Ötletek/javaslatok (új)

Rák16-V2

Active Member
MPI-ben a sebzést át kéne alakítani százalékosra, mert jelenleg egy húszas játékos egy lövéssel megölhető.
Kb. úgy kéne, mint egy kicsi épesbe lövünk erődharcon.

Nem annyira kapcsolódik ide, de amúgy csak én nem értem, hogy az MPI-ben miért a Bal kezes fegyvert használjuk? szerintem nagy előrelépés lehetne ha mindhárom fegyvert lehetne használni (lőfegyver, ütőfegyver és a puska), csak annyit kéne beállítani, hogy melyik milyen távolságból aktiválódna, pl.: ütőfegyver: 1-2 négyzet, lőfegyver: 3-6, balos: 7-akármeddig (csak random értékek, nem kell komolyan venni), jelenleg a balosoknak van komolyabb szerepük mivel erődön és mpi-n azokat használjuk, jó lenne ha kicsit több szerepük lennének a párbajfegyvereknek (és logikus is lenne közelharca)
 

DeletedUser17053

Vendég
Nem annyira kapcsolódik ide, de amúgy csak én nem értem, hogy az MPI-ben miért a Bal kezes fegyvert használjuk? szerintem nagy előrelépés lehetne ha mindhárom fegyvert lehetne használni (lőfegyver, ütőfegyver és a puska), csak annyit kéne beállítani, hogy melyik milyen távolságból aktiválódna, pl.: ütőfegyver: 1-2 négyzet, lőfegyver: 3-6, balos: 7-akármeddig (csak random értékek, nem kell komolyan venni), jelenleg a balosoknak van komolyabb szerepük mivel erődön és mpi-n azokat használjuk, jó lenne ha kicsit több szerepük lennének a párbajfegyvereknek (és logikus is lenne közelharca)

Erre valók a párbajok...ott pont a párbajfegyvereknek van nagyobb szerepük,balkezes fegyó csak mellékes (max szettbón miatt érdemes beszerezni)
 

DeletedUser17483

Vendég
2 javaslatom lenne erődharcra:
-árulói ranggal harc kezdetéig senkit ne lásson hova állt (így a kémeket likvidálni lehetne... (igaz hogy árulói rang elött még látta hol voltak , de utána nem tudja hogy átálltak e máshova))
-van mindenféle buff ... olyan miért nincs ami ellenállást ad? pl 1-2 alkalomra 50-75-100 ellenállást adjon ... szép és jó, hogy a vásárral jöttek be új buffok, de kb fele ugyanolyan bónuszt ad mint egy régi :D
 

DeletedUser17053

Vendég
2 javaslatom lenne erődharcra:
-árulói ranggal harc kezdetéig senkit ne lásson hova állt (így a kémeket likvidálni lehetne... (igaz hogy árulói rang elött még látta hol voltak , de utána nem tudja hogy átálltak e máshova))
-van mindenféle buff ... olyan miért nincs ami ellenállást ad? pl 1-2 alkalomra 50-75-100 ellenállást adjon ... szép és jó, hogy a vásárral jöttek be új buffok, de kb fele ugyanolyan bónuszt ad mint egy régi :D

1. Szerintem felesleges,mint írtad is előtte úgy is látja,mindenki meg nem tud átállni (nincs annyi on sehol,max Floridán lehetne).Ráadásul egyszerű kiküszöbölni is,pl 1-2 órával harc előtt jelentkezik be csak a kém a harcra azzal mit lehet kezdeni?

2. Javaslatodat teljes mértékben támogatom,jó ötlet :)
 

krcsirke

el pollo diablo
2 javaslatom lenne erődharcra:
-árulói ranggal harc kezdetéig senkit ne lásson hova állt (így a kémeket likvidálni lehetne... (igaz hogy árulói rang elött még látta hol voltak , de utána nem tudja hogy átálltak e máshova))
-van mindenféle buff ... olyan miért nincs ami ellenállást ad? pl 1-2 alkalomra 50-75-100 ellenállást adjon ... szép és jó, hogy a vásárral jöttek be új buffok, de kb fele ugyanolyan bónuszt ad mint egy régi :D

Bétán volt egy ilyesmi ötlet, hogy alapból mindenki aki bejelentkezik, újonc/tartalékos* rangot kapjon, újonc/tartalékos ranggal meg ne lehessen látni ki hol áll, de sokaknak nem tetszett, mivel a külsősök nem tudják majd, hova kell állni. Maga az eredeti elképzelés valóban remek lenne, igaz lenne egy-két árnyoldala.
*Tartalékos jobb lenne rangozás szempontjából.
Ellenállás buff nem hangzik rosszul, igaz ha fegyverbuffhoz esne, elgondolkodtató lenne, hogy lőszeröv vagy más hasonló legyen, vagy több ellenállás.
 

