Rák16-V2 legutóbbi tartalma

  1. Rák16-V2

    XI. Játék

    .
  2. Rák16-V2

    X. Játék

    24
  3. Rák16-V2

    IX. Játék

    A2, B3, C1
  4. Rák16-V2

    VIII. Játék

    Rég volt már
  5. Rák16-V2

    VII. Játék

    Szűrhető terméklista, külön felszerelés párbajhoz és erődharcokhoz. Teljes körű erődharc fejlesztés!
  6. Rák16-V2

    VI. Játék

    2008 A The West jelölve lett a "Browsergame of the Year" díjra. 2009 Elindult az első Publikus BÉTA szervere a The West-nek. 2010 NPC-Párbajok funkció megérkezett a The West-be. 2011 Új avatar generátor (Karakter létrehozása) fejlesztés bekerült a játékba. 2012 Az Union Pacific bolt...
  7. Rák16-V2

    V. Játék

    1. Kitérés 2. Nevada 3. Kovács
  8. Rák16-V2

    IV. Játék

    200 Csütörtök Speed Szerver 300 Hétfő Őrült szettek 400 Kedd Férfiak napja 500 Szerda Hobbik 600 Péntek The West Találkozó
  9. Rák16-V2

    III. Játék

    A- Henry Walker B- A Wogon törzsfőnök C- Waupee D- Maria Roalstad E- Heisenzwerg F- Peter Hirst G- John Fitzburn H- Belle Star
  10. Rák16-V2

    II. Játék

    Mivel nincs sütési tudásom, kovácsnak tanultam helyette, vasból és fémből nehéz ehető tortát készíteni, viszont két éve megajándékoztatok a 13. születésnapi tortával és még nem fogyasztottam el, szóval arra gondoltam lecserélem a számozott gyertyákat, meglocsolnám egy kis Vodkával és adnék...
  11. Rák16-V2

    I. Játék

    Nem mindenhol sikerült a falak között maradni, de azért próbálkoztam :D
  12. Rák16-V2

    Költözési kérdőív

    Támogatom, mert azt se értem miért nincs még bevezetve, halnak le a szerverek szép lassan.
  13. Rák16-V2

    Ötletek/javaslatok (új)

    Nem annyira kapcsolódik ide, de amúgy csak én nem értem, hogy az MPI-ben miért a Bal kezes fegyvert használjuk? szerintem nagy előrelépés lehetne ha mindhárom fegyvert lehetne használni (lőfegyver, ütőfegyver és a puska), csak annyit kéne beállítani, hogy melyik milyen távolságból aktiválódna...
  14. Rák16-V2

    Ötletek/javaslatok (új)

    Támogatom Krisztoph felvetését és Pachee kiegészítését.
  15. Rák16-V2

    Kérdések és válaszok

    Nekem gyorsan szoktak válaszolni, bár én csak egyszerű ügyekbe írok. Volt, hogy 1-2 órán belül, de maximum 1 nap múlva kapok választ, néha haszontalan a válaszuk, de sokszor sokat segítettek.
Fent