Pribo legutóbbi tartalma

  1. I. Játék

    Sziasztok remélem jó helyre írok :-) Küldöm a képet, szép napot,jó munkát.
  2. TWT Szeptemberi nyereményjáték - Regisztráció

    Sziasztok! Én is jelentkeznék
  3. 2022 13+1 fejtörő

    1. Ha az NPC párbaj-motivációnk nulla, akkor a nyertes párbajok után kapunk tapasztalatot/pénzt? Nem 2. Lehet-e az Union Pacific számlánkon 3999 kötvény? nem 3. Párbaj folyamán tudunk-e bármilyen módon sebezni "régi biblia, melyet egy golyó ütött át" fegyverrel a kezünkben? nem 4. Az erőd...
  4. 2021 Név kitalálósdi!

    Sziasztok szerintem ez egy klasszikus :-) nem saját és nem valós személy :-) =AZVXWJm786tFW_q9IGxIWji5rBYhL3M0a0xVEnpai2qWMJck9fT8n1ed0xsyWImSzLX1cUMY8CML-MxYmsjaJMLnBqvMBW85hPUkaA9RG68Z5Rvx-DdYH-iqZvK34b8-4Y1wxaE3scgDK_U-iStBtgLS&__tn__=kK-R']Tukacsincsilla = Bolyhos Nyuszitappancs
  5. Mr. & Mrs. (Kibeszélő)

    Bennem is felmerült egy kérdés még Gondolom regisztrálni kell és ott megkell adnom egy email címet azt nem tudom használni amit a többi karakteremnél mert az előre leadott néven fogok regisztrálni. Tehát akkor most nyitnom kell + ban egy email címet is???
  6. Mr. & Mrs. (Kibeszélő)

    nagyon köszönöm a választ
  7. Mr. & Mrs. (Kibeszélő)

    Sziasztok! Lehet hogy értelmetlen a kérdés de hogyan tudunk majd belépni (mi lesz a világ neve) főlapon fogom látni és ha nyílt akkor bárki beléphet később is ??
  8. Mr. & Mrs. Regisztráció!

    Doc Holliday - Big Nose Kate
  9. Általános beszélgetés a JÁTÉKkal kapcsolatban

    Sziasztok! Igen aki kötvényért megvette az előnyt szerez azzal szemben aki rögért tudja (már csak rögért lehet) megvenni ez szerintem eléggé inkorrekt De gondolom megoldás nem várható :-)
  10. Kérdések és válaszok

    Sziasztok! Kis segítséget szeretnék kérni ha terméket keresek akkor előnyt jelent e ha Gnóm fegyverszettet és Cartwright lószett nagyon kellene gyűrűt találnom (piacon nincs) ezekkel a 18% esély növekszik vagy hogy működik a szerencse kérdése? Válaszotokat előre is köszönöm.
  11. Általános beszélgetés a JÁTÉKkal kapcsolatban

    Sziasztok! Kérnék egy kis segítséget hátha tud valaki valami megoldás hogyan lehet Szellemzene receptet szerezni Az alapok megvannak szerintem: Kereskedőiroda vezetése, szerencse érték jelenleg 13906 3 hete folyamatosan 1 órás munka, 10mps munka mikor mire van időm de semmi a motivációt...
  12. Kérdések és válaszok

    Sziasztok! Bocsi a tudatlanságomért de mit lehet kezdeni azzal a rengeteg térképdarabbal amit a hógolyók adnak a küldetéseket már régen megcsináltam de a térképek csak jönnek jönnek :-) inkább kötvények esnének .-)
  13. Kérdések és válaszok

    Sziasztok! Bocsi egy gyors kérdés hová tűntek a cirkuszok valamiért nem találom Őket :-)
  14. Kérdések és válaszok

    Sziasztok! Olyan kérdésem lenne a közelgő event kapcsán, hogy 2 db Nagy szíves táskát tudok venni a shopban vagy csak 1 db megvételére van lehetőség?? Illetve akkor tudok használni 2 db Nagy szíves táskát + 1 db Kis szíves táskát? Válaszotokat előre is köszönöm.
  15. Kérdések és válaszok

    Nagyon szépen köszönöm a válaszakot.
Fent