Barbossa legutóbbi tartalma

  1. Barbossa

    Ötletek/javaslatok (új)

    Nem tudom, hogy valaki felvetette-e már ezt az ötletet, sőt új prémium funkcióról nem is rémlik, hogy olvastam-e volna bármit is. De néhanapján örülnék, ha lenne "Több tapasztalat" prémium funkció, ami hasonló lenne a "Magasabb jövedelemhez". Ha nem is 50%, hanem 30% vagy 25%, szerintem nem...
  2. Barbossa

    2024 Húsvéti tojásvadászat

    7db Iowa
  3. Barbossa

    Ötletek/javaslatok (új)

    Igazad van, ezt nem vettem figyelembe.
  4. Barbossa

    Ötletek/javaslatok (új)

    Ilyen fejlesztésnek én sem látom sok esélyét, hogy megvalósulna. Viszont aminek szerintem többen is örülnének, az a hétvégi bónuszok végleges bekerülése lenne. A múlt héten kapottak tökéletesek voltak, viszont lehetne hétről hétre változó is. Biztosan növelné a hétvégi aktivitást, valamint...
  5. Barbossa

    Kibeszélő Ünnepi Speed 2023

    Teljesen korrekt, hiszen csak az első 3 helyezett részesül jutalomban. Lényegtelen mennyire van közel a 4. a 3.-hoz, mivel még döntetlen esetén is csak egy játékosnak jár a nyeremény, ahogy azt a bejelentőben is leírták. Nem kellemes érzés, ha ennyire kevesen múlik a győzelem, de benne van a...
  6. Barbossa

    Karácsony 12 napja - III. Játék

    Mikulássapka
  7. Barbossa

    Karácsony 12 napja - II. Játék

    Iowa Erődharcjelentés: Awesomia
  8. Barbossa

    Karácsony 12 napja - I. Játék

    Iowa Párbaj: Barbossa Harry Lemon ellen Párbaj: Barbossa Marv Broker ellen
  9. Barbossa

    Kibeszélő El Paso - A legveszélyesebb város - Kibeszélő

    Paden Tolbert, Sarah Astor, Perry Owens és Helen Gibson szetteknél a lószettek is elérhetőek lesznek, valamint James Brooks és Polly Cooper-nél a fegyverek?
  10. Barbossa

    Kibeszélő El Paso - A legveszélyesebb város - Kibeszélő

    A kalandor 10%-os munkapont bónusza hatással van a városépítésre is?
  11. Barbossa

    Kérdések és válaszok

    Várható még idén nyereményjáték/Speed server ahol Gringo darabok, esetleg régi avatár képek a nyeremények?
  12. Barbossa

    2023 Oktoberfesti képtalány

    Sült csülök Mézeskalács szív Bajor sör Savanyú káposzta Iowa
Fent