sajnos a...
  2. *Wyatt Earp*

    Kibeszélő Legyen teljes a húsvéti szetted kiárusítás - 2024

    Természetesen úgy gondoltam ,hogy ezáltal ha tudod fejleszteni "mert van miből" nagyobb késztetést érzel hogy érdemes elmenned harcra, mert hasznosabb leszel.MPI re sem azért jár el a 3 as gringós, mert kell neki még tobb pont,hanem azért mert k..a élvezi 8-)
  3. *Wyatt Earp*

    Kibeszélő Legyen teljes a húsvéti szetted kiárusítás - 2024

    Mondjuk lovas szett gördülő tuti ,de nem kéne bedobni fegyveresládát, vagy akár ruhaládát is ? Mert jelenlegi piac nem biztos minden igényt ki fog elégíteni ,meg mondjuk úgy többen jönnének lehet harcra is, és végre olyan termék kerülne ki piacra ami sokak érdeklődését vonzza:cool: ?
  4. *Wyatt Earp*

    Számoljunk el 100.000-ig

    10007
  5. *Wyatt Earp*

    Kibeszélő 2.220-as kibeszélő

    Érdekes szócsavarás, és nem akarom tovább ragozni témát,de kibuggyant .De ha Pedrón akarsz játszani majd ,ha nem lenne csak 5 éves kb Pedrófilia ,mivel nyilván több -így ha ott játszol majd Pedró kúriák lesznek :cool: hatalmas nagy városokkal.
  6. *Wyatt Earp*

    Kibeszélő 2.220-as kibeszélő

    Georgia jövőjéről azért lassan kellene információ-kérlek ne késleltessétek egy ember miatt az ottani költözési lehetőséget ,ha lehetésges! Mentsétek meg azt a kevés "emberhalmazt" aki szeretne mielőbb költözni onnan!! Dánke Sön Pite!
  7. *Wyatt Earp*

    2024 Locsolkodós Vers-eny!

    Wesztes reggelre ébredek Kisebb lett sokkal a méretem Fek kéne nőni már, megpaskolom Önthetek kölnit ,azaz locsolhatok? Nem baj ,ha nem kell a kölni, vagy víz Van puttonyomban egy más mííízzz Kell az a régi avatar, add szépen nekem különben dühbe jövünk ,én és a kis öntözőcsövem ! Élég...
  8. *Wyatt Earp*

    2024 Locsolkodós Vers-eny!

    Enzo :D kész vagyok
  9. *Wyatt Earp*

    2023 Hálaadás-kvízjáték

    Szevasztok! 1./c 2./a 3./b 4./b 5./b 6./a 7./c Boldog Hálaadás napját !A Hálaadás napja
  10. *Wyatt Earp*

    Kibeszélő Tök Faragó Verseny! - kibeszélő

    Ez volt így az első, és egyben utolsó tökfaragó verseny melyben részt vettem !:cool:Egy csöppet lehettetek volna melegszívűbbek nyilván nem a :roll:kötiért raktuk fel!
  11. *Wyatt Earp*

    Kibeszélő 2.210-es kibeszélő

    Gyerekek itt senki meg sem említi ,hogy már lassan egy évtizede a játék motorja nem lett változtatva.Újjításokként-a +munkák ,kalandok pár "kis" fejlesztés etc és ebben kimerült minden újjítás! Egy 2D világban botorkálunk, ahol a" térkép e táj "-maradt a régi világ (kibővítés -új terület -3d...
  12. *Wyatt Earp*

    2023 Tök Faragó Verseny!

    Idén ez így sikerült,remélhetőleg a The West játékot rejtetten észrevettétek ,ha nem jelzem -ez a játékban levő tökszedés munka ! :D Sajnos nappal került lencsevégre, éjszaka világít ,és a tökfej agyát is ki lehet szedni ,hogy ne csak sötétség legyen!
  13. *Wyatt Earp*

    Dumaláda

    Csak azért írok be - Legyen 2023-as bejegyzés ! :D:whistle: Érdeklődés support felé- Lesz várható költözés Georgia világról?
  14. *Wyatt Earp*

    2023 2023 - Függetlenség napi játék

    Világ:Geogia Szettötletem :párbajos Fő képességek:űtőerő,Lövés További képességek:kitérés,szívóság,célzás,életerő Bónusz:életerő Bandák szétverése munkához legjobb szett
  15. *Wyatt Earp*

    X. Játék

Fent