The West Lady legutóbbi tartalma

  1. The West Lady

    Kibeszélő Vadnyugati Péntek 2020

    Sziasztok! Én J. Cortina szettje -jét hiányolom. Ha benn lenne azonnal megvenném aranyártól függetlenül ;)
  2. The West Lady

    Továbbítva A The West végének megakadályozása, avagy az új világokról való szavazása.

    Szia! Közeledik az egy éves évforduló! Nekem most sem változott a véleményem. Igaz a munkámból kifolyólag kissé kevesebbet vagyok a szerveren legalábbis a magyar szervereken. Változások az én életemben is voltak mint a házasság és nagyobb felelőségű munkakör amiben már nem csak magam munkájáért...
  3. The West Lady

    2020 Kívánságlista!

    Sziasztok! Hát ennek tényleg örülnék ;) ! Minden esetre köszi a lehetőséget akár nyerek akár nem :).
  4. The West Lady

    Kocsma

    Sziasztok! Szerintem jó ötlet volt ez az új szerver. Nem mindenki szeret olyan szerveren kezdeni ahol már teli van nagy szintű játékosokkal. Itt legalább az új kezdő játékosok is kibontakozhatnak és nagyobb kedvvel regisztrálhatnak a játékra. Kívánok sok kellemes percet az új szerver játékosainak.
  5. The West Lady

    2020 12 éves a The West! - Nosztalgia

    Kicsit nehezen fogtam hozzá, hogy ide írjak mivel nem érdekel a kitűzött jutalom. Hogy még is miért írok annak oka, hogy végre egy olyan téma ami már rég esedékes ezen a fórumon. Azt viszont sajnálom, miképp jutalmat kellett kitűzni, hogy ide is írjonak. De jöjjön az én kis történetem... Én...
  6. The West Lady

    Kibeszélő Új világ: L...

    Labsal
  7. The West Lady

    Játék hibák

    Javítottátok? Mert hogy 5 perce először jól fut. Akkor még is meglett a hiba :) Gratulálok gyorsak voltatok :) Köszönöm így nem kell kínlódnom :)
  8. The West Lady

    Játék hibák

    Lefuttattam zárt steril környezetbe a teljesen tiszta mindentől mentes chrome böngésző -t és úgy rendesen hiba nélkül kiadta a Faszén képét. mivel én egyszerre több tucat progit és több tucat ablakot használok a böngészőben lehet hogy valamelyik beleszól. Beszéltem az egyik kollégámmal és az ő...
  9. The West Lady

    Játék hibák

    Már elég régi hiba ha a FASZÉN ID kódját beírom oda ahol megjeleníthető lenne Pl: chat akkor ez jelenik meg a FASZÉN képe helyett : lyre néhány munkánál nagy szükséged lesz.</span></p><br><br><div class="inventory_popup_prices"><span class="inventory_popup_trader_price_buy"><span...
  10. The West Lady

    Holnaptól Dubajban leszek Augusztus végéig. :D

    Holnaptól Dubajban leszek Augusztus végéig. :D
  11. The West Lady

    Piac - Eladok

    Ezekből minden eladó ami piacolható és nem szett ;)! : http://tw-db.info/?strana=invent&x=231d8762569423d4ef6b688af96122a17d67d62b
  12. The West Lady

    Piac - Veszek

    Vennék [Serpenyő] Kovács [Kulacs] Istálómester [Kés] Kovács [Világító lőszer] Sarlatán [Mézprés] Kovács [Habanero chili] Található:Vadvízi szállítás [Vágódeszka] Istálómester [Acél] Kovács [Párlat] Sarlatán
  13. The West Lady

    Kocsma

    E kocsma kentuckyn van és az a fő szerverem ahogy írtam,továbbá ez nem levél hanem hozzászóllás, tehát oda vonatkozott a tortaküldésem. Nem írtam hogy egyházi esküvőt tartunk és azt sem hogy Magyarországon. De azért köszönöm szépen a jókívánságaid! Jókívánság? Hm.. Hát biztos az is van a...
  14. The West Lady

    Kocsma

    Köszike, az infót kár hogy nem olvastad amit írtam vagy csak nem értetted.
  15. The West Lady

    Kocsma

Fent