1873Winchester legutóbbi tartalma

  1. 1873Winchester

    I. Játék

  2. 1873Winchester

    2023 Januári nyereményjáték - Keresztrejtvény

    A megfejtés: S Z I E S Z T A 1873Winchester, Florida
  3. 1873Winchester

    2022 Kívánságlista 2022

    Világ: Florida Tárgy: J. Cortina kabátja
  4. 1873Winchester

    2022 Fociláz - nyereményjáték

    1. 169 2. +14 3. Jabulani 4. Fabio Grosso 5. 20 6. Davor Suker, 6 góllal 7. Puhl Sándor 8. Ciao 9. Mert ez volt a legutóbbi VB szereplésünk. 10. Amerika-Kanada-Mexikó 1873Winchester/Florida ui.: nem kaptam meg az előző nyereményjátékon elnyerhető guaranát:(
  5. 1873Winchester

    2022 Keresztrejtvény - október

    A megoldás: Orchidea 1873Winchester / Florida
  6. 1873Winchester

    Új ötlet Arizona összevonása

    szia, valószínűleg élek az ajánlattal. vicces, mert van egy kaland, miszerint 5 tárgyat kellene eladnom a városom lakóinak, de még ezt sem tudom kivitelezni, pedig zaklattam már pár embert. mennyi idő ez a költözködés?
  7. 1873Winchester

    Új ötlet Arizona összevonása

    Erről én nem is tudtam, ez egy jó lehetőségnek ígérkezik számomra, teljes mértékben átgondolandó. Ám kérdéses, hogy, ha most én is elköltözök innen, akkor megint csak egyel kevesebb aktív játékos lesz ebben a világban.
  8. 1873Winchester

    Új ötlet Arizona összevonása

    Szép napot! Egy ideje visszatértem a játékba, hosszabb kihagyás után, s arra lettem figyelmes, hogy Arizona gyakorlatilag élhetetlen. Sok tárgy, termék van (ezek nyilván a különböző mesterségek által elkészíthető tárgyak és termékek), melyet akár egy hónapig sem találtam (torta például), úgy...
Fent