Dart Tyrannus

Well-Known Member
Sziasztok, lenne 2 javaslatom ehhez kapcsolódóan:
Párbaj buffok amik 5x használatosak és párbajra használhatóak!
Lekvár: lövés-célzás
Szalonnás bab: ütő-térés
Gulyás: szívó
Ezek alapján lehetne valami olyan is ami ad reflexet esetleg?
Illetve ha a párbaj és erődharc buffokat külön kezelné a rendszer az lenne még igazán jó, nem tudom ezekre mekkora igény lenne, csak gondoltam felvetem, hátha:)
 

DeletedUser17053

Vendég
Sziasztok, lenne 2 javaslatom ehhez kapcsolódóan:
Párbaj buffok amik 5x használatosak és párbajra használhatóak!
Lekvár: lövés-célzás
Szalonnás bab: ütő-térés
Gulyás: szívó
Ezek alapján lehetne valami olyan is ami ad reflexet esetleg?
Illetve ha a párbaj és erődharc buffokat külön kezelné a rendszer az lenne még igazán jó, nem tudom ezekre mekkora igény lenne, csak gondoltam felvetem, hátha:)

Az engem is zavar hogy pl. lőszeröv mellé nem igazán lehet Polírkövet tenni :(
 

DeletedUser17483

Vendég
akkor már legyen nekik mindegy, polírkő a +30-50 sebzése és a lőszeröv 40-60 sebzése között nincs sok különbség, legyen használható mind a kettőre (3, mpi :D) , persze akkor a bajonett 25-75 sebzése, meg a négy tár spec lőszer 100-100 sebzése eléggé meglendítené a párbajt, de az nem túl nagy gond szerintem

Ezek alapján lehetne valami olyan is ami ad reflexet esetleg?

nem kötekedésnek de zsálya? :D +13 mozgit ad ... persze, kicsit nehéz megszerezni, bár piacról talán lehet olcsón szerezni
persze én is vetettem fel buffos ötletet, de nem hiszem hogy új receptet csinálnának érte ... bár ha összeszedünk 4et, szakmánkánt 1-et, akkor talán
szakács: relfexes buff
sarlatán: "alvós" buff, mint a sátor, csak persze kevésbé lenne hasznos, pl 7 óra alatt tölt fel maxra
istállós: sebesség időre (amit már kerestek korábban(bár nem látom értelmét út idő hosszabblenne mint a buff időratalma pl 10 akcióra :D))
kovács: ellenállást adó buff
 

DeletedUser17053

Vendég
Alvós buff? :D
6 óra alatt inygen fullra töltöd magad erődnél, de ha nem vagy olyan szöviben ahol lenne erőd akkor idegen városban 8 óra alatt maxon vagy 250$-ért cserébe
Nyílván csak példának írtad,de át kéne gondolni majd ha esetleg továbbításra kerülne
 

Krisztoph Snow

Író
The West Csapat
Game Master
Wiki szerkesztő
Like Master
Spoottal beszélgettem, és felmerült egy ötlet...

lényegében kalandíróversenyhez hasonlatos, de itt most nem erről lenne szó... hanem arról, aki szépen tud rajzolni...

Event szett rajzoló/tervező verseny!!!

...kéne a népnek, kéne a krisztophnak!!!

(ilyen még úgy sem volt és innonak is talán tetszene, egy próbát megérne a tovább küldése a javaslatnak)... :)

a megrajzolt szettet értelemszerűen a pályázó nevezné el, hogy kinek a szettje (melyik vadnyugati hősé) lenne a későbbiek folyamán... így játékosok is belenyúlhatnának a játékba, hiszen ki másé a játék mint a játékosoké :)
 

DeletedUser17614

Vendég
Ez az utolsó pár hét legjobb ötlete :)
Teljes mértékben támogatom, de csak úgy, ha magadról nem nevezhetsz el szettet, valamint a rajzok valamilyen mértékben visszaadják a leírt karaktert (végezzünk egy kis történelmi kutatást is hozzá akár).

Támogatom!
 
Fent